מה הייתם רוצים שיהיה ב-DVD המורחב

GODCOM

New member
העטיפה של MATRIX

פשוט מחרידה!!!
עדיף לקנות רק את הדיסק או זון 1 שאני בטוח שהיא תיהיה הרבה יותר יפה..

huskie

New member
אני גם חושב ככה אבל מה הייתי רוצה

את המורחב הראשון עם השני המורחב כולל קטעים שנחתכו מהמורחבים ודגם של החרב ושל השחקנית ששכחתי את השם שלה ששיחקה את האלפית אני לא מאמין ששכחתי את השם שלה

yanivek

New member
דוקומטרי חובה לסרט../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איך עשו את התלבושות עם דגש על ליב טיילור. איך היא נראיתה לפני, ללא בגדים ואיך היא נראית אחרי, לא צריך בגדים!! אני בטוח קונה!!

zender

New member
אני הייתי רוצה לראות את הסרט../images/Emo5.gif

עוד לא מצאתי זמן

danistar

New member
פגישה לכוס קפה ועוגה עם ליב טיילור

מה כבר מבקש הבן אדם ??

מתנה בשובו של המלך....

אני בעד או הפסל של הנזגול המעופף-זה שנראה בסרט-המלך מכשף של אנגמר... הוא יהיה אדיר בתור מתנה. או טבעת כזו עם שרשרת, או דגם מוקטן של מינאס-מורגול...עיר המתים... או דגם של ברד-דור, מבצרו של אדון האופל...יהיה אדיר...במיוחד אם תיהיה עין-או שזה סתם יהרוס... או דגם של כל האחווה [בלי בורומיר...], אחרי שהכתירו את ארגורן למלך... או פרודו עם הטבעת.....בעצם לא, זה מפחיד מידיי...אני לא מת על אלייז'ה ווד... או דגם של 'עוקץ', החרב שבילבו נתן לפרודו, זו שזוהרת כשיש אורקים בסביבה... או דגם של סאורון בצורתו הגשמית-עם החליפה והכל [למרות שהוא לא מופיע בסרט]... או הפלנטיר...עם פיפין.... או אוליפאנט-הפיל הגדול, די סביר שלא אבל יהיה אדיר... או החרב נארסיל השבורה שבריוונדל, ששוכבת על הפסל הזה-גם יפה מאוד..... או המלך-מכשף של אנגמר, בצורה הרוחנית שלו, שרואים בסרט הראשון-די אדיר אבל לא מופיע בסרט..... או רק ארגורן עם החרב ככה מונפת...... או סם עם הצלוחית של גלדריאל בסצינה של שילוב..... או סם ופרודו בסצינה בהר-הגזירה..... גאנדאלף הלבן עם המטה [ואולי גם החרב]....די מגניב בסרט איך שהוא מכסח לכל האורקים את התחת עם המטה והחרב שלו...... אווווו אני יודע-הסצינה בנמלים האפורים בסוף הסרט.... -------------------- טוב קצת הגזמתי-אבל אני יכול להגיד לכם ש'המשך יבוא...' , כי כל מיני רעיונות צצים לי בראש......כל שנייה...אז.... המשך יבוא...

רומן ט

New member
התכוונת לגירסת המתנה.

הגירסה המורחבת לא הכילה ולא תכיל את המרצ'נדייזינג הזה. ואת האמת, לא חשוב לי. בכל מקרה, כמו עם שני הסרטים הראשונים, אני לא אקנה את גירסת המתנה אלא רק את הגירסה המורחבת.

למעלה