מה דעתכם על רוברטו בליהוק דוגמנים?

ברררר

New member
איזה ניסיון אישי.. לא חשבתי אפילו

על לנסות להתקבל לסוכנות שלו. הוא אדם מפוקפק... את לא שמה לב? כל הראיונות שלו מוכיחים את זה.

Melvina

New member
מה מפוקפק בו?

ההצלחה קצת עלתה לו לראש אבל אין שום דבר מפוקפק בו.

ברררר

New member
מה מפוקפק בו?!

מה שלמשל הוא עשה למאיה בוסקילה. זה לא נראה לך מפוקפק!?!

Melvina

New member
התשקורת מנפחת.

את לא באמת מאמינה לכל דבר שרושמים בעיתונים, נכון?

SuperStar666

New member
מה עשה למאיה?

אני שונאת שמשמיצים סתם. אם את לא יודעת עובדות אל תגידי. למשל להבדיל ממך אני יותר קצת יותר לגבי הסיפור עם מאיה... ואני יכולה להגיד ב-200% שמאיה לא מסכנה כזו כמו שהיא יצאה בתקשורת. -משהו שאני כן יכולה להגיד, זה שמאיה טיפשה שהיא חתמה על חוזה כזה שפשוט היא מסכימה שיגידו לה מא' עד ת' איך לחיות. וחוזה כזה של 14 שנים! ככה חותמים ?? בשביל זה יש עו"ד וכו'..!

...

ברגע ששמעתי את הסיפור עם מאיה בוסקילה אני הזדעזעתי לאיזה רמה הבן אדם יכול לרדת..

just dandi

New member
אבל חלק מהעניין

הוא שמאיה בוסקילה לא עיינה כמו שצריך בחוזה,וזו בעיה שלה...וזה קיים המון בתעשייה,לאו דווקא אצל רוברטו.

אבל בגלל זה

כשמחתימים מישהו על חוזה אומרים לו את הנקודות העיקריות כי לרוב האנשים לא קוראים חוזים וחבל ... ומילא שלא קראה את החוזה אבל הוא פשוט הרס אותה בתעשייה הוא לא נותן לה לעשות כלום בגלל מריבה

ברררר

New member
היא היתה פאקינג ילדה קטנה

למה אתם מצפים ממנה לדעת את הדברים האלה? זה ניצול מחפיר וזהו.

Melvina

New member
זה לא ניצול, היא חתמה

מרצונה החופשי היא חתמה, זה שהיא לא קראה את החוזה בעיון זאת אשמתה בלבד. אף אחד לא הצמיד לה רובה לרכה והכריח אותה לחתום, כמו כן על סעיפים שונים אפשר להתפשר ולשנות. אין פה שום ניצול.

just dandi

New member
.....

רוב הדוגמנים של רוברטו דווקא כן מוכרים בתעשייה,או בשפה אחרת מצליחים.על כן אני משערת שרוברטו הוא סוכן ראוי לשמו.

הוא ממוסחר ברמות מטורפות....

כמו עם הגמבויז שהקים אותם כדי שבנות יקנו דברים שלהם וירוויח עליהם כסף. אבל ליפעמים זה טוב ...תיראה מה הוא עשה מאנשים . . . יש לו מטרה? הוא יעשה הכול כדי להשיג אותה ... לפי דעתי .

Melvina

New member
איזה דבר מטופש להגיד

תעשיית היופי היא מסחר מן הסתם.

למעלה