מה דעתכם על צמיגי ספשלייזד רזולושיין פרו

avnerm

New member
מה דעתכם על צמיגי ספשלייזד רזולושיין פרו

רוכב XC ללא אתגרים טכניים חובב עליות בשבילי אש ושבילים עם דרדרת חשוב רמת גלגול קלה מחפש צמיגים קלים האם יש המלצות על צמיגים אחרים ניסיתי בעבר IRC SEARC והיו צמיגים מעולים

bigwave2000

New member
אני רוכב איתם

לפני זה היו לי צמיגי אנדורו, הרזולושין מתגלגלים טוב יותר והאחיזה שלהם טובה מאוד, החסרון היחידי שלהם לפי דעתי זה בפניות מהירות בסינגלים (רכיבה יותר אגרסיבית) שבאנדורו היה לי הרבה יותר אחיזה וביטחון. בסך הכל , ממליץ מאוד על הצמיגים האלה.

ishaitaif

New member
אוקי עוד חוות דעת.. קבלתי צמיגים אלו

עם רכישת אופני SANTACRUZ BLUR וקיימת בעייה קטנה של הרווח בין השלדה האחורית לצמיג - פחות מ: 2 ס"מ ובחורף (עוד שבוע......סתאאם) ואם אכנס לבוץ.. אהיה בו "תרתי משמע" יש לצמיגים אחיזה מצויינת אבל כנראה לא תהיה לי ברירה בגלל השלדה להחליף לצמיג צר יותר... שמוליק ?? רעיונות ???

bigwave2000

New member
הצמיג מגיע בכמה גרסאות

החל מרוחב 1.9 ועד ל2.2 אם אני לא טועה, מה רוחב הצמיג שלך?

ishaitaif

New member
שמוליק יש לך הצעה על צמיגים קלים יותר וגם

שיתאימו לשדה של BLUR ???? תודה

psycho killer11

New member
מאחורה קח קרוס מארק 2.1

ומקדימה גם. אם אתה חוטא בטכני ומרבה בסינגלים לך על 2.35 מקדימה, או היי רולר או איגניטור. כולם של מקסיס.

bigwave2000

New member
אם יש אפשרות

הייתי מנסה להשיג את אותו צמיג (רזולושין) בגירסה הרזה יותר. אתה לא תתאכזב.

J B 1

New member
BLUR

BLUR או BLUR XC? ב-XC המצב החמיר ... לי ב-BLUR XC יש KENDA NEVEGAL 2.1 קדימה, 1.95 אחורה (מאותה הסיבה) השבוע ארכיב KENDA SMALL BLOCK 8 1.95 מאחורה (לקיץ), - יונתן

ishaitaif

New member
BLUR....אני חושב לקבל את ההצעה של שמוליק

בכל מקרה רצוי איזון בין עובי הגלגלים הרכיבה שלי בעיקר XC ופחות סינגלים..... אגב... איזה צמיגים נחשבים הכי קלים בשוק היום ????? תודה....

למעלה