מה ההוצאה החודשית הממוצעת (באשראי) לרווקה שגרה לבד בלי ילדים?

הילהבר29

New member
אני רווקה בגילאי ה30 והייתי שמחה לשמוע מכן/מכם מהניסיון שלכם או מההיכרות שלכם מה ההוצאה החודשים הממוצעת באשראי של רווק/ה שגר/ה לבד? באיזור המרכז (לא בהכרח ת"א) על מנת שתהיה לי אינדיקציה האם ההוצאה החודשית שלי ממוצעת או גבוהה מדי
ואם מותר לי על הדרך להביע את דעתי האישית, מדינת ישראל זה ממש לא מקום קל לחיות בו בתור רווק.:(
תודה

קלייטון.ש

Well-known member
כשאני חייתי לבד הוצאתי שכ"ד על דירת חדר וחצי-שניים (בסכומים שהשתנו לפי האיזור) ובסביבות 500 ש"ח על כל השאר - מזון וחשמל.
למשל כשעברתי לצפון הוצאתי על שכ"ד 2500, משמע ההוצאה החודשית הכוללת שלי עמדה על 3000 ש"ח

הי, זאת קצת עבודה בהתחלה אבל אני גם מסתכל על אשראי כאינדיקציה להוצאות. כל השאר (משכנתא בעיקר) אלו הוצאות קבועות. אז הנעלם הגדול הוא אשראי. המלצה שלי פחות לעבוד במזומן. את ההוצאות את יכולה לחלק בין שוטף (סופר, תרופות וכו'), מסעדות, בגדים, ביטוחים. להבין משם פחות או יותר כל חודש על מה את מוציאה. צריך להכנס לאתר של חברת האשראי להוציא משם או באתר של הבנק אם כל הכרטיסים שלך מופיעים שם. אחרי מספר חודשים של מעקב את תהיי יותר בשליטה על ההוצאות. לפחות תדעי כמה את מכניסה ועל מה את מוציאה. עניין ההשוואה הוא קצת בעייתי כמובן. בטח לרווקה מול רווק אני חושב. בהצלחה.

למעלה