מה הדבר הכי משוגע שעשית כמעריץ?

riktal

New member
מה הדבר הכי משוגע שעשית כמעריץ?

הסיבה שאני שואלת את זה היא בגלל שאתמול נשארתי עד קרוב לשתיים בלילה כדי לראות פרומו של 30 שניות של סייק ששודר בתוכנית שלפני הסופרבול. להגיד שהיום אני מעופפת לא ממש מתאר את המצב שלי אחרי פחות משלוש שעות שינה בלילה (אני קמה בחמש בבוקר כל יום) וזה עוד אחרי 4 קפה, שני תה וכוס דיאט קולה! זאת לא הפעם הראשונה שאני ערה כל הלילה בגלל שידור שקשור בסייק. לפני כמה חודשים הייתי ערה כל הלילה בשביל שידור חי של אירוע של סייק ישירות מניו יורק (אבל להגנתי אומר שלמחרת היה לי חופש כי זה היה יום חמישי) ולפני כחצי שנה קמתי בשלוש לפנות בוקר כדי לראות ריאיון משותף של ג'יימס ומגי ששודר בשידור חי באינטרנט (ולמחרת הלכתי לעבודה). כמובן שיש שיגידו שלטוס חצי כדור ארץ רק בשביל לראות את הפאנל של סייק, או יותר מדי לראות את ג'יימס
זה שיגעון, אבל מה הם מבינים
 

ANGELUSPIKE

New member
שעות לא נרומליות זה כלום

בתור אוהב האבקות, אני כל כמה שבועות רואה בשידור ישיר את האירוע החודשי, שמשודר בשעה 3 בבוקר עד 6 בבוקר, כמובן שיום למחרת אני לא קובע לי משמרת בעבודה, ככה שעות לא נורמליות זה כלום בשבילי. אבל בגלל חוסר תקציב אין לי אפשרות לעשות דברים יותר לא נורמליים, כמו לטוס לארה"ב כדי לנוכח היות באירוע האבקות כמו רסלמניה.
 

G Baby

New member
האמת

עד עכשיו לא יצאתי לעשות יותר מדיי דברים משוגעים כמעריצה.. אני רוב הזמן עושה את הדברים הנורמלים. הכי "מטורף" שעשיתי שזה אני זוכרת רק כי זה קרה לא מזמן, זה לעשות 2 עבודות שהיו לי להגשה במשך 14 שעות רצוף כדי שלא יפריעו לי בזמן המשחק של ריאל מול ברסה..
 
למעלה