מה דעתכם על אוטובוס בצבעי קופ"ח?

מצב
הנושא נעול.
אגב, האוטובוס לא שלי....

חגי, יש לך מידע
על השיפורים המכניים שיכניסנו לנידרפלור החדש שלך?
אגב, האוטובוס לא שלי....
הוא ניתן לי בהשאלה לצורך ביצוע משימה מאוד מסויימת, וברגע שהמשימה תסתיים, הכסאות והעמודים יורכבו מחדש במוסך נתניה, האוטובוס יחזור לשירות הרגיל. חגי

9108701

New member
לחגי זה עובד .בבקשה

אגב, האוטובוס לא שלי....
הוא ניתן לי בהשאלה לצורך ביצוע משימה מאוד מסויימת, וברגע שהמשימה תסתיים, הכסאות והעמודים יורכבו מחדש במוסך נתניה, האוטובוס יחזור לשירות הרגיל. חגי
לחגי זה עובד .בבקשה
תצלם את סידור הכסאות האם כל מושבי הנוסעים פורקו ומה קורה עם החלק האחורי יש עליה והגבה מעל המנוע מעבר צר מאוד שאפילו הנוסעים לא נכנסים פנימה

אז ככה, לפני הצילום:

לחגי זה עובד .בבקשה
תצלם את סידור הכסאות האם כל מושבי הנוסעים פורקו ומה קורה עם החלק האחורי יש עליה והגבה מעל המנוע מעבר צר מאוד שאפילו הנוסעים לא נכנסים פנימה
אז ככה, לפני הצילום:
במרחב שבין שתי הדלתות, מעבר לגלגל הקידמי, פורקו הכיסאות והעמודים, כולל העמוד עם המשענת שמול הדלת האחורית. ברכב הושארו הכסאות הבאים: שני זוגות בצד ימין ושמאל קידמי (שיושבים על הגלגלים הקידמיים. כל הכיסאות מהדלת האחורית ועד לסוף האוטובוס, בגלל המיגבלה שציינת, עובד. כמובן, שיהיו צילומים, ללא פני המשתתפים, אבל אשתדל לצלם כמה שיותר, כולל אמצעי העגינה לכיסאות הגלגלים. חגי

צביקוש23

New member
על זה דיווחתי בחמישי

מה דעתכם על אוטובוס בצבעי קופ"ח?
כי יש כזה. צילמתי לכם אותו. חגי
על זה דיווחתי בחמישי
על האוטובוס הזה דיווחתי במיפגש. הוא נצבע בתחילת השבוע בצבע הירוק המזעזע הזה. לא יודע בוודאות למי שייך אך הוא חונה סמוך למשרדי חברת "טיולי גילי" איפה שהאוטובוסים שלהם עומדים.

הצבע אמנם מזעזע, אבל הצביעה איכותית

על זה דיווחתי בחמישי
על האוטובוס הזה דיווחתי במיפגש. הוא נצבע בתחילת השבוע בצבע הירוק המזעזע הזה. לא יודע בוודאות למי שייך אך הוא חונה סמוך למשרדי חברת "טיולי גילי" איפה שהאוטובוסים שלהם עומדים.
הצבע אמנם מזעזע, אבל הצביעה איכותית
לא חאפרית, ניכר שהשקיעו בה. אני רק לא מבין למה טיולי גילי צריכים אוטובוס עירוני...

אורי404

New member
אם ככה. יכולים עוד חברות פרטיות

זול יותר לבצוע הסעת תלמידים.
ללכת בעקבות טיולי גילי ולרכוש אוטובוסים עירוניים מאגד, דן, עפיפי או תח"צ באר שבע.

ff5

New member
ונראה עוד SLים בצבעים מוזרים...

ללכת בעקבות טיולי גילי ולרכוש אוטובוסים עירוניים מאגד, דן, עפיפי או תח"צ באר שבע.
ונראה עוד SLים בצבעים מוזרים...

צביקוש23

New member
אגב..אין כאן חידוש..

אגב..אין כאן חידוש..
הרי בתחילת שנות ה 90 לחברות רבות היו טייגרים עירונים (לילנד וכ"ו). אחד החברות שהחזיקו מספר גדול במיוחד של עירונים עתיקים שכאלה היו "טיולי הנשיא". ואגב טיולי הנשיא איך זה שאף אחד לא מצלם את החניון שלהם בשבת? במהלך השישי שבת חונים כל צי האוטובוסים שלהם (כ--40 30 אוטובוסים) במסדר מופתי בחניון גדול ברחוב היצירה בפתח תקוה. חובה לצלם זה יכול להיות נחמד... (הנה פרויקט....)

846

Active member
היו להם ג'מבויים של תח"צ ב"ש.

אגב..אין כאן חידוש..
הרי בתחילת שנות ה 90 לחברות רבות היו טייגרים עירונים (לילנד וכ"ו). אחד החברות שהחזיקו מספר גדול במיוחד של עירונים עתיקים שכאלה היו "טיולי הנשיא". ואגב טיולי הנשיא איך זה שאף אחד לא מצלם את החניון שלהם בשבת? במהלך השישי שבת חונים כל צי האוטובוסים שלהם (כ--40 30 אוטובוסים) במסדר מופתי בחניון גדול ברחוב היצירה בפתח תקוה. חובה לצלם זה יכול להיות נחמד... (הנה פרויקט....)
היו להם ג'מבויים של תח"צ ב"ש.

A r i e T

New member
צביקה, אמרת לי שלמדת בגבעת שמואל?

אגב..אין כאן חידוש..
זוכר את צי הטייגרים המרשים של "דרכי נועם" שהיה מתקבץ בסוף כל יום לימודים ברחבה שליד המכינה? ואת הגרוטאות של "מסלול חן"? זה היה לפני 11-12 שנים (רק אני וכמה חבר'ה נסענו הביתה בטרנזיט \ טרנספורטר).

צביקוש23

New member
אכן אכן..

זוכר את צי הטייגרים המרשים של "דרכי נועם" שהיה מתקבץ בסוף כל יום לימודים ברחבה שליד המכינה? ואת הגרוטאות של "מסלול חן"? זה היה לפני 11-12 שנים (רק אני וכמה חבר'ה נסענו הביתה בטרנזיט \ טרנספורטר).
אכן אכן..
נכון מאד היו לדרכי נעם מספר לא קטן של טייגרים.... ההסעה של פ"ת הייתה טייגר של טיולי הנשיא לנהג קראו "אליאס" קשיש פרסי חביב

fireman

New member
בבאר שבע שנים על גבי שנים

מה?
גם ב"ש קיבלו SL בזמנו??? לא ידעתי.. מבפנים זה נראה אותו דבר או עם שינויים קלים?
בבאר שבע שנים על גבי שנים
היה רק זבל...סליחה, SL....(זה נשמע אותו הדבר אז אני מתבלבל כל הזמן....סליחתכם
)

מצב
הנושא נעול.
למעלה