מה דעתכם להתחיל לארגן מפגש מס' 2 ?

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member

או לפחות להתחיל לחשוב בכיוון ? אני חושב שחול המועד סוכות יכול להיות מועד טוב. ושלא תחשבו שזה עוד הרבה זמן...זה בערך בעוד חודש וחצי. מה אתם אומרים ?

ה דרומי

New member
ויום חמישי במוזאון הרכבת בחיפה

או לפחות להתחיל לחשוב בכיוון ? אני חושב שחול המועד סוכות יכול להיות מועד טוב. ושלא תחשבו שזה עוד הרבה זמן...זה בערך בעוד חודש וחצי. מה אתם אומרים ?
ויום חמישי במוזאון הרכבת בחיפה
אם אפשר.

אשמח להגיע ביום שישי. בימים אחרים

אני מקווה שהפעם תגיע !
לצערי לא אמצא ככל הנראה זמן להגיע. הכי נוח במוזיאון הרכבת בימי שישי בהם המוזיאון לא פתוח לקהל הרחב. בימים אחרים, יהיה המוזיאון עמוס ועוד בכל המועד, דבר שיפגע קשה בפגישה שלנו. ביום שישי, נוכל להיות לגמרי לבד במוזיאון. בימים רגילים, לא נראה לי שלפול יהיה זמן רב להדריך או להיות איתנו כי הוא יאלץ להיות עם עשרות מבקרים זרים. בכל-מקרה, לי עדיף בחופש חנוכה להיפגש שם. אני גם חושש שבחופשת סוכות, רבים מאיתנו לא יהיו בארץ וחבל, הלא כן ?

omer landau

New member
לדעתי עדיף בחגים

לצערי לא אמצא ככל הנראה זמן להגיע. הכי נוח במוזיאון הרכבת בימי שישי בהם המוזיאון לא פתוח לקהל הרחב. בימים אחרים, יהיה המוזיאון עמוס ועוד בכל המועד, דבר שיפגע קשה בפגישה שלנו. ביום שישי, נוכל להיות לגמרי לבד במוזיאון. בימים רגילים, לא נראה לי שלפול יהיה זמן רב להדריך או להיות איתנו כי הוא יאלץ להיות עם עשרות מבקרים זרים. בכל-מקרה, לי עדיף בחופש חנוכה להיפגש שם. אני גם חושש שבחופשת סוכות, רבים מאיתנו לא יהיו בארץ וחבל, הלא כן ?
לדעתי עדיף בחגים
אני יודע שהרוב פה מבוגרים ממני אבל אני לומד ביום שישי ככה שנוח לי בחגים כל יום

ארזS

New member
זה דווקא נשמע הגיוני .

זה דווקא נשמע הגיוני .
לא ידעתי שבימי שישי המקום סגור לקהל הרחב ונוכל לארגן מפגש "אינטימי" ללא הפרעות. בקשר לחופשת סוכות אינני יודע אם רבים מהחברים לא יהיו בארץ. ובחנוכה אפשר לדעתי לקיים את מפגש מספר 3 !
כמו כן אינני יודע היכן בדיוק נמצא המוזיאון ולפי מה שהבנתי "בין המילים" אין רכבת שמגיעה למוזיאון. האם כך הם פני הדברים ? והאם תהיה אפשרות למען המפגש לארגן רכבת לשם ? סליחה על הבורות, אבל כפי שאתם כבר מבינים, עניין הרכבות אצלי הוא די טרי...

ארזS

New member
עוד משהו

זה דווקא נשמע הגיוני .
לא ידעתי שבימי שישי המקום סגור לקהל הרחב ונוכל לארגן מפגש "אינטימי" ללא הפרעות. בקשר לחופשת סוכות אינני יודע אם רבים מהחברים לא יהיו בארץ. ובחנוכה אפשר לדעתי לקיים את מפגש מספר 3 !
כמו כן אינני יודע היכן בדיוק נמצא המוזיאון ולפי מה שהבנתי "בין המילים" אין רכבת שמגיעה למוזיאון. האם כך הם פני הדברים ? והאם תהיה אפשרות למען המפגש לארגן רכבת לשם ? סליחה על הבורות, אבל כפי שאתם כבר מבינים, עניין הרכבות אצלי הוא די טרי...
עוד משהו
ראיתי עכשיו באתר הרכבת שקבוצות של 25 איש ומעלה יכולות להגיע ברכבת ישירות למוזיאון. אבל איך מארגנים את זה ???

יש רכבת העוצרת במוזיאון אם יהיו בה

זה דווקא נשמע הגיוני .
יש רכבת העוצרת במוזיאון אם יהיו בה
25 חברים לפחות ובתיאום מראש עם פיקוד הרכבת או עם מישהו מהמוזיאון שיעשה זאת למעננו. אני בכל מקרה אגיע למוזיאון עם רכב פרטי.

ארזS

New member
בעצם יכולה להיות בעייה ביום שישי

עדיף בימי שישי !
אם אנחנו מדברים על חול המועד סוכות. כי השנה החג הראשון הוא בשבת וגם שמחת תורה בשבת , מה שמצד אחד נותן לנו שבוע שלם של חול המועד, אבל מצד שני זה יכול ליצור קצת בעייה לאנשים דתיים בגלל ההכנות שיש לנו לעשות בערב החג הראשון ובגלל שבערב חג שני (שמחת תורה) זה הושענה רבה וגם כן קצת קשה לנו לנסוע ביום שכזה. וחוץ מזה נדמה לי שכבר יהיה שעון חורף (בזה אני לא בטוח - ואם מישהו יודע אבקש להבהיר נקודה זאת). אבל חבל לוותר. אז בואו נמצא רעיון שיהיה מתאים לרוב החברים. ועדיין לא ראיתי תגובה של המנהל...
מה אתה אומר אורן ?

suprman1

New member
מקווה שהפעם במוזיאון הרכבת../images/Emo70.gif

אם אנחנו מדברים על חול המועד סוכות. כי השנה החג הראשון הוא בשבת וגם שמחת תורה בשבת , מה שמצד אחד נותן לנו שבוע שלם של חול המועד, אבל מצד שני זה יכול ליצור קצת בעייה לאנשים דתיים בגלל ההכנות שיש לנו לעשות בערב החג הראשון ובגלל שבערב חג שני (שמחת תורה) זה הושענה רבה וגם כן קצת קשה לנו לנסוע ביום שכזה. וחוץ מזה נדמה לי שכבר יהיה שעון חורף (בזה אני לא בטוח - ואם מישהו יודע אבקש להבהיר נקודה זאת). אבל חבל לוותר. אז בואו נמצא רעיון שיהיה מתאים לרוב החברים. ועדיין לא ראיתי תגובה של המנהל...
מה אתה אומר אורן ?
מקווה שהפעם במוזיאון הרכבת

רצוי ביום שישי בבוקר, לא חייב דווקא בכל המועד סוכות, רק מה שחשוב זה לארגן רכבת שתסיע אותנו למוזיאון......

omer landau

New member
גם אני בעד מוזיאון הרכבת../images/Emo13.gif

גם אני בעד מוזיאון הרכבת

צחקן

New member
צודק..... .

צודק..... .
ב"ה צריך (ומומלץ) לעשות מפגש פורום בחול המועד . יש ךלי שאלה : מישהוא יכול לארגן לי הסעה מפ"ת למוזיאון של הרכבת ? זה רעיון נחמד. השאלה היאאם יש שם מספיק מוצגים ואם חן מילנג לא בא זהלא שווה את כל המאמץ לפי דעיתי. אם יניב ה-ע-נ-ק לא יארגן לי הסעה לא חושב שאני יגיע
.

omer landau

New member
אפשר להגיע ברכבת ו.....

צודק..... .
ב"ה צריך (ומומלץ) לעשות מפגש פורום בחול המועד . יש ךלי שאלה : מישהוא יכול לארגן לי הסעה מפ"ת למוזיאון של הרכבת ? זה רעיון נחמד. השאלה היאאם יש שם מספיק מוצגים ואם חן מילנג לא בא זהלא שווה את כל המאמץ לפי דעיתי. אם יניב ה-ע-נ-ק לא יארגן לי הסעה לא חושב שאני יגיע
.
אפשר להגיע ברכבת ו.....
אני הייתי במוזיאון הרכבת לפני כחודש וממש נהנתי ואני רוצה לחזור לשם שוב מתישהו אם אנחנו מעל 25 מאיזור המרכז אפשר להגיע ברכבת כולם ביחד

ארזS

New member
בהחלט.

אפשר להגיע ברכבת ו.....
אני הייתי במוזיאון הרכבת לפני כחודש וממש נהנתי ואני רוצה לחזור לשם שוב מתישהו אם אנחנו מעל 25 מאיזור המרכז אפשר להגיע ברכבת כולם ביחד
בהחלט.
זה רעיון טוב.

טומי*

New member
זה רעיון ../images/Emo45.gif

זה רעיון

טומי*

New member
לא ידעתי על קיום המפגש דאז.....

טומי, חבל שלא היית במפגש הראשון
שהיה במוזיאון אגד. אבל אולי נזכה להשתתפותך במפגש הבא ?
לא ידעתי על קיום המפגש דאז.....
כי לא הייתי פעיל בפורום אשמח להכיר אותכם,אם זה יתאים לי מבחינת העבודה ועוד עיסוקים שונים ומשונים, אגיע בשמחה

אייל xxx

New member
באמת צריך לחשוב מיפגש מס 2 מנהל

באמת צריך לחשוב מיפגש מס 2 מנהל
מה אתה אומר?

orib44

New member
רעיון טוב.

רעיון טוב.
אני בעד מפגש, איפה שיקבעו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה