מה הייתם עושים

a d q e

New member
מה הייתם עושים ../images/Emo175.gif

או איך הייתם מגיבים אילו בת הזוג שלכם היתה מתקשרת בהתלהות אליכם ואומרת לכם, שהיא קיבלה זר פרחים מקסים לעבודה ללא שם השולח עם שליח , רק מה שהיא לא יודעת זה , שלא אתם שלחתם ? מה הייתם אומרים לה , איך הייתם מקבלים את זה , מה הייתם מרגישים ? לי זה קרה ואני יגיד לכם בסוף איך ומה .

הייתי......

אומר לה שיש לה מעריץ סודי .. :) ובעצמי מבין את הרמז (הדק) שכנראה אני (באמת) צריך לשלוח פרחים פעם. :)

:)

קרה.. ביום הולדת האחרון שלי קיבלתי במשך שבוע כל יום זר אחרון ביום האחרון עציץ של רקפות ונרות <אני יודעת רק מי שלח אחד מהם.. לגביי השאר לא> האיש הפרטי שלי צחק ואמר שלפחות כדאי שאותו אחד יתגלה שאולי ייצא לו מזה משהו לא לקח את זה קשה משהו <חסך לקנות לי פרחים.. היה בית מלא גמככה>

a d q e

New member
אני ימתין עם הסיפור שלי ../images/Emo175.gif

אולי יהיו עוד סיפורים

Mון שרי

New member
למה? נשים שולחות לך ספרים? פששש

גם כוסיות וגם אינטיליגנטיות?

lililove

New member
../images/Emo99.gif

שזו ספריית פלאים. מהסוג שממלא את עצמו. אתה יכול להמשיל זאת לשק אשכים, תוך שתדגיש, שמדובר בפרקי זמן אחרים לגמרי! סקאלה נפרדת. כמה גדולה הספריה שלך?

Mון שרי

New member
מה כל כך מזעזע בזה? ואם באמת

מישהו שלח לה? אז מה? היא חיה בכלוב? גברים לא יכולים לחזר אחריה? היא רק יכולה לסרב או ללכת על זה. השאלה היא מה זה באמת עושה לך. לי זה היה מחמיא וקצת מדגדג אם הוא היה אומר שקיבל זר. גם הייתי מבקשת ממנו שיגלה לי מי זו אחרי שהיא תתגלה בפניו. לא צריך לעשות סיפור מביצה שלא נולדה. (יצא לי תרתי משמע מכל הסיפור הזה
, איך הצלחתי להכניס לכאן ביצים? אלוהים יודע.)

a d q e

New member
זהו שלי זה עשה ../images/Emo175.gif

מה שרציתי וגם רשמתי בפוסט , מה הייתה התגובה של הגבר ?

למעלה