מה דעתכם על לה סנטרל?

כל הקינוחים של לה-סנטרל מעולים

אני אישית מעדיפה שוקולד, אבל עוד לא נתקלתי שם בקינוח פחות מטוב.

meravbr

New member
אני דווקא נפלתי שם עם איזה עוגת

ערמונים לא מוצלחת, אבל ממש בא לי לחזור...

maya100

New member
לא בדיוק...

יש להם המון קינוחיפ מעלפים אבל גם יש נפילות או לפחות כאלו שא אומרת "אוקיי, כבר אכלתי יותר טובים"... אחד שאני זוכרת הוא בומב שוקולד במילוי קרם ברולה. לא קרם ולא ברולה ובכלל - בינוני. לעומת זאת יש להם שם כמה עוגות שאני מוכנה לשבור דיאטה בשבילן כל יום

meravbr

New member
את יכולה לפרט - כדי שאני אדע איך לא

ליפול בפעם הבאה?

maya100

New member
בעיקר זוכרת את מה שציינתי ../images/Emo4.gif

וגם, אם זכור לך, במפגש הפורום שהיה ב"תה רגעו" הקינוחים היו של לה סנטרל ועד כמה שזכור לי אף אחד שם לא נפל מתענוג
והוזמנו כל מיני...

assafcohen1

New member
אחד גרוע במיוחד...

מוס משמש וזעפרן. אני שם לפחות 2-3 בשבוע- אדיקטציה לעוגות- והמוס משמש הזה היה פשוט נפילה. מרקם צמיגי מרשמלואי, בלי זכר למשמש.

ב ה י ר

New member
זה גם מה שאני לקחתי

מאכזב, קוראים לקינוח הזה "הלנה" מוס שוקולד עם שכבת קרם ברולה. חייבת לחזור לנסות דברים נוספים...

meravbr

New member
פתאום חשבתי על זה ../images/Emo62.gif

שיש כאן 4 אנשים שיצאו לא מרוצים ממשהו שהמקום הזה אמור להתמחות בו (פטיסרי) ובכ"ז כ"א רוצה לחזור.... מהו קסם המקום

ב ה י ר

New member
בדר"כ אנשים אוכלים עם

העיניים ואין מה להגיד יש להם ויטרינה מאוד מזמינה עם מבחר גדול. מאוד מפתה לנסות שוב.

yalagala

New member
אולי משיהו יודע אם באזור נתניה

יש איזה בית קפה שמוכר את העוגות שלהם? בשבוע שעבר ראיתי את המסעית שלהם פונה לאזור התעשיה החדש של נתניה ואני מסוקרנת.

Jack Daniel

New member
בתי קפה מוכרי תוצרת בנתניה והסביבה

הנה שלוש שאני מכיר, כתושב נתניה בהווה. וקדימה בעבר. "Parice delice" באזה"ת החדש בערך מול סלקום יורוקום נדמה לי עוגות ממש טובות, אחת ה טובות בעיר. קונדיטורה צרפתית. במושב קדימה למי שמכיר את מושב נפתחה קונדיטוריה חביבה בשם" Biscotti של איתן" במרכז המסחרי מול "חצי קופה" בית קפה שמוכר את תוצרתו ולא רק עוגות גם אנטיפסטי פיקנטי מאוד, ואוכל איטלקי אחר לטייק אווי, הכי נחמד שם "עוגת פסיפלורה" ושולד טריו. באותו מושב יש לך את המפעל האפיה המרכזי של "רולדין" ובית קפה צמוד אליו,זה באזור התעשיה שם צמוד לישראליפט. לדעתי מחירי הרשת הנ"ל לא מוצדקים ועוד לאור העובדה שרוב התוצרת לא נעשית במקום בצורה אישית יותר.

yalagala

New member
תודה, אבל

רציתי את העוגות של לה סנטרל. ראיתי את המשאית שלהם באזור. את Paris Delice אני מכירה. הקרואסונים שלהם קרובים מאוד לאוטנטיות פריזאית, ועוגות הפאי טובות, אבל יקרות בהשוואה לדומיניק בר"ג. אפשר גם לשבת שם אבל אני מעדיפה את השכנה, קרם-קפה: יותר שיק, כריכים מעולים, קפה טוב, שירות טוב. אולי אבדוק את ביסקוטי.

למעלה