מה דעתכם בנידון..?

ממש לא!

כולם יודעים שבימנו יש מוניות אז אם היא לא תבוא במונית זה נחשב זלזול בבחור

רגע רגע..

ואם היא לא בדיוק באה עם כמות של כסף שמספיקה למונית?!?! הלו?!? לדון לכף זכות בבקשה.

המשך....

ואם היא שמעה עליך דברים מציקים ומטרידים ומרוב לחץ היא העדיפה לדחות\לאחר כמה שיותר ?

אם היא פרסית כן../images/Emo3.gif

ואם לא אין לי בעיה בזה שהיא אחרה אבל למה לחרטט שטויות ולא לספר שהיא מאחרת חרונית ולא מענין אותי מה הסיבות מבחינתי שהשעון מעורר מקולקל כבר שנה

בודאי לקחת מונית!

אני יכול לומר לכם שחיכיתי לבחורה שנתקעה עם אוטובוס 40 דקות, וכמעט הלכתי משם. היה לה מזל שהשדכנית הייתה קרובה מאוד למשפחה שלי, לכן נשארתי. לא קיבלתי את התשובה שלה שהיא נתקעה עם האוטובוס, כי בשביל זה הומצאה המושג מונית. אני לא חוסך כסף כשאני נפגש, ומבזבז כל מה שרק זז, אז קצת מאמץ מצד הבחורה. כל הפגישה זה עושה מצב רוח מטופש!

יותר טוב ש...

בחור אחרי איחור של 40 דק` אומר שהוא התעכב בגלל חברים? העיקר ייבש אותי כהוגן... ולענייננו אולי לא היה ברשותה כסף למונית? או שהיא חוששת לעלות למונית בשעת הערב...? (היום בימינו צריך להזהר)... אין ספק שהעניין הזה ממש במודה לאחרונה!

יהלוםםם

New member
זה

נראה לי יותר קטע מנטלי אצלה.. מאשר כל שאר הסיבות שהזכרת.. כך זה נשמע אצלה בכ``א..

יהלוםםם

New member
זהו..

שזה לא מרחק גדול.. אולי נסיעה של 30 ש``ח.. טוב אבל כנראה היא משלמת בכרטיסית נוער.. אז../tapuzforum/images/Emo8.gif

קליט

New member
כמה עולה מונית ?

אולי לא היה לה כסף ? . . . אולי היא חוששת לנסוע לבד עם מונית ? . . . . אולי היא עשתה זאת כי היא רצתה לבדוק את התגובה שלך ? . . . אי אפשר לקבוע דבר - ממקרה אחד .

יהלוםםם

New member
האפשרות השלישית..

לא נשמעת לי הגיונית.. לא עושים טעות בכוונה בכדי לגלות מצב של אדם, אם וקרתה הטעות בשוגג אזיי אולי אפשר למדוד את התגובה לפי זה.. אבל מהתחלה להתכוין לזה, נשמע קצת מרושע...

קליט

New member
במיוחד אם היא צעירה אז

היא חשבה וחשבה והתקשרה לכל מיני אנשים שיקפיצו אותה, ובאמצע היה לה טלפון חשוב . . והנה עברה לה חצי שעה . אתה לא יכול לחקור אותה על זה ולהגיד מילה, אלא רק לחייך ולהגיד ~זה בסדר~ . . אתה יכול לחשוב על מה זה מעיד, שהיא אולי הססנית, רגישה, חסכנית, שאין לה אמצעים . ולחקור בכיון .

TipToli

New member
צודקת!

וגם לא... תדון אותה לכף זכות בסהכ פגישה.. והיא בסהכ איחרה ולא בכוונה.. אולי לא היה עליה כסף? אולי היא התביישה לבוא במונית? אולי יש לה סיוטים ממוניות או שאולי זה לא עלה לה במחשבה מרוב שהיא התרגשה לראותך

mehirke

New member
לא נכנס על זה לדיון בפגישה

וזה אומר שהיא בנתה מילא להגיע בדיוק בזמן לפגישה בכל אופן זה לא מראה על רצינות ואם היא כבר איחרה לפגישה פעם המלצתי המאוד חמה קחי מונית! אל תעשי רושם של מאחרת כרונית...

sbhtk24

New member
ברור שהיא חייבת לקחת מונית, מה

ההבדל בין הבחור לבחורה ? כללי הדרך ארץ מחייבים את שני הצדדים

למעלה