מה ההבדל בין מחיר של נייד למחיר של מחשב

מה ההבדל בין מחיר של נייד למחיר של מחשב

שולחני בעל אותם תכונות . נניח המחשב הזה + מסך עולה כ 3200 כמה מחשב עם אותם תכונות יעלה אם נרצה לקנות נייד ? ?

למה אני שואל ?

כי שאני מסתכל במחשבים בכל המכירות באינרנט הם נראים נורא זולים. http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=19300 חע

bar666xp

New member
אוי ויי איפה להתחיל...

נתחיל בזה שאין מעבד מקביל לE4400 לנייד עד כמה שזכור לי אין מעבד T7### עם 2M קאש אם כי עם 4M קאש.. {T7300}. המחיר של משהו בסיגנון הזה יעלה בסביבות ה6Kש"ח... וצפונה. נגיד הDELL 6400 עם כ.מסך X1400 של ATI ומעבד T7200 {הFSB שלו 667MHZ לידע כללי}. בדר"כ נייד יעלה 150%-200% ממחיר ה""מקביל"" השולחני... בנוסף נייד אפשרויות השידרוג בעתיד מוגבלות מעוד בשולחני אפשר להחליף כמעט כל רכיב בניפרד.. לדוגמה החלפת כ.מסך בנייד אין אפשרות... בשולחני גם אם יש כ.מסך מובנה בלוח עדיין יש תושבות/חריצי PCI-E לדוגמה ואפשר לחבר כ.מסך אחר... לסיכום: נייד רוכשים לצורך ניידות!

אז למה המחשבים שאני רואה באינטרנט כל כך

זולים ? והם נראים לי ממש דומים למחשב שולחני באותו רמת מחיר.

RoyBO

New member
אתה כנראה לא מבין ברכיבים שלהם

כעיקרון נייד עולה פי 2 או 3 מנייח עם חומרה דומה

bar666xp

New member
כיום אפשר לומר...

פי 1.5 או פי 2 ממקביל שולחני.. הפער מחירים הצתמצם בשנה האחרונה.

bar666xp

New member
תלוי מה אתה רואה..

מחשב לאינטרנט אופיס ושות יעלה כ3.5Kש"ח-4Kש"ח~ מחשב למשחקים גרפיקה 3D יעלה באיזור 6Kש"ח צפונה.. וזה עוד מבלי להכניס לתמונה את נושא העמידות הפיזית שלו שעשויה להקפיץ את המחיר אל מעבר ל10Kש"ח.. תעלה קישור למפרט נגיד לך למה אפשר להישתמש במחשב כזה.

למעלה