מה ההבדל בין הורמוני התמיכה השונים?

מצב
הנושא נעול.

אני קיבלתי אסטרופם ואוטרוגיסטן וזה לא ממש "החזיק" ... לפני חצי שנה היה לי הריון טבעי שנפל אחרי שראינו דופק בשבוע שישי או שביעי. אולי יש לי איזו בעייה כבר עם השתרשות העובר ברחם, בכל זאת- אני בת כמעט 38 ויתכן שהגיל משפיע. יכול להיות שבפעם הבאה כדאי ללכת על "תרופות" אחרות?

אם אני לא טועה, גסטון נותן תמיכה

אני קיבלתי אסטרופם ואוטרוגיסטן וזה לא ממש "החזיק" ... לפני חצי שנה היה לי הריון טבעי שנפל אחרי שראינו דופק בשבוע שישי או שביעי. אולי יש לי איזו בעייה כבר עם השתרשות העובר ברחם, בכל זאת- אני בת כמעט 38 ויתכן שהגיל משפיע. יכול להיות שבפעם הבאה כדאי ללכת על "תרופות" אחרות?
יותר טובה מהאחרים. זה מה שאני קיבלתי בזמנו - אז לא היה משהו אחר. ולמרות כל החידושים אני חושבת שגם הפעם זה מה שאני אקח. למרות שזה לא התענוג הכי גדול שבעולם...

למה? זה בזריקות או כדורים?

יותר טובה מהאחרים. זה מה שאני קיבלתי בזמנו - אז לא היה משהו אחר. ולמרות כל החידושים אני חושבת שגם הפעם זה מה שאני אקח. למרות שזה לא התענוג הכי גדול שבעולם...
למה? זה בזריקות או כדורים?

גסטון נחשב לחזק יותר

גסטון נחשב לחזק יותר
בטיפול שבו נכנסתי להריון עם שיר היתה לי בטא חיובית אבל פרוגסטרון נמוך מאוד ואמרו לי לעבור מאוטרוגסטן לגסטון. הפעם אמרתי מראש שאני רוצה גסטון כדי לא לקחת סיכון. השאלה שלי היא מה היו הערכים של הפרוגסטרון בבדיקת הבטא החיובית שלך? את יכולה לשאול את הרופא. אם הערך היה נמוך אז באמת יש אצלך בעיה וכדאי לשנות את התמיכה, אבל אם הערך תקין אין טעם לדחוף לעצמך את הזריקות הכואבות האלה (שהפעם משגעות אותי לגמרי!!)

שרי30

New member
חנה-כמה זה ערך נמוך

גסטון נחשב לחזק יותר
בטיפול שבו נכנסתי להריון עם שיר היתה לי בטא חיובית אבל פרוגסטרון נמוך מאוד ואמרו לי לעבור מאוטרוגסטן לגסטון. הפעם אמרתי מראש שאני רוצה גסטון כדי לא לקחת סיכון. השאלה שלי היא מה היו הערכים של הפרוגסטרון בבדיקת הבטא החיובית שלך? את יכולה לשאול את הרופא. אם הערך היה נמוך אז באמת יש אצלך בעיה וכדאי לשנות את התמיכה, אבל אם הערך תקין אין טעם לדחוף לעצמך את הזריקות הכואבות האלה (שהפעם משגעות אותי לגמרי!!)
חנה-כמה זה ערך נמוך
של פרוגסטרון בתחילת ההיריון? תודה

לצערנו זה לא תלוי רק בתמיכה

לצערנו זה לא תלוי רק בתמיכה
(מצטערת אם אני נשמעת כמו פרסומת לחזיות) גם אם התמיכה מצטיינת, והפרוגסטרון בשמיים - לפעמים פשוט הביצית המופרית מגדלת רק את ה"מסביב", ללא עובר כלל. תחפשי בגוגל blighted ovum ותראי שתמצאי רשימה ענקית של אתרים שמסבירים את זה. ההריון הראשון שלי הסתיים שבוע אחרי הבטא החיובית וההכפלה המוצלחת שאחריה, עם אוטרוגסטן במינון רצחני - וגם אני לא הבנתי איך ולמה זה קורה לי. האיש גרר אותי באוזן חזרה לאסותא ותוך שבועיים כבר התחלנו מחזור טיפול חדש.
כבר אמרנו?

liati7

New member
אני קיבלתי אוטרגסטון

אני קיבלתי אוטרגסטון
כדורים להחדרה לנרתיק וכשהיו דימומים קלים קיבלתי זריקות של גסטון (שכואבות בטירוף).

מצב
הנושא נעול.
למעלה