מה דעתכם על הסאגה

בגרות

איני רבה איתך. פירסמת הודעה בפרהסיה..ביודעין שהיא תזכה לתגובות לפה או לפה. רק ברצוני לומר..שאמרת שדברי לא מבוססים..והיי, ייתכן ואני שמרנית יתר על המידה..אבל דבריי מבוססים מהפוסטים שלך שקראתי..אין זה סותר את העובדה שאת כותבת יפה מאוד..אבל עדיין. שבת שלום

bvb6

New member
אני הבנתי שזה פורום "נשכני" עוקצני במיוחד

ראינו תגובות קשות בהרבה.ד"א

Old Girl

New member
זה מורכב יותר מכן או לא.

קודם כל, בואי נראה מאיפה מגיעה הציפייה שיהיה רגיש לנושא כמוך. ברור שאם אתם לא זוג אוהב - יש לגבר פחות סיבות לדאגה. במידה ואתם מחליטים להפיל - עובדתית, הנזק ייגרם אך ורק לגופך, ובכל הנוגע לעלויות - ההשתתפות שלו נתונה לשיקול דעתו (הרי אי אפשר להכריח אותו לממן את ההפלה), בחירה שלך אין. גם אם ההריון יוביל בסופו של דבר ללידה - הסיכוי שהוא ישלם את אותו מחיר מבחינת ההשפעה על החיים, על הגוף, ואפילו על הכיס הוא נמוך מאוד. אז הסיבה היחידה לצפות ממנו למעורבות דומה לשלך היא ההנחה שלך שאתם זוג אוהב בקשר קרוב מאוד, והבעיות שלכם אינם רק "שלך" או "שלו" אלא משותפות. מהבחינה הזו, אני יכולה להבין למה התאכזבת מהתגובה שלו. אבל יכול להיות שיש לאדישות הזו הסברים יותר "אופטימיים", כגון: הוא באופן כללי אדם יותר רגוע; הוא מגיב בצורה אפאתית לבעיות (יש המון אנשים כאלה, מדובר בתגובה לא פרודוקטיבית אבל נפוצה); עוד לא "ירד לו האסימון" שיש לכם בעיה; הוא חשב על כל העניין והגיע למסקנה שלא ייתכן שתהיי בהריון לנוכח הנסיבות. את מכירה את בן הזוג שלך - תגידי את מאיפה האדישות נובעת.

למעלה