מה גרם לכם to fall in love with....

TillsWIFE

New member
מה גרם לכם to fall in love with....

מישה? אתם עוד זוכרים? אני זוכרת את האודישן הראשון שלו לכוכב נולד, ילדון כזה, תמים... אחד הדברים שכבש אותי מאוד (חוץ מהקול היפה שלו כמובן), המבטא שלו... יא! ההתמודדות שלו עם קשיי העלייה, שנמשכים עוד שנים אחרי העלייה, הוא בא לכאן לבד ללא הורים כשרק הכישרון שלו איתו. ביום למחרת הגעתי לבי"ס והתלהבתי "מיכאל קירקילן הוא הפייבוריט שלי", וחברות שלי צחקו עליי... "את אוהבת אותו רק בגלל שהוא רוסי", ואני התעקשתי "הוא בכלל אוקראיני! ומה הקשר?!"
אהבתי את גם את כל ההתפחות שלו וההשתלבות בארץ, הקעקוע (ה-מ-ד-ה-י-ם
אני גם רוצה קעקוע... בלי קשר אליו
), והאופי הישראלי שהוא מפתח לעצמו
האמת היא שהוא אדם עם כישרון ענק, ויש לו הרבה לאן להגיע אם הוא רק... אני לא יודעת מה. קשה לומר "ישקיע יותר, אני לא כ"כ יודעת מה הוא עושה בימים אלו, אבל הוא אולי צריך קצת יותר חשיפה לקהל חוץ מבערוצים הרוסיים (שאני כמובן לא מזלזלת בזה, זה גם כן סבבה, אבל זה אומר שהוא לא משקיע יותר מדי בקהל הישראלי). אני זוכרת שהיה פעם משחק בתפוז, זה שעשית לעצמך להקה, וניהלת את הכספים שלה, כתבת לה שירים, שמרת על אהדת הקהל -ואם לא היית משקיע בכל זה, היית מאבד מעריצים. מסקנה מתבקשת
Any other memmories?

moshavnikit

New member
אהבתי את מה שכתבת../images/Emo70.gif מאוד ../images/Emo99.gif

אצלי זה היה ככה בערך- ראינו את האודישנים, והוא היה כזה מצחיק וחמוד עם השיער הארוך והגיטרה "אלוהים נתן לך במתנה.." איזה הזוי חח! ועשו ראש בראש קטן כזה בין מישה לאיזשהי זמרת, זה היה משהו כמו - "מי יעבור לשלב הבא? אחרי הפרסומות.." הייתי בטוחה שמעבירים את הבחורה, לא יודעת למה, ואז העבירו אותו. וזה היה נורא נחמד :0) בינתיים הוא היה רק אחד מהפייבוריטים שלי, זה היה אודישן ראשון בתכנית ראשונה אז חיכיתי לראות מה יהיה בהמשך. אח"כ היה אודישן שני עם "לעוף" שזה היה ענק!! ואז בכלל חשבתי שלא יעבירו אותו כי ריקי אמרה אבל מה עם המבטא, הוא שר יפה והכל.. אבל בכל זאת יש לו מבטא וזה גרם לצדי לשנות את דעתו (הוא היה בעד מישה בהתחלה), אז חשבתי שלא יעבירו אותו ואז צביקה אומר שהוא עובר ושיעבדו איתו על השפה. אני חושבת שבאותו יום פתחנו את הקומונה
ואני מסכימה איתך במה שאמרת בסוף, אין לי מה להוסיף

למעלה