מה דעתכם על העובדה

sapiri123

New member
מה דעתכם על העובדה

שעיסוק בחלק מתחומי המחול לדוגמא: בלט מחזק יותר מידי את השרירים ובעצם פוגע בנשיות?

n o o o a m

New member
../images/Emo210.gif לדעתי...

ממ... אז ככה.. אני בספק אם זה פוגע בנשיות כי נגיד לרקוד על נעלי פוינט זה חתיכת פתוח של השרירים.. ואח"כ לראות את זה זה הדבר הכי מדהים והכי נשי [לדעתי] שקיים
וגם אם נגיד זה לא היה נשי.. ולפעמים זה באמת לא הכי נשי.. (נגיד אני שונאת את שרירים שלי ביריכיים כי הם קבביים ברמווותתת [או שזה לא השריר זה סתם היריכיים שלי
] ) אבל זה שווה כל דבר... גם את השריר הכי לא נשי שקיים... פשוט שווה הההההכככככלללללל

דנה EF

New member
../images/Emo72.gifממממ

זאת גישה דיי שוביניסטית העניין שאישה עם שריר היא פחות אישה.. אבל מה לעשות.. It's part of the deal.. לריקוד צריך להקריב הרבה, [הרבה בנושא נשיות, נגיד העניין שבלרינות שטוחות] אממ.. בעיקרון אני לא חושבת שנשים צריכות להיות עור ועצמות.. צריך להיות בשר ושריר בגוף, גם אם 'אוי ואבוי' לא ניראה כמו דוגמניות.. ומה עדיף.. שיהיה לך 'דלהדלה' בירכים או שריר שלא מתנפנף ברוח?
לדעתי זה בכלל לא פוגע בנשיות.. זה פשוט יותר כוח בגוף.. מה, אסור נשים חזקות

מעין31

New member
הממממ

חומר למחשבה.. אני לא ממש דוגמא פה, כי לי אין שרירים כ"כ. המורה שלי כל שיעור אומרת לי שאני חייבת להתחזק
[זה יקרה יום אחד] אבל לדעתי שרירים במידה זה דבר יפה, זה נותן לגוף מראה מחוטב ונשי. חוץ מזה, בלט דווקא מאריך את השרירים, לבלרינות יש גוף מאוד יפה. מודרני עושה וואחד שרירים.. בכל מקרה - מי שבאמת מכור לריקוד - יסבול את זה P:

n o o o a m

New member
../images/Emo210.gif כמו שאמרתי...

השריר הכי לא נשי בעולם שווה את הנאת הריקוד האינסופית

למעלה