מה דעתכן?

Shir Rose

New member
הרעיון מענין מאוד

אבל זה נראה קצת לא גמור... חסר איזה טאצ' שאני לא מצליחה לעלות עליו... אני אמשיך לחשוב על זה..

הקירוע בהחלט מכווון: כך יצא ממכונת

הפסטה, כנראה משום שלא נלוש מספיק, אבל החלטתי לאפשר לו להתבטא חופשי.

הייתי מורחת לו בקצוות הקרועים גס

וגם בחיבורים משהו כמו אבקת פימו זהב... לתת לו בזה טאצ' עתיק ורומנטי. אני אחשוב על עוד רעיונות בהמשך...

מ ר י ם1

New member
הרעיון מאד מקורי,

אבל הגימור נראה כאילו הופסק, כמו ה"צ'ופציק של הקומקום" בחלק התחתון, נראה תלוש. והאם ידית הקומקום בכוונה לא עגולה?

TaniaP

New member
I do like the rough edges and the

idea; only it seems to me a little monotonous - maybe add some white pattern on the black area and the opposite (just an idea) x

תמי שבט

New member
../images/Emo127.gifרעיון מאד מיוחד ואפילו מרשים.

לדעתי לוקח זמן לקבל קונספט חדש כזה מכיוון שרובנו רגילים לעבודות מלוקקות ומסודרות. אני חושבת שההצעה של טניה לגבי הנגטיב של שחור על גבי לבן עשוייה לשפר בהרבה כי מבחינה פרופורציונלית החלק הלבן תופס את העין קצת יותר מדי. ואגב - הידית מאד מאד לטעמי. סוף סוף שבירה של השיגרה העגולה והיא מזכירה בפיתוליה סגנון בארוק. אם הכלי אפוי ותרצי לערוך שינויים - אל תשכחי להצמיד את התוספות עם פולימר נוזלי! בהצלחה!

עוד איזה שהוא רעיון שחשבתי עליו:

לא יודעת, זה מצטייר לי נעים: להוסיף נחשים בטורקיז ופרח על השטח הגדול הלבן. עשיתי איזו שהיא סקיצה. אם תרצי אשלח לך אותה. תלמידה משקיענית אני אה?!

אמנם יכולתי יותר להתפרע

אבל לבסוף החלטתי לעשות משהו סולידי יותר....נראה לי שהסיגנון ככה הוא יותר לכיוון רטרו. הרעיון הכללי: נחשים בטורקיז ופרח על הלבן.... ושמחה שאפשרת לי לקחת חלק רעיונאי ביצירה שלך
זה כיף

s i t a r

New member
קודם כל משגע!! ממש מיוחד. חסר לי

טיפת צבע (למרות שאני מאוד אוהבת שחור לבן). אין לי בעיה עם הגימור - אני חושבת שרואים שזה נעשה בכוונה ולא בגלל חוסר ניסיון. זה מייחד את הכלי. תתחדשי.

למעלה