מה דעתכם

לוקר

New member
מה דעתכם ../images/Emo2.gif

זוכרים שהתייעצתי אתכם לגבי היומולדת של רועי? אז הוא מגיע... קבעתי עם עוד אמא לעשות בכיתה, המורה הקציבה לנו שיעור ביום שישי. (שבוע לפני היומולדת המקורי). אנחנו מזמינים ליצנית שתפעיל אותם, ויהיה עוגה,הפתעות ושקיות. בלי כיבודים- כי המורה אמרה שעם הפעלה זה מיותר. מתנה ליומולדת טלפון (אמיתי!!) שהוא מתחנן לקבל כבר שנתיים (עולה לי 100 ש"ח). וביום שישי הבא שזה התאריך שלו, חופש מבית ספר וכיף איתי(מקווה שאמצא סידור לפצפון ואז נהיה לבד). האמת שאין לי אנרגיות ליותר מזה עם כל הריצות של הבניה וחיפוש דירה חלופית והעבודה. מה אתם אומרים? סביר? יש רעיונות?

טלשל3

New member
אישית-אני לא אוהבת הפעלות

של ליצניות ובודאי לא בכיתה, אני מעדיפה להביא אביזרים ליצירה כלשהי, או לארגן משחקי חברה במעגל השאר נראה לי אחלה שיהיה במזל טוב

לוקר

New member
גם אני לא, ואני אוהבת לעשות בעצמי -

אבל הפעם אין לי כח, ולא זמן להכנות. אני גם אהיה עם הפצפון,בלי מישהו שישגיח עליו. דווקא נראה לי שיהיה מבסוט,כי זאת הפתעה...

חני ב

New member
עשו אצלי מס' פעמים בכתה

והילדים היו מופתעים, היה שווה רק לראות את פניהם. רעיון יפה ושונה כי הילדים לא רגילים לראות ליצנית בכתה.

לוקר

New member
תודה על החיזוקים,

אני בדר"כ משקיעה יותר (פלאפל,משחקים,זר מרשמלו), אז היו לי נקיפות מצפון. דיברתי היום עם הליצנית, רוצה 250 ש"ח, ואני מתחלקת חצי, אז זה יוצא טוב. האמת היא שלא ראיתי אותה בהופעה, ואין לי מתי לבדוק, אבל כמה גרוע זה כבר יכול להיות? לא?

חני ב

New member
אני כבר נפלתי עם אחת

שאני לא מכירה אבל לא ליצנית אלא זו שעשתה לנו ייענו הרצאה ביום הולדת 40 למיכאל (הפתעה). היתה נפילה משהו משהו

חני ב

New member
ממש לא, מה כבר יכול

לקרות עם ליצנית למשך שעור של ברוטו 45 דקות?

חני ב

New member
סביר בהחלט

אני חושבת שאת עושה מעל ומעבר. דבר אחד גם הפתעות וגם שקיות? זו לא כפילות?

לוקר

New member
לא.

הפתעות זה נגיד:צמיד לבנות וקלפים לבנים. ושקיות זה ממתקים.

יותר מסביר. נראה לי שרק בגלל

ההפתעה שבדבר, זה יהיה יום הולדת שהוא לא ישכח.

למעלה