מה דעתכם??

מה דעתכם??

שלום לכולכם.. אז ככה, התאריך לחתונה הוא אפריל ואנחנו כבר מחכים, פגישה ראשונה בין ההורים היתה אצל הוריי בבית כאשר היתה ארוחה גדולה ומושקעת מצד ההורים שלי, היו עוד 2-3 פגישות בין ההורים אך סתם בקניון וכאלה, העניין שעברו כבר כ-3 חודשים וההורים של בן זוגי עדיין לא דאגו להזמין את משפחתי גם אליהם, חשוב לי לציין שאמא של חבר שלי היא מהטיפוסים שחושבים במיוחד על עצמם ולא מאלו שרוצים לעבוד "קשה" מידיי.. מכאן, חבר שלי מאוד כועס על הוריו(במיוחד על אמא שלו שכן היא הקובעת בבית) ולקח את זה בצורה קיצונית. האמת שההורים שלי גם כבר בטח פגועים כי היא פשוט לא מזמינה...לא מעניין אותה בכלל וכשחבר שלי צעק עליה היא המציאה כל מיני תירוצים..שהם בתקופת בדיקות וכאלה.. בזמן שכן באים אליהם המשפחה של אמא שלו כל הזמן. הכעס של חבר שלי ושלי התפוצץ במיוחד בחגים שהיו אינספור הזדמנויות ואמא שלו העדיפה לעשות עם משפחתה(אחיות ודודים) במקום להזמין אותנו אליה עם משפחתי, במיוחד שאנחנו קצת אנשים. חברי העיר לה כבר מס' פעמים ונמאס לו ופשוט כועס והפסיק להתקשר לאימו, אמרתי לו שכן יתקשר אך הוא טוען שלא מגיע לה ועקשן בכל תוקף, האם יש צדק לכעס שלו? זה מעצבן ופוגע ההתנהגות שלה.. תודה אם תייעצו לי.....

טוטסי

New member
גם אצלנו זה המצב

ההורים שלי כבר הזמינו את ההורים שלו פעמיים אליהם לדירה, וההורים שלו לא. אצלנו זה לא מטריד את החבר שלי, ולא נראה לי שהוא בכלל הקדיש לזה מחשבה, אבל אבא שלי שאל אותי אם ההורים שלו נעלבו מהם או משהו כזה, כי הוא לא מבין איך זה שהם לא מזמינים. אמרתי לו שיכול להיות שלא נעים להם, כי יש להם דירה קטנה (לעומת הדירה של הורי...). אני לא בטוחה אם זו הסיבה. יכול להיות שזה סתם עניין של מנטליות. בכל מקרה, קשה לי להאמין שהיא עושה דווקא. אני מניחה שיש סיבה כלשהי. אולי כדאי לנסות לברר מה הסיבה... ד"א, בכלל לא חשבתי להעלות את זה בפני החבר, שירמוז לאמו להזמין את הורי. לא חשבתי שזה עקרוני. אבל עכשיו שאת מעלה את זה, אולי אני צריכה להגיד לו משהו... לא יודעת...

כן אבל..

העניין הוא שהיא מאוד מחבבת את הוריי וכל הזמן אומרת זאת.. אבל זה פשוט לא מטריד אותה, היא ביחסי דבק עם האחיות שלה ועם הילדים והנכדים של האחיות שלה, גם מפליא אותי שאחיות הנשואות של חבר שלי לא אומרות לה, הקטע שהוא כועס והיא מאשימה אותו שהוא לא מתקשר...ולא בא הרבה.. איך עשיתם חגים טוטסי? ביחד?

טוטסי

New member
ממש דומה למקרה אצלנו. גם ההורים

שלו מאד קרובים לאחים ואחיות של אמא שלו, וכל הזמן נמצאים איתם. את החגים לא עשינו יחד, כי בראש השנה אני והחבר היינו באילת, ובסוכות ההורים שלי כבר היו בחו"ל (מטיילים להם בבורמה). הכוונה היתה, לפני התוכניות של אילת, להמין את ההורים שלו לסבא וסבתא שלי לראש השנה. אבל שוב, זה הצד שלי שהתכוון להזמין את הצד שלו...

טוטסי, אתמול חשבתי עלייך..שהנוכחות

שלך דלה בזמן האחרון ובדיוק רציתי לשלוח לך מסר לאן נעלמת.. ועכשיו אני רואה שהיית באילת.. ברוך שובך, פיספסתי את השרשור קודם.

טוטסי

New member
איזה מותק את...

האמת שחזרתי מאילת כבר לפני יותר משבוע, אבל עוברת עלי תקופה מאד עמוסה - אני עובדת המון, היה לי סמינר לסיים לפני תחילת הלימודים (אתמול ב-0200 בבוקר סיימתי. יש !!!), התחלנו לחפש דירה, וכמובן יש את ארגוני החתונה. אז כל יום כשהגעתי הביתה נורא מאוחר, אמנם הקפדתי לקרוא מה קרה במשך היום, אבל לא כל כך היה לי זמן לכתוב...

למעלה