מה דעתכם??

אבי בן 1231

Well-known member
על ההשוואה האנטישמית של יהודי שלא אציין את שמו, שהעלה זאת בפייסבוק!!!

קבצים מצורפים

• WhatsApp Image 2021-10-12 at 18.28.34.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-12 at 18.28.34.jpeg
    KB 59.2 · צפיות: 13

Harrington

Well-known member
מנהל
החלטתי הפעם לצפות בתגובתך, אני מקווה שלא נאלץ שוב להתכסח.
כרגיל זה לגמרי תלוי בך.
אין כוונתי שנצטרך להסכים תמיד, אך לפחות לכבד!!
גם זה :).
ולעניין!! כן, אני מסכים שזה סתם אידיוט, אם תדע מי זה אתה לא תאמין.
לא חסרים אידיוטים. גם לא מוכרים ומפורסמים. אפילו כאן בקומונה ובפורום יש כמה וכמה. השאלה שמעניינת אותי (בתיאוריה לפחות) היא אם הוא מטעה במכוון או שהוא באמת אידיוט שפשוט לא מכיר את המַטריה. בשני המקרים אמנם זה יהיה הכינוי המתאים עבורו בעיני, אבל בכל זאת ארצה לדעת לאיזו קבוצה הוא משתייך.

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
כרגיל זה לגמרי תלוי בך.

כרגיל זה לגמרי תלוי בך.

לא חסרים אידיוטים. גם לא מוכרים ומפורסמים. אפילו כאן בקומונה ובפורום יש כמה וכמה. השאלה שמעניינת אותי (בתיאוריה לפחות) היא אם הוא מטעה במכוון או שהוא באמת אידיוט שפשוט לא מכיר את המַטריה. בשני המקרים אמנם זה יהיה הכינוי המתאים עבורו בעיני, אבל בכל זאת ארצה לדעת לאיזו קבוצה הוא משתי
כרגיל זה לגמרי תלוי בך.

לא חסרים אידיוטים. גם לא מוכרים ומפורסמים. אפילו כאן בקומונה ובפורום יש כמה וכמה. השאלה שמעניינת אותי (בתיאוריה לפחות) היא אם הוא מטעה במכוון או שהוא באמת אידיוט שפשוט לא מכיר את המַטריה. בשני המקרים אמנם זה יהיה הכינוי המתאים עבורו בעיני, אבל בכל זאת ארצה לדעת לאיזו קבוצה הוא משתייך.
כרגיל לא תוותר מר הרינגטון!!! הא!!! זה תלוי בשנינו, ואיני רואה שזה יחזיק מעמד זמן רב משום מה!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
כרגיל לא תוותר מר הרינגטון!!! הא!!! זה תלוי בשנינו, ואיני רואה שזה יחזיק מעמד זמן רב משום מה!!!
אין לי מה להוסיף על מה שכתבתי למעלה בעניין.
בעצם לא נכון. לא יכול שלא להוסיף שקצת מצחיק לקרוא את המילים "לא תוותר" תוך ייחוסם אלי, בפוסט של מישהו שכבר הספיק להגיב עניינית קודם וכעת כותב פוסט נוסף אך ורק כדי לעורר משהו בינו לביני :).
אם זה לא היה כל כך פתטי, הייתי צוחק יותר בקול רם. הפעם הסתפקתי בחיוך גדול לאורך כל כתיבת תגובתי זו :).

למעלה