מה הוא טומטום?

מה הוא טומטום?

גידון סער מעביר ביקורת ישירה על ראש הממשלה בהקשר להפסקת האש וזאת זכותו.
מותר להעביר ביקורת .השאלה היא האם זה היה חכם מצידו להעביר ביקורת על יו יו שפנפניהו בעת הזאת?
התשובה לא חשובה כאן כי העניין כבר נעשה.
ומה חשב גידון סער כשהעביר את הביקורת? שזה יעבור לו בשקט בשקט בלי תגובה מצד יו יו שפנפניהו?
אז מיד קפצו כמה מלקקי עכוזו של ראש הממשלה ותקפו את גידון בחמת זעם ובצדק.
ואז גידון הופך להיות פתאום טומטום ומה הוא אומייר. חחחחחחח

ציטוט: "מגוחך ברמה של "מזימת המאה".
ואני שואל מה מגוחך כאן? אתה יוצא נגד ראש הממשלה שלך בגלוי וטוען שהוא שפן ופחדן על חשבון תושבי שדרות נתיבות באר שבע אשקלון אשדוד ועוד ועוד (תושבי קיבוצי ומושבי העוטף לא מעניינים אותי)
אתה טוען שהוא משלם דמי פרוטקשן לחמאס ועכשיו גם ליהיעד היוסלמי (ג'יהאד)
כאילו מה חשבת גידון? שאחרי היציאה המטומטמת שלך יו יו ישב בשקט?
ואתה כאילו גידון כאילו מה אתם רוצים ממני? מה כבר עשיתי? זה מגוחך שאתם תוקפים אותי.
בחייאת גידון.

evglev1

Well-known member
מנהל
כל הליכוד היה צריך להצטרף לביקורת של סער

כדי להגן על שמו כמפלגה. הליכוד לכאורה אחת המפלגות הבודדות בהן ציבור המתפקדים בוחר את הרשימה לכנסת, מפלגה דמוקרטית. אבל בפועל הח"כים והשרים לא קיימים, כי כולם שפוטים של ביבי. אני מסכים עם אורן חזן שהוא נדחק למקום שעכשיו הסתבר כריאלי והקמת צומת היא שמנעה ממנו להיות ח"כ, אבל הוא נדחק נמוך ברשימה כי העז להגיד שראש ממשלה לא יכול במקביל גם להילחם על צדקתו בבית המשפט וגם לנהל מדינה.

סטילהוק

New member
רק במדינת ישראל מכהן ראש ממשלה מושחת עם 3 כתבי אישום נגדו

אין עוד מדינה בכל העולם כולו שפוליטיקאי מושחת עם 3 כתבי אישום מכהן כראש ממשלה.

לא גאווה גדלה למדינה שצריכה להתבייש שזה מי שנבחר לעמוד בראשה.

כולי תקווה שהשימוע של היועמ"ש לראש הממשלה יהיה מהיר ולא ייגרר ויימתח על פני חודשים ארוכים, ושגם המשפט וגזר הדין בעקבותיו ייעשו בהקדם האפשרי.

כי מצב כזה שבו מדינה שלמה מונהגת ע"י פוליטיקאי מושחת שקרן ופחדן שמוכן למכור אותה לארגוני הטרור האיסלמיים תמורת שקט תעשייתי והמשך עיסוקו בשחיתות בשקט וללא כל הפרעה, הוא מצב מבזה, מסוכן ובלתי נסבל שאינו יכול להימשך עוד הרבה זמן.

ואני מאחל לכל עם ישראל שאת יום העצמאות הבא אזרחי ישראל יחגגו כבר עם ראש ממשלה ישר והגון עם ביצים ועמוד שדרה שאינו נכנע לחמאס ולארגוני הטרור, ותושבי הדרום יוכלו אף הם לחגוג בשקט ובביטחון מלא את חג העצמאות של מדינת ישראל ולישון בשקט ובביטחון בלילה כשהם יודעים שיש הנהגה חזקה ישרה ואמיצה שדואגת להם ומגנה עליהם ועל ילדיהם ומשפחותיהם.

סתוונית333

Well-known member
ורק במדינת ישראל היועמ"ש מאשר את מינויו של שר פנים

שיש נגדו כתב אישום ..
כך שתקטין ציפיות ממנדפליץ .

לדעתי לא יהיה גזר דין ואם יהיה זה על עבירות שאינן קלון.

סביר להניח שיהיה פסק דין זכאי מחמת הספק.

סמאלנון שקרן, אין כתב אישום נגד ראש הממשלה

תחזור לאלה שמשלמים לך ותבקש עדכונים.

בוזי15

New member
גידון יכול להביע דעתו .או לשתוק כמו שאר המפגרים שבמפלגתו !!!

ובנוסף הוא לא העביר ביקורת !! אלא תיאר את המצב בשנים האחרונות . חלק מהימניים רואה את המצב כמצויין ומשבחים את ביבי על כך וחלק מהימניים רואים את המצב ככניעה לאירגון טרור ורואים אותנו כרופסים וסמרטוטיים ונמושות !!!!. דברי אנשי בשמאל בכלל לא נחשבים ולא מעניינים אותנו

אצלנו באמריקה יש כל הזמן תחרויות כמו למשל האדם החזק ביותר

באמריקה.
או המתאבקת בבוץ הכי חזקה.
או כמה המבורגרים אתה יכול לאכול בחצי שעה.וכולו' וכולו'
נשלח אותך לתחרות האדם הטיפש ביותר ואני בטוח שאתה זוכה במקום הראשון.

למעלה