מה גרם ליאיר גולן לסערת רגשות ולכעס על המתנחלים בראיון עם יעקוב אילון

marabo

Well-known member
זה לא נכון, נתניהו ניסה לגייס את עבאס לקואליציה בראשותו, ורק עוצמה יהודית והציונות הדתית מנעה זאת ממנו.

התירץ של גמביבי גמביבי נמאס כבר. אתם ילדים גדולים ואתם אמורים לקחת אחריות על המעשים שלכם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה לא נכון, נתניהו ניסה לגייס את עבאס לקואליציה בראשותו, ורק עוצמה יהודית והציונות הדתית מנעה זאת ממנו.

בליכוד מכחישים לחלוטין את דברי מנסור עבאס וגם אנוכי רחוק מלהאמין להם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בליכוד מכחישים לחלוטין את דברי מנסור עבאס וגם אנוכי רחוק מלהאמין להם.

מרוב שלא בנו על רעם, הם הפסידו את האפשרות להמשיך ולכהן כמפלגה השלטת. אז... מכיוון שאמונה היא עניין לבתי הכנסת ומכיוון שהליכוד איבד את רסן השילטון, אינך זקוק לאמונה. תיאחז בעובדות.

מרוב שלא בנו על רעם, הם הפסידו את האפשרות להמשיך ולכהן כמפלגה השלטת. אז... מכיוון שאמונה היא עניין לבתי הכנסת ומכיוון שהליכוד איבד את רסן השילטון, אינך זקוק לאמונה. תיאחז בעובדות.
לא נכון.
נתניהו רצה לקבל את תמיכת רע"ם מחוץ לממשלה.
מנצור עבאס הסכים אבל אמר יש לי דרישות והציג את הדרישות שלו ואז נתניהו זרק אותו מכל המדרגות.
במקביל עוצמה יהודית והציונות הדתית בן גביר וסמוטריץ הודיעו לנתניהו שגם עם תמיכה מבחוץ הם לא מוכנים לשבת בממשלה שלו.
וגם היה להם טיעון מאוד הגיוני ומשכנע. מה יקרה למשל הממשלה תצטרך לצאת למבצע צבאי ברצועה?
הם יוכלו בהצבעת אי אמון להפיל את הממשלה ואנחנו כבר יודעים שהשמאל הבוגדני משתף עם האחים המוסלמים פעולה ונכנע לכל הדרישות שלהם כמו איסור נטיעות בנגב חוק החשמל ועוד .

marabo

Well-known member
יפי. אבל שכחת שדווקא BB "יקירך" היה זה שהכשיר את הדרך ואגב כך את ה"שרץ" עבאס.
ושכחת "גם", שיקירך ההוא, פעל תוך כדי כך, שהוא עשה צחוק מבנט, עד כי האחרון סירב לשמוע שוב את הצעותיו המחונפות והשקריות.
ואגב כל השיכחון הזה שתקף אותך, שכחת גם את האופן בו יקירך הצליח לאורך שנים ארוכות לפלג את העם ולהשניא את כל מי שהתנגד לדרך העוועים שלו, אם ולאחר שהעניק לו כינוי גנאי הזוי ומומצא "0מולני". כאילו שלא היה 0מול לפני כן, וכאילו שה0מול לא תרם ולו דבר למען מדינת ישראל... ו'ה0מול' גם שודרג וזכה לכינוי גנאי נוסף: "חמוצים". אז הנה... באו אנשי 0מול, והוכיחו לכל לקקני החלחולת של האיש המפלג ההוא, שאפשר גם אחרת. אפשר ליצור איחוד "בלתי אפשרי וממש לא "הגיוני" בין 0מול לימין, ולו רק כדי:
א. לסלק את הגורם המפלג מכס השלטון, לאחר שכבר הספיק לגרום לנזקים אדירים במדינה ולמדינה.
ב. להוכיח שכל ההצגה שעשה לאורך שנים היא ריקה מתוכן, ודווקא כן ניתן לאחות את הקרעים.

אז לפחות אם נסתמך על עניות דעתי (הזניחה), סביר שהממשלה הזו דווקא כן תצליח לסיים את ימיה ולא תתפרק לפני תום תקופת המנדט שקיבלה.
וגם אם תגיד, שזה קרה, משום שאף אחד מחברי הממשלה הזו אינו רוצה לפנות את כיסאו ולו רק בשל החשש, שבבחירות הבאות, מפלגתו לא תצליח לעבור את אחוז החסימה, וגם אם אני אגיד, שאם ולאחר שהממשלה הזו תצליח בכל זאת לאחד כמה קבוצות בעם, הרי שניתן יהיה להתנבא ולומר, ש...
1. גם במפלגתו של "הקודם", החלו כבר להיווצר בקיעים, שרק ילכו ויחמירו ככל שיעברו הימים, כך שברגע שבו נגיע לעוד סבב של בחירות, כוחה של המפלגה הזו ידעך.
2. גם אנשי שלומו של דרעי ייווכחו שהאיש ההוא כבר אינו מי שהיה ועובדה שכעת יהיה עליו לפעול ולהבטיח הבטחות שלא מתוך מעמד של ח"כ, אלא רק של ח"כ לשעבר... אז נכון שגם דרעי הוא קוסם לא קטן, אבל גם כוחותיו נחלשו.
3. גם כך, כל "אנשי הגוש הטבעי" והשקרי ש-BB "המציא" יבינו שהממשלה ה"בלתי אפשרית הזו" ייבשה אותם ממנעמי השלטון, מתקציבים ומכוח, ורק סביר, שחלק מהם יחדל לתמוך "טבעית" במנהיג, שדרכו לא צלחה לאורך זמן ולא עלה בידו אלא להקים ממשלות מעבר שוב ושוב...
4. גם חלקים בעם יבינו, שאפשר גם אחרת, ולמרות ה"סקרים" שבהם מלעיטים אותנו כל הזמן, הם לא ישובו ויעשו את אותו משגה בפעם נוספת...

אז מה לעשות? לאור כל אלה, כלל השינויים שחלים כאן, יגרמו לכך שהמפה כבר לא תשוב למצבה הקודם. לכן, למרות כל הרוח והצלצולים שBB מנסה לעשות "מבחוץ", ולמרות ישיבתו מדושנת העונג (העקום) של דודו הזחוח וצעקותיו הרמות, כל ה"גוש" הטבעי הזה ישקע ולא ישוב עוד להטביע את חותמו ההיסטורי בשנים הקרובות.
שוב פעם גמביבי גמביבי גמביבי? תתבגרו קצת עד מתי נחליף לכם את החיתול? אתם ילדים גדולים ואתם לא יכולים להצדיק כל מחדל שלכם בתירוץ של גמביבי.

ובאשר לעתיד, משחרב בית המקדש נבואה נתנה לשוטים, מה יהיה בעתיד אף אחד לא יודע, מה שברור הוא שבנט וסער לא יקבלו עוד את קולות הימין, הם יצטרכו לקושש קולות במאגר המדלדל של בוחרי השמאל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שוב פעם גמביבי גמביבי גמביבי? תתבגרו קצת עד מתי נחליף לכם את החיתול? אתם ילדים גדולים ואתם לא יכולים להצדיק כל מחדל שלכם בתירוץ של גמביבי.

ובאשר לעתיד, משחרב בית המקדש נבואה נתנה לשוטים, מה יהיה בעתיד אף אחד לא יודע, מה שברור הוא שבנט וסער לא יקבלו עוד את קולות הימין, הם יצטרכו לקושש קולות במאגר המדלדל של בוחרי השמאל.
סלח לי מאד, אבל גם דבריך מהווים סוג של נבואה. אולי שונה מזו שלי, אך אין זו אלא נבואה.

marabo

Well-known member
סלח לי מאד, אבל גם דבריך מהווים סוג של נבואה. אולי שונה מזו שלי, אך אין זו אלא נבואה.
הנבואה שלי יש בה הגיון, למה שבוחרי ימינה המתנחלים למשל יצביעו בעד מי שהפנה להם עורף עם חוק החשמל?

שחר 676

Well-known member
מנהל
הנבואה שלי יש בה הגיון, למה שבוחרי ימינה המתנחלים למשל יצביעו בעד מי שהפנה להם עורף עם חוק החשמל?
בנט יודע שהסיפור הפוליטי שלו כמנהיג ימני מאחוריו - ולמען האמת אני שמח על "חוק החשמל" - הלקח אותו חווים המתנחלים מתחיל לחלחל.

בנט מאבד את קור רוחו , זועק ומשתולל בכנסת כאילו בא לתקוף פיזית את חברי האופוזיציה ועדיין לא ראיתי השוואה תקשורתית מתבקשת בין התנהגותו לבין התנהגותו של אמסלם אשר מעולם לא התרוצץ בכנסת אחוז אמוק חחחחח

הם סובלים מביביפוביה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
שמאל בוגדני .

קצה11

Well-known member
איזו שאלה כבר שאל אותו שהביאה אותו לסערת רגשות וכעס בלתי נשלט עד שפלט דברי כפירה ועלילה על המתנחלים בחומש?
אז בואו נשים את העובדות על השולחן.
א. הוא ידע שהוא מרואיין ובתור חבר כנסת הוא יודע או אמור לדעת שהוא צריך להיות ממלכתי כמו למשל החבר שלו משה מזרחי שהתבייש בשמו המזרחי ושינה אותו למוסי רז יעני משהו יותר אשכנזי ממזרחי שלא התבלבל בראיון וידע להגיב באופן ממלכתי אפילו שאני יודע הוא משה מזרחי וגולן הגיעו מאותה המיליה והם שונאים מתנחלים .
אז לא יעקוב אילון ולא השאלות של יעקוב אילון הביאו את יאיר גולן לסערת רגשות וכעס עד ששכח לסכור את פיו ונתן דרור פומבי למחשבותיו האמיתיות על המתנחלים.
פשוט השנאה שלו למתנחלים קיימת בתוכו מבעבעת כל הזמן כמו הר געש מלא מגמה רותחת ומפעם לפעם זה מתפרץ מה לעשות?
גם בנאומו כסגן רמטכ"ל ,בנאום מזהה התהליכים שעברו על החברה הגרמנית הנאצית למי אתם חושבים הוא התכוון ? זה ברור.
הוא התכוון למתנחלים, אחר כך לחרדים, ולמזרחים. לאלה שאינם נמנים עם השמאל הישראלי.
עכשיו בראיון הזה יאיר גולן כבר מפנה את זעמו כלפי סוג מסויים של אוכלוסיה יהודית ומכנה אותם תתי אדם ומתנהג בדיוק כמו הנאצים .
הוא הסופיריור הגזע הנעלה ואתם מתנחלי חומש אתם תתי אדם.
זה שיש גם קבוצות מתנכלים שעושות מעשים לא יפים
מותר להצביע על זה
תת אדם זה כינוי מוגזם
מעולם השמאל לא השתמש בו גם לא בפיגועים הכי אכזריים

Permafrost

Well-known member
זה שיש גם קבוצות מתנכלים שעושות מעשים לא יפים
מותר להצביע על זה
תת אדם זה כינוי מוגזם
מעולם השמאל לא השתמש בו גם לא בפיגועים הכי אכזריים
הוא יחד את דבריו לצפעוני חומש...ובדין...

Permafrost

Well-known member
יאיר גולן דייק בלשונו והטיח אמת בפָנים.
תחילה נתקפה להקת צבועים זעם קדוש ותרגמה "תת-אדם" לגרמנית, לאמור untermensch, ועובר לכך פצחה בתאניה מתוזמרת מתקרבנת "זהו בטוי נאצי".

צפעוני חומש והנוטים שם ללון אינם אנושיים. הם נטולי רגשות-אנוש בסיסיים. זהו מובן הכנוי "תת-אדם" בלשונו של יאיר גולן.
אצל הנאצים היה לכנוי זה מובן אחר לגמרי - בעיקר "non-Aryan", אולם כל מי שהנאצים רצו בכל זאת ביְקרו זכה בהכשר, בתעודת Aryan, גם אם מוצאו היה "מפוקפק".
מבחינת קריטריוני יאיר גולן - הנאצים עצמם היו תת-אדם, היינו נטולי-אנושיות, ממש כמו צפעוני חומש.
הגדרותיו - מדויקות אפוא בתכלית...

Permafrost

Well-known member
נכון, מתישבי חומש הם תתי אדם ממש כמו הנאצים, גם הנאצים עשו מדי פעם פעולות "תג מחיר" נגד תושבי הכפרים היהודים בתגובה לרגימת אבנים על מכוניות של נאצים בידי פורעים יהודים.
גם הנאצים הלכו והתנחלו בין כפרים יהודים במיזרח גרמניה בשטח שלפי חבר הלאומים היתה אמורה לקום שם עוד מדינה יהודית נקיה מגרמנים בנוסף ל 22 המדינות היהודיות שהקיפו את גרמניה, ושברלין המיזרחית תהיה בירתה, ולתוך גרמניה המערבית מליוני יהודים ממדינות היהודיות מסביב יעשו זכות שיבה לגרמניה המערבית.
מבחינת השנאה העיוורת לאחר, למי שאינו נמנה על ה"גזע" הנבחר - הדמיון ל- Hitlerjugend רב על השונה...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אין פה שום שינאה עיוורת, רוב היהודים לא שונאים דרוזים , צרקסים, תאילנדים, פיליפינים ועד הרבה מיעוטים שחיים כאן למרות שהם לא שייכים ל"גזע הנבחר".

אבל יש יהודים רבים שכן שונאים ערבים, וזה לא "שינאה עיוורת" זאת שינאה עם בסיס מוצדק!
רק בקרב הערבים ( בתוך ומחוץ לקו הירוק) יש תמיכה גדולה באויב בעזה שיורה רקטות, פצמארים אש נק"ל,בלוני תבערה ונפץ על חיילינו ואזרחינו... הערבים וארגונים פרו פלסטינים תומכים להציף את המדינה היהודית היחידה במליוני ערבים במסגרת "זכות השיבה" .
האם אלפי הפיליפינים שעובדים\חיים בישראל דורשים לעשות זכות שיבה של פיליפינים לתוך ישראל ? האם הדרוזים דורשים להכניס לכאן את כל הדרוזים מלבנון ומסוריה במסגרת "זכות השיבה" ?
נכון, אבל BB מעודד גם שנאה בין יהודים ליהודים. זה מה שרע אצל הפרסונה הזו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נכון, אבל BB מעודד גם שנאה בין יהודים ליהודים. זה מה שרע אצל הפרסונה הזו.
אני שונא את מרבית השמאלנים ללא שום קשר לנתניהו - אני שונא גזענים , צבועים , אוטואנטישמים , מתנגדי חוק הלאום , תומכי השארת מסתננים לא חוקיים , תומכי מדינת כל אזרחיה ועוד....אני יכול להבטיח לך שלנתניהו אין שום קשר לשנאה זו.

מה גם שנתניהו לא מסית או מפלג - הוא מעביר ביקורת לגיטימית וראויה אשר חייבת להשמע.

DANIAVNI

Well-known member
אני שונא גזענים
שאלה
גזענות מוגדרת בין היתר כ"ייחוס תכונה ו/או דעה לקבוצה שהיא קבוצה על פי שיוכה ( דתי, צבע עור ועוד ...)
לא כתוב שהשיוך צריך להיות שגוי
אם ככה
אם למשל אני אומר " רוב המוסלמים שונאים יהודים ..." האם זו גזענות אם אמרתי אמת ?
ועוד
למעשה על פי ההגדרה היבשה גם האמירה " רוב היהודים חכמים .." הינה גזענות
מכיוון שלא כתבו שהתכונה/עמדה/דעה שמיוחסות לקבוצה חייבים להיות שליליים .

שחר 676

Well-known member
מנהל
שאלה
גזענות מוגדרת בין היתר כ"ייחוס תכונה ו/או דעה לקבוצה שהיא קבוצה על פי שיוכה ( דתי, צבע עור ועוד ...)
לא כתוב שהשיוך צריך להיות שגוי
אם ככה
אם למשל אני אומר " רוב המוסלמים שונאים יהודים ..." האם זו גזענות אם אמרתי אמת ?
ועוד
למעשה על פי ההגדרה היבשה גם האמירה " רוב היהודים חכמים .." הינה גזענות
מכיוון שלא כתבו שהתכונה/עמדה/דעה שמיוחסות לקבוצה חייבים להיות שליליים .
וואלה אין לי מושג - אני מגדיר גזענות ע"פ התייחסות לגזע ולמיטב ידיעתי/הבנתי/דעתי רוב השמאלנים , מזרחים ואשכנזים כאחד מתגזענים על אזרחים ממוצא מזרחי.

הגזענות בקרב המזרחים השמאלנים זו בעיה מסובכת יותר שכן לרוב היא מורכבת מגזענות מתובלת ברגשות נחיתות והתביישות במוצא האתני אליו הם משתייכים....אלו העלובים והבזויים מקרב השמאלנים.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני שונא את מרבית השמאלנים ללא שום קשר לנתניהו - אני שונא גזענים , צבועים , אוטואנטישמים , מתנגדי חוק הלאום , תומכי השארת מסתננים לא חוקיים , תומכי מדינת כל אזרחיה ועוד....אני יכול להבטיח לך שלנתניהו אין שום קשר לשנאה זו.

מה גם שנתניהו לא מסית או מפלג - הוא מעביר ביקורת לגיטימית וראויה אשר חייבת להשמע.
צר לי לומר זאת, אבל נראה שאתה בעצמך מפולג, שונא אדם ואוטואנטישמי בהיותך שונא יהודים כאלה או אחרים. כדאי שתביט במראה כשאתה מקליד את השורות שלך. אולי תשתנה ותשתפר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
צר לי לומר זאת, אבל נראה שאתה בעצמך מפולג, שונא אדם ואוטואנטישמי בהיותך שונא יהודים כאלה או אחרים. כדאי שתביט במראה כשאתה מקליד את השורות שלך. אולי תשתנה ותשתפר.
אני לא אשתנה ואני לא צריך להשתפר - כל התכונות שייחסתי למרבית שבט השמאלנים מגיעות להם בזכות ולא בחסד.

זו מצווה להציב מראה בפני אלו שבדורות הבאים יתפוגגו מרצון מן היהדות - חשוב שכבר כעת יבינו מי ומה הם.

evglev1

Well-known member
מנהל

אבל יש סיבה ששמלאנים קיצוניים מתחזים למרכז. זה התחיל עם איציק מרדרכי, דן מרידור, רוני מילוא שניצלו את עברם בליכוד ואמנון ליפקין שחק ז"ל שהקימו מפלגת שמאל קיצונית בשם המרכז, אבל זה נראה כמו סופרמרקט ואף אחד לא באמת האמין שאורי סביר ודליה רבין הם לא אנשי שמאל. אבל בהמשך ציפי לבני אימצה את מצע שלום עכשיו ובחוצפה שלא תיאמן טוענת שהיא נאמנה לדרך ז'בוטינסקי ודרך אביה וטוענת שהיא מרכז ואפילו ימין מתון. גם שלי יחימוביץ' שלפני שנכנסה לפוליטיקה הודתה בגאווה שהצביעה לחד"ש כשהצליחה להשתלט על מפלגת העבודה טוענת שהם מפלגת מרכז וזה עוול לקרוא להם מפלגת שמאל. בעבר גם מתונים במפלגת העבודה הודו שהם שמאל מתון, אפילו פואד ז"ל לא התכחש לשמלאניותו גם עם נטה למרכז הקשת הפוליטית, הוא לא התכחש לנטייה שמלאה של מפלגת העבודה כמו שלי יחימוביץ' ובוז'י הרצוג. אז מה גורם לאנשים שמאמצים אידיאולוגיה של השמאל הקיצוני להתכחש לשמלאניותם ולהמציא שהם אנשי מרכז? מה גורם לאנשים לפחד להודות בזה שהם שמאל?

אפילו קלוגפט עזב לתמר זנברג בבחירות מועד א' מהסיבה הזאת בלבד.

למעלה