מה דעתכם על הארווזיון שהיה אתמול

Drorrrrrr

New member
מה דעתכם על הארווזיון שהיה אתמול

../images/Emo5.gifלא אהבתי...!

מה הקטע בכלל של הפלסטלינה?! לא אהבתי בכלל את העיצוב.. והשירים על הפנים! חוץ משל טאטו, שדי אהבתי את השיר שלהם... ומה זה המקום ה-19 שנתנו לנו!!! יכולנו יותר! פשוט לא רצו לתת לנו את הנקודות.. כי השיר בא מהמדינה שכולם שונאים... (סתם לב שצרפת תמיד נותנת לנו ניקוד גבוה?! בטח מרחמים עלינו...) הזמר של נורבגיה היה כזה חתיך!!!!!! ושל אוסטריה גם הזמר וגם השיר היה ד-ו-ח-ה!
אוהבת -

adi u

New member
אני יודעת לאן אתה חותר....

לא ראיתי באופן עקרוני את הארויזיון...כי אני שונאת את הטקס הזה... ולא דורור...בפעם השבעים אלף.... הנורבגי לא דומה לאלכס!!! איייייייכס! זה רק בגלל שיש לו תספורת דומה לשל אלכס...ככה...חס וחסה... אלכס לא כזה מכוער!

Drorrrrrr

New member
דווקא לא חתרתי לזה, סתם שאלתי

ומלא ילדים מהכיתה שלי אמרו שהוא דומה לאלכס

adi u

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאא.....הוא לא!

לכו תעשו בדיקת ראיה!

crazy4tc

New member
מה?!

אתם מתכוונים לזה שניגן בפסנתר???????
כי הוא ממש ממש ממש לא!!!!!! למה אתם מעליבים את אלכס ככה???
לפי דעתי היה ממש מגעיל כמעט בעטתי בטלויזיה כשטאטו הופיעו (לא אסלח על מה שהן עשו לאלכס ואהרון...
) לזאתי מצרפת היה מלא שיער על הפנים והמטומטמת הזאת לא הזיזה אותו כל ההופעה!
ההופעה של ליאור נרקיס היתה ממש גרועה!
הוא התרגש נורא והרקדניות המעצבנות האלה קפצו מכל חור!! זה היה ממש מוגזם ומגעיל!!! אם ההופעה היתה שונה אז הם היו מקבלים יותר נקודות...

crazy4tc

New member
אז ככה:

בטקס פרסי האמטיוי אחרי שהם זכו (יאי!!!) החמודים שלנו היו אמורים להגיש פרס ביחד עם... טאטו (בלעעעעעעעעע) שיכורים מאושר הם עלו לבמה (אוקי אז אולי לא ממש מאושר... יותר מהבקבוקי שמפניה שהיו להם ביד
) בכל מקרה, לפי התכנון, הבלעעעעעעעע היו אמורות להתנשק על הבמה... אז כשהם היו על הבמה אהרון (או שמא היה זה אלכס?
) ביקש מהמפגרות קצת רוק אנד רול בשביל סבא שלו... יענו נשיקה... (ובגלל זה ילדים, זה לא בסדר לשתות...
) הפוסטמות\פקצות\מה שבא לכם במקום להתנשק צעקו משהו ברוסית שלפי אלכס כנראה היה קללה...
ארררררררר אני ש-ו-נ-א-ת אותם!!!!!!
את כל זה אני יודעת מה- tour diary של אלכס אז אם את רוצה את זה ממקור ראשון קראי את זה שם!
אני בכלל קוראת נלהבת של הטור דיאריס שלו!!!!!! מומלץ!!

Charmed 4ever.

New member
הנורבגי היה סבבי בטירוף! ../images/Emo54.gif

השיר שהכי אהבתי בטקס! ו... לשרשור של מה היינו עושים אם זה היה היום האחרון בחיים שלנו (סורי שאני לא משרשרת לשם אבל יש לי עוד *סופרת* 4 פורומים לבקר בהם)... רק המחשבה על זה מעבירה בי חלחלה ורצון לבכות למוות.

מה????

*מאוכזבת* את אומרת שהנורבגי מכוער??? אני לא מאמינה! והוא בכלל לא דומה לאלכס! אבל הוא חתיך בטירוף!! וחס וחלילה! מכוער??? מה פתאום!!! שתהיי לי בריאה

גל GS

New member
אני ממש ממש אהבתי את הארויזיון!!!

טאטו הרגיזו אותי כי הם קיבלו מקום שלישי רק בגלל שהם מפורסמות!! כי השיר שלהם היה דוחה!!!!!!! אני שונאת אותם סתם רוסיות זונות (סליחה דרור
) לדעתי ליאור שר ממש יפה והיה יפה ובגלל האנטישמיות ךא זכינו! ואני לא מבינה איך הבלגים זכו מקום שני כי היה להם שיר פשוט דוחה!!! אבל בסך הכל היה אחלה אורויזיון

adi u

New member
סליחה....גל?!

יש לך בעיות עם רוסים?! בסדר טאטו באמת מגעילות... אבל רוסים זה אנשים נחמדים....

crazy4tc

New member
אוי ראיתי אותה!

זה היה כל כך חיקוי של סלין דיון!!! בכלל כל הארווויזיון היה מלא חיקויים... ממש מגעיל...

גל GS

New member
שתי זמרות

שרו בסגנון אופרה אפריקאי והקטע שאת כל המילים הם המציאו (רשום בפנאי פלום) ששלחו אותם כי לא היה להם אופציות וזה מה שייצא!!

למעלה