מה בנוגע לקריאת המשותפת של ההוביט?

מה בנוגע לקריאת המשותפת של ההוביט?

אגב, אני מציע שגם תעשו(או שתבטלו את הקריאה של ההוביט) קריאה משותפת להרפתאום טום בומבדיל. זהו ספר בהחלט נורא מוזר שצריך הרבה אנשים כדי לפענחו...

אלרוס

New member
אני אעבוד בקרוב על "ההוביט"

ולגבי הרפתקאות טום בומבדיל, זה שירים לא קשורים, שהם נחמדים כשלעצמם אבל אין טעם לעשות בהם קריאה משותפת

S1988

New member
נצל"ש, התחלתם עם ספרים אז אני אוסיף

כמה דברים. לפני כמה ימים הייתי בסטימצקי וסתם חיפשתי לי ספר מתמטיקה (השנה אנחנו לא מקבלים ספרים מהבצפר :/, אנחנו צריכים לקנות לבד) והגעתי לשר הטבעות...התחלתי לדפדף במהדורה ששלושת הספרים מאוחדים בספר אחד (אם הייתי יודע על זה לפני שקניתי את הספרים שלי הייתי קונה את זה!) ובהתחלה ראיתי כמה דברים שלא שמתי לב אליהם בשה"ט הרגיל: היו כתובים שמות של שאר הספרים שטולקין כתב, וביניהם היה גם הסילמריליון, אז ביקשתי מהמוכרת לראות את הספר והיא אמרה שאין להם ואם אני רוצה לקנות צריך להזמין, אז אמרתי לה שתזמין. רציתי לדעת אם גם בסילמריליון יש כמה גירסאות (מהדורות/נוסחים/וואטאבר?) ואם כן אז מה עדיף לקנות? וכמה בערך הספר אמור לעלות? שכחתי לשאול שם כמה זה עולה... ועוד משהו, היה כתוב שם "הרפתקאות טום בומבדיל", ועכשיו גם ראיתי שכאן דיברתם עליו, רציתי לשאול מה זה הספר הזה? אף פעם לא שמעתי עליו, בכל אופן אני לא זוכר ששמעתי עליו (אני קצת סנילי בגילי המופלג...) כדאי לקנות אותו?

בנוגע למה שאמרת:

המחיר של הספר שהוא כל הספרים הוא 180 ש"ח אם אני לא טועה, וזו בהחלט הנחה בהתחשב בעובדה שאם תקנה את כל השלושה זה יעלה לך בערך 270 ש"ח. אני לא חושב שיש הבדל בין הספר המאוחד לבין הספרים הרגילים-בנספחים של שר הטבעות השלישי כתובים הרבה ספרים אחרים שטולקין כתב וגם ספרים אחרים שמתקשרים לנושא. הסילמריליון הוא לא ספר שנכלל בתוך שר הטבעות, אלא הוא הסברים על העידן הראשון-מה שקדם לתקופה של שר הטבעות, סאורון. וזה עולה 93 ש"ח. הרפתקאות תום בומבדיל(54 ש"ח) זהו ספר קצר שבעצם מדבר בקושי על תום בומבדיל(רק כמה פרקים מתוך ה-15 בערך) אבל הוא בעצם אוסף של שירים היסטוריים וגם סתם שירים שנכתבו-לדוגמא, שירים בני האיזור של בקלנד, שירים של סמוויז גמג'י, ושירים כמו "המטמון" המתארים דברים היסטוריים. אמרתי לאלרוס שכדאי לדבר על הספרים הללו משום שישנם שם קטעים מאוד לא מובנים, שהייתי רוצה להבין. בנוגע לאם כדאי לקנות: בהתחשב במחיר, זה משהו שאתה תצטרך להחליט(54 ש"ח לספר מאוד מאוד קצר...) אבל הספר עצמו די נחמד ואם אתה רוצה להעשיר את כמות ספרי טולקין שלך, אז קנה אותו. גילך המופלג? אתה רק בן 16 חחח

2cookie

New member
אם כבר קונים ספרים של לוטם

כדאי לקנות את הסילמריליון ואת הסל"ן, שניהם ביחד בצומת ספרים יעלו 113 שקלים אם המבצע עוד בתוקף.

2cookie

New member
ספר שני ב-20 ש"ח, בהחלט שווה.

אם המבצע הזה לא היה הייתי קורא את הסל"ן באנגלית...

אלרוס

New member
תשובות

סילמריליון- יש רק גרסא אחת, הספר אמור לעלות בסביבות ה90 שקלים הרפתקאות טום בומבדיל- ספר של שירים, בעיקר שירי הוביטים, לא חשוב במיוחד, סםר חמוד כשלעצמו, אם תמצא אותו במחיר זול כדאי

S1988

New member
אין לי כח לכתוב הרבה תגובות אז אני

אכתוב תגובה אחת שתדבר אל כולם: 1) גילי אכן מופלג! אני מזדקן משנה לשנה כידוע.... 2) אוקיי הבנתי לגבי הקטע של הגירסאות והכל...יש רק גרסא אחת, הבנתי, תודה. 3) אני חושב שאני אקנה את הספר של טום בומבדיל משני סיבות: טום בומבדיל הוא אחד הדמויות האהובות עלי. והסיבה השניה זה שחלק גדול מאוד מהאהבה שלי אל שה"ט זה השירים ולדעתי שה"ט בלי השירים לא יהיה אותו הדבר... 4) כבר יש לי את הסל"ן אבל לא התחלתי לקרוא אותו כי קראתי פעם כאן שעדיף לקרוא את הסילמריליון לפני...אז אני מחכה, למרות שמדי פעם אני קורא איזה פסקה קטנה בעמוד אקראי... 5) תודה לכולם!

למעלה