מה דעתכן, אני רוצה לשנות את הניק

חן Y

New member
מה דעתכן, אני רוצה לשנות את הניק

הצעות יתקבלו בברכה. חשבתי על משהו, אולי שינוי שם יביא שינוי בחשיבה, במזל, בכיוון, בדרך לא יודעת אבל ממש ממש מדגדג לי באצבעות לעשות את זה ועכשיו. חשבתי על משהו אופטימי, משהו שיזכיר לי שיש אור בקצה המינהרה, משהו שיתן לי חיזוק . חייבת עוד היום

חן Y

New member
משהו שמתחבר לצמיחה

פריחה לא אבעבועות בעור, ברוך אביב זה בדיוק מה שעושה לי טוב. החורף הזה מאחורינו ומשהו באביב עושה לי את זה. גם אתן מרגישות את זה?

אז אני מתחילה לזרוק רעיונות../images/Emo20.gif

מקווה שיתן גם לאחרים וכה נעזור לך למצוא. אמרת אביב, פריחה ניצנים צמיחה ניצת האביב ניצת אביב ניצני אביב ניצני חן (אם יש פרח שאת אוהבת במיוחד אז תגידי...) ניחוח אביב חרצית שדה חרציות שדה בר שדה אביב פירחי בר שלהבת חרציות (יו, אל תתפקעו ככה מצחוק. בחייאת אני טסה עם המחשבה בלי ביקורתיות...) מרגנית חיננית מרגנית האביב בר אביבי רוצה גם ממש שמות של צמחים? ויסטריה סינית (אשכולות סגולים) אורנית לוהבת (כתום מדהים) תורמוס ההרים - סגול כהה יקינטון סגול, לבן או ורוד חמניה - צהוב ציפורני חתול - צהוב זר ציפורני חתול נר הלילה (צהוב מקסים ועדין) חבצלת השרון פרזיה ריחנית (צהוב,בורדו, לבן או סגול) זר סיגליות פריחת ה- ניצת ה- ניצנים של - ניצני - ליבלוב - וזהו. בינתיים...

תודה אושר. מעכשיו חן בכינוי חדש

עם הרבה תיקוות בלב שזה יעשה משהו לי ובכלל. תתחילו להיתרגל יקרים שלי לכינוי החדש הזה. אני יודעת שזה לא הכי קל וגם לא לי חן

את לא מתארת לך איזו תחושה

עילאית יש לי עכשיו. יוהוו איזה כייף ממש אפרוח שיצא מן הביצה תודה דליוש

ואנחנו

נשמור, נטפח ונגדל את האפרוחה הזאת לתפארת. נהיה לצידך כדי להשלים את מה שנועדת להיות

behappy

New member
אוי,איזה שם יפה../images/Emo9.gifתתחדשי!../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

תודה שירוש../images/Emo23.gif

למי שעדיין לא קלט- מקפיצה. שבת נהדרת וסופשבוע ניפלא לכולם

איזה שם נפלא בחרת לך, חנוש

אני מאמינה שעכשיו יבוא שינוי. איזו אנרגיה חיובית זורמת מהשם הזה וריח של אביב נודף ממנו דרך המסך. נשיקות והמון הצלחה בכול, חמודתי, יעל

מגניב!!../images/Emo39.gif

אוהבת את הרעננות האביבית שנושבת ממנו יחד עם פראיות קלה... מקווה שבכך את מכוונת את הדרך שלך לאן שאת רוצה.

זריחה חדשה (?) ../images/Emo42.gif

אושרק'ה, את מקסימה! מי צוחק מי? את עושר של יצירתיות

למעלה