מה גרם לו לעשות את זה

מה גרם לו לעשות את זה ../images/Emo35.gif

עובדת איתי בחורה שכל היום עסוקה ביופי החיצוני שלה 5 שנים היתה במשרד הזה העיפה את כל מי שלא נראה לה היה לה רוע לא קטן ועם זאת היא נחמדה איתי מחייכת ,אולי זו צביעות אני שמרתי מרחק ממנה עקב כל הסיפורים שהרי לא סתם מוקיעים אדם בכל זאת החלטתי שאני נשמרת לי די לי במה שעברתי במשרדים אחרים,,,,,, הרגשתי אתמול שהבוס שלי עצוב או מתוח אמר לי רוצה לשוחח איתך מחר אני נלחצתי אבל ידעתי שזה לא רציני עבורי כי הוא מאוד מרוצה מעבודתי. הרגשתי שמשהו לא בסדר . אתמול סוף יום הוא פיטר אותה את הבחורה שאיתו 5 שנים סמך עליה מאוד ופתאום התפוגג לו ולה הכל. היום אני כאן לבד איתו במשרד הוא העסיק אישה מבוגרת יחסית בת 50 עם נסיון וידע בביטוח אמרתי לו שידעתי שכך יעשה אבל לא הבנתי עד כמה הוא נחוש בדעתו לעשות זאת אמרתי לו זה היה ענין של זמן הרגשתי והוא אישר. עוד הוא הוסיף שהבחורה באה אליו עם X והיום היא Y אני שואלת אתכם מה גורם לו למנהלים לפטר אחרי 5 שנים של עבודה פתאום היא לא טובה ? 5 שנים? למרות שהפיטורין מוצדקים לטעמי היא אכן עסקה בהכל רק לא עבודה. ובכל זאת רק עכשיו ראית את זה?

ליMור

New member
שאלות ותשובות מפיה של לימור ../images/Emo13.gif

שימי לב לכתוב : אני שואלת אתכם מה גורם לו למנהלים לפטר אחרי 5 שנים של עבודה פתאום היא לא טובה ? 5 שנים? למרות שהפיטורין מוצדקים לטעמי היא אכן עסקה בהכל רק לא עבודה. ובכל זאת רק עכשיו ראית את זה? ושוב בהילוך איטי : למרות שהפיטורין מוצדקים לטעמי היא אכן עסקה בהכל רק לא עבודה קלטת כפרה ? חוץ מזה מ'כפת לך את,,, העיקר שאת שם נעביבשק,,,,

Night Light

New member
לא קרה לך

שנתת אמון באדם, והאמון בו והקירבה אליו טחו את עיניך מלראות את המגרעות שלו ואת המשקל האמיתי של מגרעות אלו?

aphanisis

New member
טובת העסק

אחרי הכל טובת העסק מנצחת את כל היחסים האישיים ואת כל הזמן והשנים וכל שאר התרוצים אסור לנוח על זרי דפנה....

נ י ש

New member
לאן את מנסה להגיע?

אנשים מפוטרים גם אחרי יותר מחמש שנים של עבודה...קורה.

ק o ם

New member
אני לת"א... זה בדרך שלך ?

דניאלה, כנראה שלקח לו 5 שנים להבין מי היא... יש כאלה שהקליטה שלהם איטית... או שעם הזמן המטאטא כבר לא מה שהיה פעם...

משפט שאמרתי השבוע:

בוסים הם אנשים עם יכולת להגיע "רחוק". ובהיותם כאלה, אין לצפות שתכונותיהם יהיו רק מאלו שמאפיינות ל"ו צדיקים. להיפך....

בלי הכללה

אני מתכוונת בעיקר למנכלים, לאנשים שעבר כברת דרך וכבשו ניהול בכיר. ושוב, באופן סטטיסטי- מדבור באנשים תועלתניים, החלטיים שעניינים רגשיים לא מפריעים להם לפעול. זהו, פחות או יותר

למעלה