מה דעתכם על בחורה

lost my self

New member
אמת יש רק אחת!!!

השאלה אם מחפשים את האמת או כל מיני "אמיתויות" למינהם...

כן??

והאמת האחת היא שלאישה אין מילה בבית ושאם בעלה קונה לה חלב במכולת במקום ללמוד, אז הם זוג פושעים???

lost my self

New member
יש בל כ"כ הרבה אנטי וזה פשוט חבל...

חסי יקרה, אברך אחד הגיע לרב איסר זלמן (נדמה לי..) עם אשתו וביקש ממנו שיסביר לאשתו שזה לא כבוד התורה שיוריד את הזבל מהבית, רב איסר ענה לו לתדהמת אשתו שכמובן שלא יוריד את הזבל... כתר תורה שכמוהו לא יכול לעשות כזה דבר... למחרת בשעה 7 בוקר דפיקות על דלת ביתם של הזוג, הם פותחים את הדלת ומולם עומד רב איסר שמסביר לבחור שהוא הגיע להוריד את הפח.......................

זה מחד.

ומאידך? הרי יש את אותן בנות שהמשיכו בסמינר, וטוב לא יצא מזה. ודוגמאות לי בשפע. ולהיפך, כאלה שמצאו את עצמן במקום טוב אחר, ודווקא משום המודעות העצמית שהסמינר לא עולה בקנה מידה אחד עם מטרתן, בצורה כוללת. אינני מדברת רק על יסודות רוחניים, שחשיבותם במקומה נשארת.

אל ייקל בעינייך

מוסד הסמינריסטי. יש בו המון דברים מעבר למקצוע. השקפות נכונות הנהגות בריאות והרבה דפוסי פעולה ראויים לשבח. לאט לך!

חס וחלילה

לפסול? ממש לא זה שהיא לא הייתה בסמינר אומר שהיא בחורה לא טובה? אני בעזרת ה כשאני יהיה בשידוכים לפני שאני אשמע את כל השטויות שאנשים אומרים אני אפגוש את הבחורה ויראה מה אני חושב עליה לא מה שכולם אומרים

lost my self

New member
הבירורים לפני הם אינדיקציה חשובה לדעתי..

וזה עם כל השנאה שלי לזה...

תלוי מה היא עשתה..

אם היא למדה במכללה אז זה מראה על בחורה רצינית שחושבת על קריירה אבל אם סתם יצאה לעבוד כנראה שאין לה ראש ללמוד מקצוע רציני אין לה ביד וכמובן הרמה הרוחנית צריכה בדיקה אבל גם אני אישית לא הייתי פוסל זה תלוי בעוד דברים..

טוב מי שיש לה יצרים אז שתלך לסמינר

לא שעוזר כ"כ אני ברוך ה' מתחזקת לבד הולכת להרצאות החיים הם אלה שמחזקים את האדם בדרך שהאדם רוצה ללכת מוליכין אותו....

לא חסר בנות שעשו סמינר והשם שלהם...

ובחורות שלא עשו והן איכותיות... אני המשכתי סמינר רק בגלל אמא שלי שחשבה על ה``שידוכים`` שלי... היום ניראלי המורות לא זוכרות אותי... כל מקרה לגופו.. צריך לבדוק את המועמדת...

BAT ISRAEL

New member
שטיות במיץ קוקוס

אין כמו סמינר, השיעורים ,ההשקפה, המוסר ,הערכים. אני הייתי שם ושילמתי על מקצוע שלא כזה עיניין אותי, ואני לא מתחרטת על שניה שם.............

למעלה