מה דעתכן על שירשור היכרות מורחב?

גגל

New member
מה דעתכן על שירשור היכרות מורחב?

חשבתי על זה שהפורום הזה הוא כמו בית בשבילי ואני לא מכירה את רוב הבנות שעונות כאן ... בין ההודעות אני דולה קצת פרטים כמו שבוע ובעיות ... ופתאום אני מרגישה שאני ממש אבל ממש לא לבד ... בטח יש כאן עוד כמה כאלה שישמחו להכיר יותר (עד כמה שאפשר) - אתם שואלות למה לא מפגש פורום - לא נראה לי כי חלק גדול מאיתנו בשמירה אבל סתם בשביל העניין... אתן ממש לא חייבות אבל סתם בשביל ההיכרות מי אני? בת כמה? מאיפה? ומה שבא להגיד איזה הריון? איזה שבוע? מתי תל"מ - (לפי ההנחה של 40 שבועות למרות שחלק גדול מאיתנו לא סגורות על העניין) כמה עוברים ומאיזה מין ? בשמירה? אם כן ממתי... באיזו דרגה? למה אני בסיכון? (זה המקום לפרט את כל התחלואים - להתלונן ולשתף) וכמובן כל דבר אחר שבא לכן להוסיף

גגל

New member
ואני מתחילה - נעים להכיר גליה

אני גליה בת 28 וחצי מאזור המרכז - נשואה שנה וקצת בהריון ראשון (אחרי 2 הפלות מוקדמות) שבוע 27+3 אמורה ללדת ב 28.10.09 - טפו טפו חמסה חמסה בבטן בן - שעבר כבר את הקילו!!!!! בשמירה משבוע 22 בגלל צירים מוקדמים והתקצרות צוואר -- לפעמים שומרת יותר לפעמים שומרת פחות בסיכון: סכרת הריונית + צירים מוקדמים (מאוד) + תפקודי כבד לא משהו (אבל משתפרים) + חלבון עוברי גרוע בחומר השלייתי בינתיים כמובן שגם פיתחתי תופעות לוואי לפרסולאט (פריחות וקוצר נשימה) כבר הייתי מאושפזת פעמיים ואני דיי מיואשת אמורה לעבור דירה בשבוע השלישי של אוגוסט ואין לי מושג איך עושים את זה בשמירה
יש ימים טובים (ויש ימים על הפנים כמו היום) הבעלול הוא הכי חמוד בעולם אבל אני כבר לפעמים קצת מרחמת עליו מתבאסת מהדיאטה של הסוכר אבל מקווה שיעבור בלי אינסולין ומנסה לשכנע את "פיסטוק" שישאר בפנים לפחות עד ה- 02.09.09 שבוע 32 מלא , שלא תהיה לו יומולדת בחופש הגדול, שיהיה לו כבר חדר משלו ושיהיה בשל מוכנה להיתפשר גם אם יחכה עד 09.09.09 שבוע 33 ותאריך מגניב לכל הדעות מתה מפחד שבסוף אני אגיע ל 40 ויותר ויעשו לי זירורז וכמו שאמרתי..... נעים להכיר

הנני כאן. מצטרפת לאגודת הגיבורות...

וואו, כולכן נראות לי גיבורות אמיתיות!!! אני קטנה לידכן... שמי הילי בת 32 מת"א. בהריון ראשון אחרי טיפולים. עם נרות (שכחתי את שמם) בחודשיים הראשונים כדי להחזיק את ההריון כרגע בשבוע 34 עם צירים משבוע 20.יומיים אחרי בדיקת המי שפיר. (גם אני פיתחתי אלרגיה לפרסולט) עשרות ביקורים מעיקים במיון באיכילוב. בשבועיים האחרונים מודאגת מהערכת משקל נמוכה. הבטן באחוזון פחות מ-2. וגם היתר לא גדול במיוחד... אמנם היום ראינו שהבחורצ'יק גדל קצת, אבל עדין לא הגיע ל-2 ק"ג. השילייה שלי עם הסתייידויות. היום גילו שיש התקצרות צוואר של 70%. לא ממש יודעת מה המשמעות... ומאתמול עם דקירות, כאבי בטן וצירים כואבים בטירוף... מעריצה את כולכן ומאחלת רק בשורות טובות!!!

מצטרפת אליך

אני עינב בת 30 מחיפה.דולה ומדריכת הכנה ללידה עם התמחות בהריון בסיכון (אבל לא רק) התל"מ-היה ב-30.12.07 .איתי נולד ב-22.11.07 הייתי בשמירה משבוע 25. שמרתי יחסית רציני כי היו לי צירים כל פעם שיצאתי מהבית (3 קומות בלי מעלית) משבוע 30 אושפזתי בשל IUGR אובחנה קרישיות יתר (בדיעבד-פקטור 2 הטרוזיגוט, MTHFR הטרוזיגוט, APLA ופרוטאין S נמוך) יילוד בזירוז בשבוע 34+4 בשל העדר גדילה לחלוטין בשבועיים שקדמו איתי נולד 1730 ונשם לבד אחרי 19 יום יצא הביתה במשקל 2013

מצטרפת...

בת שלושים וחמש מטבעון הריון רביעי. ילד אחד בבית בן 3.9 שבוע 34 תל"מ 10.9.09 עובר אחד ממין זכר לא בשמירה למה בסיכון ? בהריון קודם IUGR שהתגלה בשבוע 30 .. פער בין הראש והרגליים לבטן של 3 שבועות. עקב זרימה לא טובה בשליה. הפער נשמר פחות או יותר עד שבוע 37 +5 שאז התחיל לגדול והוחלט ליילד אותי . נולד במשקל של 2.360 ק"ג בהריון זה התחלנו מעקב מוקדם יותר. ושוב יש את אותו הפער עם אותה זרימה ואני במעקב בשל כך. מקווה להגיע לשבועות מתקדמים גם הפעם .

Evamylife

New member
מצטרפת לראשונה

בת 29, מנתניה נשוא בעושר 5 שנים אמא לילדה מדהימה בת 3.9. הריון מספר 6..היו הפלות ..בדיקת קרישיות יצאה תקינה יותר לא ביצענו בירורים שבוע 30 תל"מ 13.10.09 לא חושבת שאני יגיע אפילו לתחילת אוקטובר עובר אחד - עוד ילדה מדהימה בשמירה מחודש 6 ..חודש בבית עם צירים שלא נותנים מנוחה וצוואר שמתקצר מתארך משחק איתי במתיחות.. נמעס בבית..חם נוראה.ההריון הזה ממש קשה לי..

נעים מאוד ../images/Emo48.gif

בת 34 מהמרכז (איזור ת"א). הריון ראשון תקין יחסית (סכרת מאוזנת בדיאטה) עד שבוע 32, בו נקבע שהקטנצ'יק אכן קטן, ובשבוע 34 הפך רשמית ל-IUGR באחוזון 3. אשפוז בסיכון גבוה, שבועיים און-אוף עד שבוע 35+6 בו שוחררתי הביתה וחזרתי עם דימום, לחץ דם בשמיים ורעלת חמורה. קיסרי עקב מצג עכוז וילד מהמם במשקל 1.900. 9 ימים בפגייה שלא השאירו צלקות נפשיות ופיזיות, תודה לאל לשני הצדדים... הריון נוכחי, שבוע 36+2. מטופלת בקלקסן 60 מ"ג מאז שנראה דופק. ללא בעיית קרישיות מוכחת. מחכה למפגש השבוע עם הפרופסור (כן, כן.. קופרמינץ) ונראה לאן פנינו - קיסרי נוסף או שיש דרך לזרז ללא זירוז והגעה ללידה במועד מוקדם יותר מ-40 (38? 39?). הערכת משקל אחרונה 2.5 ק"ג. תחזיקו לי אצבעות. תודה.

לא הריונית.. אבל עדיין כאן..

בת 28.. הריון ראשון.. תל"מ היה 2.4.09.. ליה נולדה ב- 18.1.09. בשבוע 14 פער של שבועיים בין המדידות ב US והגיל המחושב לפי ביוץ.. הכי מדוייק שיש. הפער רק הלך וגדל. בגלל שזה התחיל מוקדם כל כך, המליצו לנו בשבוע 25 על הפסקת הריון.. או יילוד מיידי <500 גרם הערכת משקל> ואמרו שאם נחכה, ייפסק הדופק. היה קשה מאוד להחליט, אבל בחרנו לחכות. בחודש האחרון היו דימומים רבים.. שהתעלמתי מהם בגלל שידענו מה צפוי לקרות.. ובסוף דימום כל כך רציני שרצנו למיון.. ויום אחר כך ליה נולדה, בקיסרי חירום, 768 גרם.. כי היא כבר לא קיבלה שום דבר מחבל הטבור. זה היה יילוד או שהדופק היה מפסיק כשהיא בבטן. היינו 110 ימים בפגיה. תקופה מאוד לא פשוטה.. אבל היום אני חובקת בת מדהימה.. כנגד כל הסיכויים.. ורק מתפללת שלא יהיו השלכות לפגות הקיצונית שלה. המון המון בהצלחה לכל ההריוניות.. הלוואי וכל הסיפורים כאן יסתיימו בסוף טוב הכל טוב..

גגל

New member
רציתי להגיד שוב שהתרגשתי

מהסיפור שפירסמת לחצי שנה של ליה המון תקווה לכולנו אני אחזיק אצבעות שלא יהיו השלכות לפגות שלה!!!! (מתי יודעים אם יש השלכות לפגות? זה יכול להגיע בכל גיל או נגיש אחרי גיל שנה אתה כבר יודע?)

אנחנו נהיה דרוכים קצת עד גיל גן, כיתה א'..

אבל כל אבן דרך בהתפתחות נהיה רגועים יותר.. תודה רבה

עלמא4

New member
מצטרפת

בת 35, גרה (באופן זמני) באזור סן פרנסיסקו הריון שני, תחילת שבוע 18. תל"מ 7 בינואר, מקווה למשוך עד הרגע האחרון כדי שהרופא שלי יספיק לחזור מחופשת הקריסטמס שלו
יש לי בן, הפתעה גדולה. מרוב התעסקות בסיכון לא חשבנו לרגע על מין היילוד, פשוט הנחנו שנקבל העתק של הבת שלנו. אני לא בשמירה (ועדיין לא אוכל להגיע למפגש פורום
) אבל עכשיו סמסטר קיץ אז יחסית אני בפגרה. יש לי בעיית קרישיות לא חד משמעית, הטרוזיגוטיות כפולה לMTHFR. בהמלצת קופרמינץ לוקחת קלקסן. אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות לכולכן על הטיפים הנפלאים להזרקה. הטיפים ממש מעולים, אני מרגישה כאילו אתן אחות מוסמכת שעומדת לידי ומסבירה לי. המון תודה!!

ttaa11

New member
גם אני מתפקדת

בת 38, הריון רביעי. בבית 2 ילדים בני 15, 3. הפלה אחת בשבוע 13. אחרי שגילו מנופאוזה בגיל 35 הופנתי לתרומת ביצית. אחרי 4 סבבים של תרומת ביצית עם עוברים מקסימים וללא השתרשות התעקשתי לעבור בדיקות לקרישיות. גילו lac גבוה. בתרומה החמישית, עם קלקסן 40 ואספירין נקלטתי תודה לאל ולרופא עם תאומים . עכשיו כבר שבוע 31+4. הפסקתי עם האספירין כי גרם לדילול ייתר ודימומים מחורי ההזרקה של הקלקסן. במעקב בהריון בסיכון גבוה בקפלן, סובלת בשבוע האחרון מצירים מוקדמים אנטנסיביים ומגרד מטורף בכל הגוף ומשתגעת מגירודים !!!! מנסה לשמור על מנוחה ושתיה לפחות לעוד כמה שבועות...ולא להשתגע

קיטי08

New member
גם אני

בןקר טוב. אני בת 41, מהמרכז, יש לי שני בנים בני 10 ו-7, מקסימים להפליא. בדרך לבת היו 3 הפלות מוקדמות. טליה שלי נולדה ב6 לאוקטובר 2008 (השבוע ימלאו 10 חודשים) לאחר דימום בלידה ואפגר 4 ונפטרה לאחר מאבק עיקש 4.5 ימים אח"כ. בנתיחה נמצאה מחלה אך נשארנו עם הרבה סימני שאלה בעקבות נסיבות מותה. מפאת גילי המתקדם...אני בהריון עכשיו (קצת מסובך האבל וההריון בו זמנית) בשבוע 24 ויש לנו בת. התל"מ הוא ב-20 לנובמבר, וצורת הלידה מאוד מטרידה אותי. אז אני בהריון בסיכון מסיבות היסטוריות וגם השליש הראשון+ לווה בדימומים כבדים, הפרדות קרומים וכל מיני צרות קטנות. אז הייתי בשמירה כל פעם שהתחדש הדימום, כעת במעקב בתה"ש. מתקשה להתמודד עם החום (מלווה בבצקות קשות) ומנסה לשרוד בשלום ומאוד שמחה על המקום הזה. מצטרפת לאיחולי לידה קלה, בריאה, במועדה בידיים מלאות.

אני..

מי אני? בת כמה? מאיפה? בת 20 מגבעת זאב איזה הריון? 2 איזה שבוע? 5 מתי תל"מ - תחילת אפריל כמה עוברים ומאיזה מין ? אין לי מושג ואולי זה הזמן לבקש אצבעות בבדיקת הדופק? בשמירה? אם כן ממתי... באיזו דרגה? לא ומקווה שלא אצטרך.. למה אני בסיכון? לידה מוקדמת בשבוע 30 עקב צירים סטודנטית ולכן מקווה להיות בלי סבוכים הפעם...

בת 34 ,מהמרכז

אמא לעמית בן 3 ו3חודשים. 4 הפלות בעברי,מאובחנת כאפלא. זהו הריון 6 ,שבוע 28 עובר אחד -בן. מקבלת קלקסן ואספירין תל"מ 25.10.09 ,קיסרי יהיה בשבוע 38?39? חם מאוד ,והבצקות גם כן מציקות. שנסיים בידים שלמות!!

מתפקדת../images/Emo195.gif

בת 25 הריון 6 - 4 הפלות ולידה אחת מוקדמת בשבוע 22 (מות עובר ברחם) שלוגי זה השם- כי הוא הגיע ממוקפא אחד ששרד טפו טפו בשבוע 32 עם צירים משבוע 17 רחם חד קרני לכן ההפלות מטופלת בפרסולט ואוטרוגסטן ומקווה למשוך עוד קצת הרבה... בשמירה משבוע 12 בגלל המטומה מדממת ואז התחילו הצירים לפעמים יותר טוב לפעמים פחות כבר רואים את הסוף וכן 9.9.09 קורץ גם לנו.... אבל הראליות היא יותר לש' 36

גם אני בעסק

עוד מעט בת 42, מתל אביב. זכיתי ביתר לחץ דם כרוני וקרישיות יתר. הריון 6. בני הבכור בן 4.5, נולד בשבוע 35 בעקבות רעלת helpp. שבוע בפגיה והיום חתיך עולמי. 2 הפלות ספונטניות בעקבותיהן אובחן פקטור 2. אחר כך הפסקת הריון עקב תסמונת דאון בשבוע 17. ילדי השני בן שנה ושבעה חודשים, נולד אף הוא בשבוע 35, עקב הפרדות שיליה. בילה 10 ימים בפגיה עקב בעיות נשימה ודלקת ריאות מולדת. לוחם נינג'ה ופושע מועד. אי אפשר להשאיר דקה אחת בלי השגחה... בעל חיבה יתרה להעפת אלות בייסבול על הטלויזיה. הריון 6, שבוע 24, עם נסיכה שמסתירה את פניה באופן קבוע בכל אולטראסאונד. מקווים שזה בגלל שהיא לא אוהבת פפראצי ולא בגלל שיש לה מה להסתיר.... סך הכל בינתיים הכל בסדר. בחילות והקאות שלא ממש נעלמו עם כי הוטבו בימים האחרונים. חם לי יותר מהרגיל ובאופן כללי ההריון הכי קשה עד עכשיו. מן הסתם הגיל לא עוזר...

springtime3

New member
נדחפתי גם ../images/Emo9.gif

בת 30 מתל-אביב הריון שני שבוע 16 עם בן שובב, הראשון (שהיה בת) נגמר בהפסקת דופק לא מוסברת בשבוע 39. מפחדת לדבר על התל"ם עדיין, אבן הדרך הבאה היא המי שפיר בעוד שבוע וחצי. לא ממש בסיכון "רשמי", אם כי זה הריון מאוד זהיר, מלחיץ ומלא מעקבים. אני כן במעקב של מרפאת הריון בסיכון ורופא הריון בסיכון גבוה.
וגם גוזרת על עצמי יותר מנוחה, המנעות מנסיעות עבודה לחו"ל וכאלה. סתם כעוד משנה זהירות לוקחת אספירין

למעלה