מה דעתכם על מוזיאון ישראל?

אלעד2

New member
מה דעתכם על מוזיאון ישראל?

כוונתי לא ליצירות האומנות, אלא יותר לארכיטקטורה.

אלעד2

New member
מה הוא כ"כ גרוע

שהוא לא שווה התייחסות? בכ"ז מנספלד, פרס ישראל

אני לא יודעת אם ראית את התערוכה

של לארס ספייברוק, סיפרתי עליה פה, הייתי בה וגם בהרצאה שלו, אחרי שאתה רואה ושומע את מה שיש לאיש הזה להגיד על ארכיטקטורה ועיצוב מבנים, קצת קשה לתת דעה אובייקטיבית... אפרת

DrorCh

New member
אני יותר אוהב את הארכיטקטורה של

אני יותר אוהב את הארכיטקטורה של בית המשפט העליון שנמצא שתי מטר ממוזיאון ישראל זה המבנה הארכיטקטוני הכי יפה וגאוני בישראל מדהימה רק המחשבה שאין בו מנורות בכלל והכל בנוי על התאורה הטבעית והוא תמיד מואר מדהימה גם המחשבה שאני רואה אותו מהחלון שלי מהבית :)

מוזיאון ישראל

בעבר מאוד הסתייגתי מהכרח שלי כמבקר לעבור דרך ארוכה מהכניסה הראשית עד לביתן המרכזי.כיום כאשר מרבית המקומות הציבוריים הפכו לסגורים כגון הקניונים וכדומה,ופחות ופחות אנשים מסתובבים ברחובות שלנו,אני מוצא את העניין כמעניין ומענג,מה גם שניתן בדרך להנות מפריטי פיסול וארכיאולוגיה. יתרה מזאת, התכנון הכולל של האתר קרי MASTER PLAN תוכנן א.באופן הרמוני ומשתלב עם הסביבה, ולא ברוטלי ומתנשא. ב.אם אופציה להרחבה בעתיד שלא תפגע באופי המוזיאון. בתכנון המוזיאון נעשתה בכל זאת שגיאה תכנונית גסה. תקרות האולמות תוכננו "כמרחפות" בחלל כלומר בין התקרה לקיר ישנה מעטפת חלונות. בפועל אלמנט זה הוא רע ומזיק למרבית המוצגים.ולכן ישנו כיסוי מגן ומיותר. המבנה של מגילות קומרן יפייפה לדעתי. לסיכום, הבנה מוצלח לכל הדעות.

למעלה