מה דעתכם?

i love you boy

New member
מה דעתכם?

זה ארוך,תהיו סבלניים ותקראו [: אני סה"כ בת 15, אבל תנסו להתייחס להודעה שלי כאילו אתם לא יודעים מה הוא הגיל שלי. אני עכשיו בכיתה ט'. תחילת כיתה ז' הכרתי ילד שהתאהבנו אחד בשני ונראנו זוג נורא בוגר יחסית לילדים בכיתה ז' . אהבתי אות שנה וחצי בערך . אני והוא זה היה סיפור ממש ארוך. ותחילת כיתה ח' זה כבר היתה הפרידה הסופית ל ג מ ר י. כל בן שאני לא מכירה ועבר לידי ברחוב ,חשבתי לעצמי "אולי הוא האחד? אולי אנחנו מתאימים?אולי אנחנו צריכים להכיר?" וישר נזכרתי בחבר מכיתה ז' ואמרתי "לא , אין יותר יפה ממנו . לא רוצה אף אחד אחר" כי כשאני אוהבת?אני א-ו-ה-ב-ת ! ובוגרת באהבה . כשמדובר באהבה וזוגיות,אני לא מרגישה ילדה בת 15 . אני וחברות בנות 17/18 עושות השוואות ,ואין הבדלים בכלל . באמצע כיתה ח' [גיל 14 וחצי בערך] יצאתי עם 2 חברות לאיזה גן להיפגש עם 2 ידידים סתם לשבת איתם, והם התקשרו לחבר שלהם שיבוא גם. כמה דק' לפני שהחבר בא התנדנדתי בנדנדה והלכתי לשבת עם חברות שלי , וכשהוא התקרב לגן אמרתי להן 'משעמם,נראה לי אני אלך לנדנדה' ואז הוא בא וישר התיישב בנדנדה [לא שמע אותי] אני לא הכרתי אותו ,וכשראיתי אותו ישר לחשתי לחברות שלי "איי!אני זוכרת אותו!שנים לא ראיתי אותו ופעם הייתי דלוקה עליו!" והן צחקקו ואמרו "את דלוקה על כל אחד" . והילד הזה,כשאני הייתי בכיתה ה' והוא היה בכיתה ז' תמים עם שער ארוך ,תמיד הייתי מסתכלת עליו ולא היינו מכירים.והוא גר רחוב מתחתיי. אחרי כמה שנים שלא ראיתי אותו, הופתעתי ... ושמתי לב שלא חשבתי על הילד מכיתה ז', פעם ראשונה ! אמרתי לחבר שהצטרף "איי,אני רציתי להתנדנד!" הוא חייך אליי ואמר לי "בואי תתנדנדי איתי" החיוך שלו!, אוווווך החיוך שלו ,מה שהוא עשה לי ! הייתה מן הרגשה שאני חייבת להכיר אותו. לקחנו את הרגליים שלנו והלכנו משם בלי להגיד מילה [אני ו2 החברות] בערב,בקשתי מאחד הידידים את מס' האייסי שלו. והתכתבנו עד הלילה ... אני ילדה נורא נורא ביישנית ,והתפלאתי מעצמי כי יום אחרי זה רצתי לספר לאמא שלי עליו [פעם ראשונה שני מדברת איתה על בן] - והזמנתי אותו אליי אבל הוא לא יכל לבוא . הכרנו ב4.4 , ב10.4 נפנגשנו לבד..וזה בא מיוזמתי...ואני הייתי כ"כ בשוק מעצמי. אבל מרוב שהייתה לי הרגשה שהוא זה משהו רציני , רציתי שזה יגיע כבר ! [כי כמה זמן כבר חכיתי לרגע שאני אתאהב באחד אחר..!] נפגשנו באיזשהו גן שעשועים והיה נורא מעפן ,לא דברנו..ישבנו שעה בשקט ולא היה כלום. א=נ=י לוויתי אותו [כן,אני הג'נלטמן] לחבר שלו,נתתי לו נשיקה מהירה בלחי וזהו. באותו ערב הוא בא אליי,והייתי לבד בבית..סתם ראינו טלוויזיה , ואז שוב לוויתי אותו לחבר שלו , והתנשקנו .. ברקע עברה מכונית עם השיר "..זאת אהבה ראשונה ואני נותן לך את הכל.." באותו רגע אמרתי לעצמי "זהו,זאת אהבה ראשונה" .. הרגשתי פרפרים בבטן ! המשנו להיפגש חודש ,הוא היה בא אליי..ואני לא באתי אליו.הוא לא הזמין אותי.. הוא לא הראה כ"כ רצינות ואהבה,והחלטתי בכל זאת לא לוותר..נשארתי עם אותו יחס והתנהגות. ואחרי שבועיים בערך אמרתי לו שהייתי רוצה שאני והוא זה יהיה משהו יותר רציני.. וב4.5 [חודש בדיוק אחריי שהכרנו] הייתה לנו שיחה ונהיינו ביחד ! הוא חודשיים לא היה נראה כ"כ רציני,וכן היה יוצא עם החברים שלו למסיבות ולים ! טוב אני אתחיל לקצר , יומיים לפני היום הולדת שלו נפרדנו . הוא חגג בלילה עם חברים בבית היה שתיה וזה . . . ואני הייתי עם חברות וידידים ישבנו בשכונה. הוא התקשר אליי צועק מסטול ונראה לי גם בוכה "אני אוהב אותך! אני אוהב אותך ! יש לך מישהו?" לא עניתי לו . כמעט בכיתי ! אמרתי לו שאני לא יכולה לדבר וסיימנו את השיחה. ואז חבר שלו התקשר אליי ואמר לי "בואי לפה לראות אותו,רק לשבת איתו...הוא מטורף עלייך" הגעתי ליד הבית שלו,ישבנו בגן שבו ראיתי אותו פעם ראשונה אחרי כמה שנים . והוא פשוט בכה,ואמר לי "אני יכול לחבק אותך?" והתחבקנו .. ואז הוא הלך לצד והקיא. כי הוא שתה כ"כ הרבה,כי הוא חשב שזה יעזור לו לשכוח אותי. ואז אמר לי "אני רוצה לנוח" אמרתי לו "אני יכניס אותך הביתה וילך" והוא אמר לי "לא,בואי איתי" . אחרי "מסע שכנועים" הוא שכב במיטה שלו ,אני כל פעם הבאתי לו מים קולה מסטיקים ..מה שהוא רצה. עשיתי לו מסאג' ונרדמנו אחד ליד השני יד ביד . חזרנו. אנחנו כבר 7 חודשים ביחד , אני אוהבת אותו הכי שבעולם ! וגם הוא אותי ! אני החברה הרצינית הראשונה שלו . הוא הבן הכי חשוב לי בעולם,ואני כ"כ אוהבת אותו שזה לא ניתן לתיאור ! מה דעתכם על כל הסיפור החופר שלי? :) ד"א,אני בת 15.. נראה לכם שיש סיכוי שזה ימשך שנים ?ויהיה משהו רציני ?

i love you boy

New member
לחסרי סבלנות

אני בת 15 וכמה ימים, הכרנו ב4.4 [כשהייתי בכיתה ח'] עכשיו אני כיתה ט'. התאהבתי בו ממבט ראשון וחודש אחרי שהכרנו נהיינו ביחד . אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני, מכירים את ההורים וישנים אחד אצל השני .. טוב לנו ביחד. רבים מלא ,ומתגברים על זה. התאהבתי בו אחרי שנה וחצי שאהבתי אחד אחר ולא הייתי מסוגלת להסתכל על אחרים . הוא בוגר מאוד,וחכם.ילד מבית טוב אף פעם לא התאהב במישהי , אני החברה הרצינית הראשונה שלו. הוא כמו אבא בשבילי גם . הוא בן 16 וחצי. וטוב לי איתו. אנחנו 7 חודשים ביחד, מכירים אחד את השניה מעולה! ואנחנו נורא זוג רציני ויפה. אני מרגישה שאנחנו בני 18 ושנה ביחד מרוב שאנחנו עברנו הרבה שלבים רציניים ביחד. לדעתכם, אחרי מה שאמרתי לכם . .ולמרות הגילאים. יש סיכוי שנהיה שנים ביחד ? ונשמע שאנחנו נחזיק הרבה זמן מעמד? תודה :) הא ו... אם גיל 15 זה היה גיל טבעי לנישואים. לא הייתי חושבת על זה פעמיים ! :)

ufffnick

New member
סם?

אולי. אבל זה נורמטיבי לחלוטין. אהבת נעורים היא דבר ניצחי. כשחווים אותה היא מרגישה עצומה ועוטפת ללא מימדים של זמן, וזוכרים אותה כדבר הכי חזק, בלי פרופורציה למימד הזמן שלה. עידן של תמימות נטולת יומרות. בקיצור - יותר בכיוון של הורמונים, יותר מאשר סם.

שלום

אפשר לאהוב הרבה אנשים ביחד בדרכים שונות. אם יש לך קשר עם אהבה ואתם נהנים ממנו, כדאי להמשיך בו וסכוי רב שיצליח. ככל שתשקיעו בקשר, ירבה הסכוי שיצליח.

למעלה