מה הגיל שאפשר להתחיל ?

lilaaa1

New member
מסכימה מאוד עם

הפיסקה השלישית שלך

קרנונה24

New member
אפשרי ביותר

אני הכרתי את בעלי כשהייתי בת 15 והוא היה בן 21 ... כולם אמרו שהוא יוצא עם תינוקת אבל מכל החבר'ה שאמרו את זה...רק אנחנו בייחד...

BeRo

New member
רק מתוך סקרנות

זה הגבר היחידי שאיתו היית בקשר מאז? כלומר אתם ביחד 8 שנים? (בהנחה שאת בת 24)

קרנונה24

New member
זה 9 שנים ../images/Emo8.gif

זו מערכת היחסים הרצינית היחידה . היו פה ושם פרידות קצרות שבמהלכן יצאתי עם אחרים...אבל תמיד חזרנו להיות בייחד.

שנצית

New member
אפשרי בהחלט לדעתי

אם הם מסתדרים מה הבעיה בדיוק...טוב להם הם מצאו שפה משותפת מצויין שיהיה להם רק בהצלחה...

פדופיל זה מי שיוצא עם קטינה

וגם זה אפשר להגיד עד גיל 15-16-17. פדופיל זה מי שאוהב ילדים קטנטנים. בת 18 עונה על ההגדרה הזו? מה שלא מאפשר סיכוי זה כשישר פותחים בשליליות שגובלת בעברינות.

yuli c

New member
דעתי...

אני חושבת שזה עניין מאוד אינדבידואלי, אני אישית לא רואה את זה כהפרש חריג, אבל יחד עם זאת זה מאוד תלוי באנשים עצמם, נכון, ייתכן שיהיה פה פער מסווים מכיוון שהם נמצאים במקום די שונה בחיים היא רק מתגייסת לצבא ובוודאי גרה עם ההורים, הוא כבר עבר את השלב הזה ונמצא במקום קצת אחר, ככה שסביר להניח שבשנתיים הקרובות בהנחה שיתפתח בינהם קשר רציני הם לא יוכלו לגור ביחד. בקיצור, יש פה פער מסויים אבל זה עדיין לא נידון לכישלון רק בגלל הפער, כמו שכבר אמרתי זה מאוד תלוי באנשים עצמם ועל כן אני חושבת שיש לזה סיכוי.

seadiver

New member
פדופיליה

הפירוש הוא קיום יחסי מין עם ילדים קטנים או לראות ילדים קטנים בעירום ואף להיתגרות מינית מכל הענין (זוועת עולמים) כך ש גיל 23 עם גיל 18 זה סביר - נו אז מה הבעיה, מקנאת לחבר שלך???

shirazlovemor

New member
אפשר בהחלט

כולה 5 שנים הפרש אפשרי.. ובאמת נכון שעכשיו זה נראה הפרש קצת גדול אבל בגיל מבוגר יותר כבר לא תהיה לזה משמעות כמעט

לא חושבת שזה פדופיליה...

אני בת 18 וקשה לי להאמין שאני אוכל להתחבר עם מישהו בן גילי כרגע. לא חושבת שזה קשור לגיל, אלא לחשיבה, ובכלל השלב שבו אתה נמצא בחיים שלך. אז יצאתי עם בן 21, 22, ובני 23 כלל לא מרתיעים אותי. כל אחד ומה שמתאים לו...

seeyou

New member
פדופיליה?../images/Emo152.gif

יש לי הרגשה שהמונח לא ברור לך ... יוסי

chancet

New member
ויש לי הרגשה שלא קראת את ההברה

אבל בכל מקרה בבקשה ממך תסביר לי מה זה פדופיליה ? אני כנראה ממש לא יודע אז באמת תהיה חמוד ותעזור לי. תודה מראש.

dominogrose

New member
אני הכרתי את חבר שלי כשהיה בן 23.5

ואני הייתי בת 18... היום הוא בן 27.5 ואני בת 22. 4 שנים ביחד, אוהבים ומאוהבים. מה אתה אומר? פדופיליה?

למעלה