מה גרם ליאיר גולן לסערת רגשות ולכעס על המתנחלים בראיון עם יעקוב אילון

שחר 676

Well-known member
מנהל
צר לי לתקן אותך אבל העובדה שאתה מדגיש את המיה "עובדה" לא הופכת אותה לעובדה.
ורהרי מפלגת רע"מ מנוטרלת מכל ענייני הימין שמאל ההזויים שאתה מרבה לדבר עליהם. הם מפלגה מגזרית שהחליטה לקבל את מה שאפשר ממי שמוכן לתת.
ואם אתה רוצה להבין מהי עובדה אז רע"מ הייתה חוברת לממשלת ימין אם הגזענים מהמין לא היו נעמדים על הרגליים האחוריות ומונעים מנתניהו להכניס אותם לממשלה. זאת עובדה.
זה לא ענין של גזענות - אני לא פוסל את רע"מ בשל מוצאם האתני - אני פוסל אותם בשל דת האיסלאם אליה הם משתייכים , בשל היסטוריית הסכסוך בין העם היהודי לאיסלאם בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות.

ממשלה נתמכת מפלגה איסלאמית אינה יכולה לתעדף את העם היהודי בארצו היחידה.

האם אינך מבין שאנו נמצאים במלחמה מול האיסלאם על חבל ארץ זה ?

אם נתניהו היה מעז להקים ממשלה נתמכת עבאס הוא היה מאבד את בסיס כוחו - אני הייתי מוקיע אותו כשמאלן ומעביר את תמיכתי לבן גביר באופן מיידי אילו היה פועל כך.

נתניהו הכחיש ומכחיש מכל וכל הקמת ממשלה נתמכת איסלאם - הוא ניהל מו"מ עם עבאס לצורך אופציית הבחירה הישירה לראשות הממשלה.

כך או כך - בפועל , עובדתית , נתניהו לא הקים ממשלה נתמכת מפלגה מוסלמית - השמאל הקים גם הקים ממשלה כזו.

1ספי11

Well-known member
זה לא ענין של גזענות - אני לא פוסל את רע"מ בשל מוצאם האתני - אני פוסל אותם בשל דת האיסלאם אליה הם משתייכים , בשל היסטוריית הסכסוך בין העם היהודי לאיסלאם בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות.

ממשלה נתמכת מפלגה איסלאמית אינה יכולה לתעדף את העם היהודי בארצו היחידה.

האם אינך מבין שאנו נמצאים במלחמה מול האיסלאם על חבל ארץ זה ?

אם נתניהו היה מעז להקים ממשלה נתמכת עבאס הוא היה מאבד את בסיס כוחו - אני הייתי מוקיע אותו כשמאלן ומעביר את תמיכתי לבן גביר באופן מיידי אילו היה פועל כך.

נתניהו הכחיש ומכחיש מכל וכל הקמת ממשלה נתמכת איסלאם - הוא ניהל מו"מ עם עבאס לצורך אופציית הבחירה הישירה לראשות הממשלה.

כך או כך - בפועל , עובדתית , נתניהו לא הקים ממשלה נתמכת מפלגה מוסלמית - השמאל הקים גם הקים ממשלה כזו.
גזענות היא גם על רקע דתי. הגיע הזמן שתבין מושגים.במדינה דמוקרטית יש זכויות שוות לכל האזרחים בלי הבדל דת גזע ומין. מדינה דמוקרטית לא יכולה לתעדף אדם בשל דתו.
בן גביר הוא גזען שלא מתבייש בגזענותו. אם אתה תומך בו אתה גזען.
נתניהו הכחיש ועבאס מאשר. למי אתה מאמין?

שחר 676

Well-known member
מנהל
גזענות היא גם על רקע דתי. הגיע הזמן שתבין מושגים.במדינה דמוקרטית יש זכויות שוות לכל האזרחים בלי הבדל דת גזע ומין. מדינה דמוקרטית לא יכולה לתעדף אדם בשל דתו.
בן גביר הוא גזען שלא מתבייש בגזענותו. אם אתה תומך בו אתה גזען.
נתניהו הכחיש ועבאס מאשר. למי אתה מאמין?
אני מתנצל אבל גזענות כשמה כן היא - מבוססת על גזע ! ( ולא על דת )

יתרה מכך - במדינה דמוקרטית כמו ישראל יש זכויות שוות לכל אזרח ואזרח וכראיה הנה הצליח השמאל הישראלי להקים ממשלה התלויה במפלגה מוסלמית כך שהתאוריה הוכחה בפועל רק שאין חובה להסתמך על מפלגה מוסלמית בכינון ממשלה ובשום מקום לא כתוב שחובה עלינו לכלול אותה בממשלה מסיבות מובנות :)

מי שמכיר את ההיסטוריה שלנו יודע שהסכסוך היהודי/מוסלמי בפלשתינה אינו מבוסס שטח , הוא מבוסס על דת !

רצח יהודים על ידי מוסלמים התרחש הרבה מלחמת ששת הימים ומה שקרוי על ידי השמאל "הכיבוש" , הוא גם התרחש הרבה לפני מלחמת העצמאות שפרצה לאחר סירוב הערבים לחלק את פלשתינה בינינו לבינם..... כאמור , פרעות הערבים ביהודים התרחשו הרבה לפני מלחמת העצמאות ודי אם נזכיר את המופתי של ירושלים אמין אל חוסייני שהיה קצין אס אס נאצי ואת מה שהוא תכנן לנו כל יהודי מפוכח יודע.

אם נבצע סקר נרחב בין כל ערביי ישראל תגלה שלמעלה מתשעים וחמישה אחוזים מהם יטענו שנגרם להם עוול כזה או אחר מידי היאהוד.

כל יהודי מציאותי מבין מדוע אסור להקים ממשלה נתמכת איסלאם.

אפליה דתית אינה גזענות - בדיוק כמו שמלחמה בהתבוללות אינה גזענות.....לי לא אכפת היה להתחתן עם אישה אתיופית , גרוזינית , מרוקאית , עיראקית , כורדית , פולניה ובלבד שתהיה יהודיה אורתודוקסית.

אפליה גזעית היא משהו אחד ואפליה דתית היא משהו אחר לחלוטין , משהו חיוני להמשך השרדות העם היהודי.

וכן - אני מאמין לנתניהו בנושא זה שכן הוא יאבד את בסיס תומכיו אם יעז להקים ממשלה נתמכת איסלאם.

1ספי11

Well-known member
אני מתנצל אבל גזענות כשמה כן היא - מבוססת על גזע ! ( ולא על דת )

יתרה מכך - במדינה דמוקרטית כמו ישראל יש זכויות שוות לכל אזרח ואזרח וכראיה הנה הצליח השמאל הישראלי להקים ממשלה התלויה במפלגה מוסלמית כך שהתאוריה הוכחה בפועל רק שאין חובה להסתמך על מפלגה מוסלמית בכינון ממשלה ובשום מקום לא כתוב שחובה עלינו לכלול אותה בממשלה מסיבות מובנות :)

מי שמכיר את ההיסטוריה שלנו יודע שהסכסוך היהודי/מוסלמי בפלשתינה אינו מבוסס שטח , הוא מבוסס על דת !

רצח יהודים על ידי מוסלמים התרחש הרבה מלחמת ששת הימים ומה שקרוי על ידי השמאל "הכיבוש" , הוא גם התרחש הרבה לפני מלחמת העצמאות שפרצה לאחר סירוב הערבים לחלק את פלשתינה בינינו לבינם..... כאמור , פרעות הערבים ביהודים התרחשו הרבה לפני מלחמת העצמאות ודי אם נזכיר את המופתי של ירושלים אמין אל חוסייני שהיה קצין אס אס נאצי ואת מה שהוא תכנן לנו כל יהודי מפוכח יודע.

אם נבצע סקר נרחב בין כל ערביי ישראל תגלה שלמעלה מתשעים וחמישה אחוזים מהם יטענו שנגרם להם עוול כזה או אחר מידי היאהוד.

כל יהודי מציאותי מבין מדוע אסור להקים ממשלה נתמכת איסלאם.

אפליה דתית אינה גזענות - בדיוק כמו שמלחמה בהתבוללות אינה גזענות.....לי לא אכפת היה להתחתן עם אישה אתיופית , גרוזינית , מרוקאית , עיראקית , כורדית , פולניה ובלבד שתהיה יהודיה אורתודוקסית.

אפליה גזעית היא משהו אחד ואפליה דתית היא משהו אחר לחלוטין , משהו חיוני להמשך השרדות העם היהודי.

וכן - אני מאמין לנתניהו בנושא זה שכן הוא יאבד את בסיס תומכיו אם יעז להקים ממשלה נתמכת איסלאם.
תחזור לספסל הלימודים .
במושגים שלך אנטישמיות היא לא גזענות כי היהדות היא לא גזע.
תבדוק מה חוק הלאום אומר.
תמשיך להאמין לנתניהו. אין ספק שכוחו באמינותו. עלאק.

שחר 676

Well-known member
מנהל
תחזור לספסל הלימודים .
במושגים שלך אנטישמיות היא לא גזענות כי היהדות היא לא גזע.
תבדוק מה חוק הלאום אומר.
תמשיך להאמין לנתניהו. אין ספק שכוחו באמינותו. עלאק.
אנטישמיות היא גם שנאת שושלתו של "שם" בנו של נח המקראי ולכן היא בהחלט יכולה להכלל תחת הכותרת "גזענות"

מעבר לכך - נתניהו הרבה יותר אמין מהתקשורת השמאלנית שלנו , מהפרקליטות הכזבנית שלנו ומכל שמאלן מצוי מהסוג הכותב כאן.

1ספי11

Well-known member
אנטישמיות היא שנאת שושלתו של "שם" בנו של נח המקראי ולכן היא בהחלט יכולה להכלל תחת הכותרת "גזענות"

מעבר לכך - נתניהו הרבה יותר אמין מהתקשורת השמאלנית שלנו , מהפרקליטות הכזבנית שלנו ומכל שמאלן מצוי מהסוג הכותב כאן.
אנטישמיות היא גזענות בהגדרתה.
נתניהו אמין עבור העיוורים שסוגדים לו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בדיוק כמו "קליגולה" המטורף ( קיסר רומאי ) אשר מינה את הסוס שלו לתפקיד סנטור או קונסול כך גם השמאל העיוור מוכן להכתיר בעל חיים כראש ממשלה על פני נתניהו חחחח

1ספי11

Well-known member
בדיוק כמו "קליגולה" המטורף ( קיסר רומאי ) אשר מינה את הסוס שלו לתפקיד סנטור או קונסול כך גם השמאל העיוור מוכן להכתיר בעל חיים כראש ממשלה על פני נתניהו חחחח
אתה צודק. כל דבר עדיף על נתניהו והימין לא רואה זאת.חחחחחחחחחחחחחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני חושב שכרגע אישררת את כל מה שאני חושב על רדידותו ומצבו הנפשי של מחנה השמאל.

ואתם עוד מעיזים להאשים אחרים במגרעותיכם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבא שלי לא פחות ימני משחר והוא רואה זאת ולכן למרות שהוא ימני על גבול הכהניזם הוא הצביע ללפיד. וגם אחותי ימנית ואפילו רואה בעצמה ליכודניקית ואומרת שהייתה מתפקדת לליכוד אם ביבי היה עוזב הצביע בבחירות האלה לסער וקודם לגנץ בבחירות מועד ב' ומועד ג'. גם מישהי מפורום אחר בתפוז שתקפה את ביבי על אוזלת יד מול אינתיפאדת הסכינים ואת בנט שלא לוחץ מספיק על ביבי, ותקפה את בנט על תמיכה בשב"כ בפרשת דומא הצביעה לכחול לבן בשלושת מערכות הבחירות, העיקר שביבי הרופס ילך כבר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אבא שלי לא פחות ימני משחר והוא רואה זאת ולכן למרות שהוא ימני על גבול הכהניזם הוא הצביע ללפיד. וגם אחותי ימנית ואפילו רואה בעצמה ליכודניקית ואומרת שהייתה מתפקדת לליכוד אם ביבי היה עוזב הצביע בבחירות האלה לסער וקודם לגנץ בבחירות מועד ב' ומועד ג'. גם מישהי מפורום אחר בתפוז שתקפה את ביבי על אוזלת יד מול אינתיפאדת הסכינים ואת בנט שלא לוחץ מספיק על ביבי, ותקפה את בנט על תמיכה בשב"כ בפרשת דומא הצביעה לכחול לבן בשלושת מערכות הבחירות, העיקר שביבי הרופס ילך כבר.
את מי אתה מרמה ? אף אחד לא אוכל את הלוקשים הללו - אביך ואחותך הצביעו לשמאל בשל שנאתם לחרדים ולא בשל שנאתם לנתניהו.

אין שום איש ימין שיעדיף את זוהמת השמאל על פני נתניהו אלמלא הוא עבר צד אל עבר השמאל.

איזה איש ימין יעדיף את לפיד על פני נתניהו ? |יעני|

נסה להאכיל את דורי - הוא אוהב מטעמים כאלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
את מי אתה מרמה ? אף אחד לא אוכל את הלוקשים הללו - אביך ואחותך הצביעו לשמאל בשל שנאתם לחרדים ולא בשל שנאתם לנתניהו.

אין שום איש ימין שיעדיף את זוהמת השמאל על פני נתניהו אלמלא הוא עבר צד אל עבר השמאל.

איזה איש ימין יעדיף את לפיד על פני נתניהו ? |יעני|

נסה להאכיל את דורי - הוא אוהב מטעמים כאלה.
מלא אבא שלי, אבל אחותי לא שונאת חרדים, היא אפילו טענה שהקמפיין של טומי לפיד ז"ל נגד החרדים מזכיר את הקמפיין של הנאצים נגד יהודים. כשהיינו בוינה אצל קרובי משפחה היא התרחקה מכל בשר שהיה חשד כלשהו שזה יכול להיות בשר חזיר. ואם היא רואה בעצמה ליכודניקית היום, ולא לפני 20 שנה, אז היא מסורתית ולא חילונית כמוני, אבל היא רואה איך ביבי הורס את הליכוד והמדינה ודווקא אלקין הדתי בפרישתו מהליכוד תיאר במדויק את מה שהיא חושבת על ביבי.

בניגוד לטענות גוטרמן ואבנר, יש ימנים שעובדים ויש גם ימנים שמרוויחים טוב שאתה טוען שאתה דוגמא לכך, וגם ימנים עובדים לא אוהבים את זה שהמיסים שלהם מממנים את הטפילות של החרדים, לא צריך להיות שמלאני בשביל לא לאהוב את זה שהמיסים מממנים טפילות. ולכן גם יש ימנים שלא אוהבים להסתפק בשאריות שמשאירים החרדים שמקבלים מביבי כל מה שהם רוצים. לכן לפיד נוטה ימינה בהצהרות, כי הוא יודע שמעמד הביניים הימני מאוד לא מרוצה מכך שהליכוד לוקח כמעט חצי ממה שהם מרוויחים ונותן לחרדים. לכן לפיד נרתע מכל הצהרה שמלאנית, כי הוא יודע שעיקר בוחריו במרכז ימין.

אם היית שואל אותם זה נתניהו מול מר"צ והעבודה ומפלגת האחים המוסלמים שיהיו שרים.
מעניין מה הייתה התשובה שלהם.
אף אחד לא האמין שבנט ימכור את העקרונות והאידאולוגיה שלו בשביל כסא ראש המממשלה ועוד יתן לשמאל האנטי ציוני השמאל שרוצה בכלל מדינה אזרחית דו לאומית ישראלית פלשתינית.
אני משוכנע שאם הייתה להם האופציה הזאת מול העיניים הם היו מצביעים ליכוד.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם היית שואל אותם זה נתניהו מול מר"צ והעבודה ומפלגת האחים המוסלמים שיהיו שרים.
מעניין מה הייתה התשובה שלהם.
אף אחד לא האמין שבנט ימכור את העקרונות והאידאולוגיה שלו בשביל כסא ראש המממשלה ועוד יתן לשמאל האנטי ציוני השמאל שרוצה בכלל מדינה אזרחית דו לאומית ישראלית פלשתינית.
אני משוכנע שאם הייתה להם האופציה הזאת מול העיניים הם היו מצביעים ליכוד.
הם דווקא הצטערו שאורלי לוי, האוזר והנדל מנעו ממשלת ליברמן והערבים והם פסלו את בנט דווקא בגלל נכונותו לשבת עם ביבי. וביקרו אותי על הקול שלי לשקד בבחירות מועד ב' ולבנט בבחירות מועד ג' כי למעשה זה קול לביבי. אבל כמובן שהייתה להם תקווה שלליכוד יהיה השכל להדיח את ביבי ותקום ממשלת ימין בראשות מישהו אחר מהליכוד, אבל בין הממשלה הזאת וביבי מבחינתם הממשלה הזאת הרע במיעוטו.

נו שויין
לפי הסקר האחרון של סקטור 5
בשאלה אילו התקיימו הבחירות היום כמה מנדטים מקבל הליכוד שבראשו נתניהו
התוצאה 35 מנדטים.
לדבריך רוב הציבור הוא עיוור?
אתה במיעוט. המפלגה שלך רע"ם מקבלת 5 מנדטים.
מר"צ השותפים שלכם מקבלת 4 מנדטים.
העבודה השותפים שלכם מקבלת 9 מנדטים.
אז אולי אתה העיור? מה שבטוח חרש אתה.

1ספי11

Well-known member
נו שויין
לפי הסקר האחרון של סקטור 5
בשאלה אילו התקיימו הבחירות היום כמה מנדטים מקבל הליכוד שבראשו נתניהו
התוצאה 35 מנדטים.
לדבריך רוב הציבור הוא עיוור?
אתה במיעוט. המפלגה שלך רע"ם מקבלת 5 מנדטים.
מר"צ השותפים שלכם מקבלת 4 מנדטים.
העבודה השותפים שלכם מקבלת 9 מנדטים.
אז אולי אתה העיור? מה שבטוח חרש אתה.
אם גם היית מבין את דברי אז הרי גם עם 40 מנדטים הוא לא יכול להקים ממשלה. עובדה.

למעלה