מה בין אונברסיטה הפתוחה למכללת ר"ג

vinney

Well-known member
אם אתה רוצה לדבר עם עצמך

דבר עם עצמך. רצית תשובות - קיבלת תשובות. אם אתה תחזור על אותה שטות עשרים אלף פעם - זה לא יעשה את זה יותר או פחות נכון. אם כל מה שאתה רוצה שמישהו יגיד לך משהו שאתה רוצה לשמוע - תקליט את עצמך ותקשיב לזה מתנגן באוזניות.

אתה לא מבין עברית?

השאלה שלי לא מעניינת אותך עבור הלאה אף אחד לא משלם לך בשביל לענות לי אז צא לי מהווריד.

vinney

Well-known member
מאוד מעניינת

מאוד השתדלתי לענות לך. אבל אתה במקום להגיד תודה שולח אותי לפסיכיאטר. למה אתה מקפיץ?

niro2003

New member
תואר דו-חוגי

תואר כזה מומלץ אם יש לך נסיון תעסוקתי כלשהו. אם אתה בתחילת דרכך במדעי המחשב/תכנות, עדיף לך לקחת חד חוגי... אם אתה חושב להמשיך לתואר שני במדעי המחשב, וודאי עוד יותר שעדיף לך לקחת חד חוגי

כן יש לי ניסיון תעסוקתי

אני לא בתחילת דרכי אני יודע כמה שפות תכנות רשתות ובכלל עולם המחשבים הוא לא עולם חדש לי. ישנם הממליצים לקחת תואר משולב עם מנהל עסקים תואר שבהחלט יכול לעזור להתקבל לתפקידים בכירים יותר בעולם היי טק.

מקפיץץץ

.........................................................................................................................................................................................................................................................................

למעלה