מה דעתכם?

מה דעתכם?

על המחשב הזה? אין לי הרבה דרישות.. מחשב לסטודנטית: אופיס, אפשרות לגלישה אלחוטית, חיבור לטלויזיה וכמובן שלא יקרע את הכיס יותר מדי. תודה מראש וסוף שבוע נעים

יאיר B

New member
לדרישות שלך הוא יותר מדי מספיק:

אופיס: ירוץ הייטב, גלישה אלחוטית: כל מחשב כיום מכיל כרטיס רשת אלחוטי (לזה גם יש בלוטוס אם זה חשוב), חיבור לטלויזה: יש S-VIDEO שימי לב: בא עם ויסטה פרימיום
לגבי המחיר: אם את רוצה עודי יותר זול, את יכולה למצוא לשימושים שלך גם בפחות מזה (לא צריך דו-קור 2 לאופיס, אפשר אפילו סלרון רגיל וכרטיס מסך GMA פשוט, מה שיכול להוזיל את המחיר בכ-1500 ש"ח, אבל לא יתאים למשימות יותר מתקדמות מאופיס - חשבי על העתיד...). לא להתפשר על פחות מ-1GB (או 1024MB, אותו דבר) של זיכרון.

תודה רבה

בדם ששלחתי יש את הזיכרון שציינת.. לא? אני יודעת שהוא טיפה יותר ממה שאני צריכה, אבל חשבתי שאני רוצה שילווה אותי גם לאחר הלימודים.. ומי יודע מה יהיו הדרישות אז..?

kobi 23

New member
שימי לב למשקל

הוא די כבד לפי דעתי זה לדעתי יותר מומלץ , המסך אמנם יותר קטן אך בלימודים את תודי על כך שהוא שוקל מעט http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?psn=3110&scat=322&tcat=

kobi 23

New member
כמו כן המעבד חלש יותר

אך באמת שלך זה יספיק. 2.9 למחשב שרוצים "לנייד" זה מאוד כבד. זהו משקל שעל סף מחשבים ניידים "שולחניים"

תודה רבה רבה לך

אני בהחלט אקח את זה בחשבון.. עדיין לא קניתי כמובן.. עושה את כל הבדיקות לפני.. שוב תודה

kobi 23

New member
תנסי למצוא מקום

שבו את יכולה להרגיש את המשקל של המחשב ששאלת. אל תשכחי שבנוסף למחשב עדיף שתקחי גם את ספק הכח שהוא בעצמו שוקל לא מעט

bar666xp

New member
אגב משקל...

אפשרי לעשות ניסוי קטן ויעיל... להכניס לתיק איזה 2-3 שקיות סוכר/קמח או כל דבר שיגיע למשקל הרצוי.. אחרי יום שלם את יודעת במדויק אם זה משהו שאת יכולה להסתובב איתו או לא ואחרי כמה ניסיונות גם תמצאי מה המשקל הרצוי/מועדף לך באופן אישי... אולי תחליטי כי עדיף לך אחד שישקול עד 1.5ק"ג אפילו במחיר העלות הגבוה יותר.. ואולי תחליטי כי אפילו ה3-3.5ק"ג של המחשב + מטען/ספק וכו' זה בסדר גמור וחבל לך להוציא יותר כסף כדי שיהיה קל יותר. עוד דבר שמומולץ זה להיכנס לחנות בה יש תצוגה של ניידים עובדים/דלוקים ואם אפשר לפתוח איזה דף אינטרנט ולקרוא אותו יתן לך מושג על איזה גודל מסך מועדף עליך וסוג מסך מט או מבריק... וכו' וכו'.. כולל מקלדת נוחה יותר ו... לחצנים יעודיים....

Jan22

New member
דגם מצויין ,אבל למה לקחת דבר כזה לסטודנט

כשאפשר לקחת דגם פחות חזק עבור יישומים כבדים ויותר ייעודי עבור יישומי סטודנט ? לא מעט סטודנטים שמסתובבים בפורום ,לאחר שקנו את הנייד שכל כך רצו ,לא פעם אומרים ולא פעמיים שהנייד נחמד ופעם ב... מריצים איזה משחק כבד שמצריך את הX1400 שלקחו (ושילמו במיטב כספם) ,אבל בדיעבד זה אכן בזבוז . המטרה של ההרצאה הזו היא פשוטה: את מכירה את עצמך ? יודעת מה תעשי עם הנייד ? יודעת מה לא תעשי ? אם את מתכוונת להפעיל יישומים כבדים בעתיד (כי הנייד הזה עם חומרה יחסית חזקה) אז ללא כל ספק - לכי על זה. אם לא - ב1000 שקל פחות את מוצאת דגם בדיוק לצרכי סטודנט !

kobi 23

New member
המלצתי לה על הדגם הזה

משום שהוא פחות או יותר במסגרת התקציב שלה. כמובן שהיא יכולה לחסוך קצת ולקנות משהו פחות חזק. בכל מקרה מה שהכי חשוב לדעתי זה המשקל. 2.9 ק"ג זה לא מעט למישהו שרוצה להסתובב עם הנייד. בתור סטודנט שלעבר אני יודע כמה קלימטרז' עושים בין הפקולטות השונות , הקפיטריה וכו' בנוסף לא תמיד אפשר לסמוך על הסוללה כך שצריכים לסחוב גם את הספק כח.ולא הזכרתי גם את הספרים השונים שמכבידים.

RoyBO

New member
לא.

אולי משחקים בסיסיים בלבד, משום שיש לדגם כרטיס מסך מובנה ללא זיכרון עצמאי.

למעלה