מה דעתכן בנות?

סתיו מם

New member
מה דעתכן בנות?../images/Emo13.gif

יש לי חברה ממש מקסימה ועם מלא רעיונות טובים
. יש לה רעיון שאפילו לי נראה קצת נאיבי, אבל רציתי לשאול מה אתן חושבות: להוציא עיתון כמו "ראש 1" אבל בלי סלבריטיס, ועם כתבות עומק מעניינות במגוון נושאים. דברים יותר ברומו של עולם. איכות סביבה. בעלי חיים. אוכל אורגני. בתי ספר אלטרנטיביים. יחסים. עיצוב. מקומות מרתקים בעולם.
אני מודה שכל הנושאים האלה מעניינים אותי, אבל אני לא יודעת אם אני במיעוט. מה דעתכן?

adva atuk

New member
סבבה...

לדעתי זה רעיון מצויין אני יוכל לעשות הרבה דברים למען העיתון לדעתי זה הולך להיות כייף ובאסה למי שלא יצטרף
אני מקווה שזה יצא לפועל זה נשמע מגניב

the bitch grl

New member
נראה לי שזה יהיה

קצת משעמם...
אלא אם כן יהיו שם נושאים ממש ממש מעניינים

ODana

New member
אני מסכימה עם הביץ' ../images/Emo112.gif

נשמע כבד...

Roniii

New member
אני בעד../images/Emo45.gif

יש עוד דברים בעולם חוץ מבריטני ספירס ו"כוכב נולד". אני חושבת שכל נושא יכול להיות מעניין, אם מציגים אותו בצורה קצת שונה. בית ספר, למשל, זאת דוגמא טובה לאיך לא צריך להציג נושאים. אני מאחלת לחברה שלך הצלחה!

סתיו מם

New member
שאלה טובה...../images/Emo4.gif

אני חושבת שזה יהיה ממש מקורי אם יהיה משהו קצת.... אהההמממ... אחר. לא יודעת. דווקא עושה חשק שיהיה משהו כזה

אממ אחלה רעיון..

רק שיהיו דברים מעניינים...כי אוכל אורגני זה לא כזה מעניין לדעתי שיהיה יותר דברים כמו אהבה,אופנה,טיפים לכל מיני דברים וכאלה

ניקולללימינל....

מה שלומך מאמי?? הכל הסתדר בערך את יודעת בטח למה אני מתכוונת... כאילו לא יודעת אני יסביר לך בקרוב שנדבר.... לילה טוב מותק ביי ביי

רעיון מצוין!

הנושאים האלה באמת מעניינים, הרבה יותר מעניינים מהצהובונים הזולים האלה! פעם אני וחברה שלי עשינו עיתון שקראנו לו "כיתתון" וזה היה לכיתה שלנו וזה יצא ממש נחמד! בהצלחה!

../images/Emo140.gif

הוצאנו את העיתון כל חודש וכתבנו ברכות לילדים שהיה להם יומולדת באותו חודש, עשינו תשבצים ומתכונים מתוקים, כתבנו על תחרויות הוספנו שירים שילדים כתבו... כל מיני דברים כאלה, וזה יצא ממש נחמד!

Kitty Girl13

New member
נראה נחמד...../images/Emo13.gif

אבל לא נתעסק יותר מידי עם האוכל האורגני... טוף? (יוווווו... התגובה ה-1 שלי לסתיו!!)

סתיו מם

New member
בדיוק שמעתי

שאוכל אורגני לא רק בריא אלא גם הרבה פחות משמין. אפשר לאכול הרבה ולהשמין הרבה פחות... זה פשוט מתפרק הרבה יותר טוב בגוף...
אפשר גם לעשות גינה אורגנית קטנה לבד עם ירקות. אני ממש עוד מעט עושה גינה כזאת. איזה כיף

למעלה