מה בדיוק מחפשים/ות אצל האסור/ה?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בלת"ק (וגם, מעניין לי ת'תחת אם כבר כתבו..),
מחפשת מישהו שיודע לגעת כמו שצריך (נו, יודע לזיין. עומד לו חזק והוא יכול להחזיק מעמד וכשיר לשני סיבובים לפחות ברצף).
אפטר ד'אט האב בין סאייד-
מחפשת מישהו שיעוף עלי.
לא יוכל לנשום בלעדי.
יירצה. יפנק. יחמיא. ירים.

ושידע להכין כריכים. הכי חשוב.
ברוכה הבאה...כריכים,יעוף עלייך ואלייך... אגב,כריך עם מה או שלא חשוב?
מחפשת מישהו שיודע לגעת כמו שצריך (נו, יודע לזיין. עומד לו חזק והוא יכול להחזיק מעמד וכשיר לשני סיבובים לפחות ברצף).
אפטר ד'אט האב בין סאייד-
מחפשת מישהו שיעוף עלי.
לא יוכל לנשום בלעדי.

ברוכה הבאה...כריכים,יעוף עלייך ואלייך... אגב,כריך עם מה או שלא חשוב??😂

alongrin100

Well-known member
אפטר ד'אט האב בין סאייד-
מחפשת מישהו שיעוף עלי.
לא יוכל לנשום בלעדי.

בחאיית...אי אפשר לחסום את הרייצ'י הזו לגמרי? זה כבר יוצא מכל החורים..

אצלי זה קצת שונה.

זה לא העניין של גיוון או לחפש משהו שאין לי בבית. אני לא ממש בררן מבחינת מראה חיצוני או גיל.

אבל יש בי כאילו מין ביישנות מסויימת שלא נוח לי להגיד לחוקית שלי שבא לי שהיא תשתין עלי....או שבא לי לעשות לה רימינג או כל מיני סטיות קטנות אחרות שאני אוהב.
כאילו חשוב לי שהיא תראה בי גבר ״נורמלי״
ואת הסטיות הקטנות אני משאיר לאותה בחורה ״חיצונית״ שלא אכפת לי שתדע שאני אוהב להריח בית שחי מזיע של אישה.....לדוגמא....

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אצלי זה קצת שונה.

זה לא העניין של גיוון או לחפש משהו שאין לי בבית. אני לא ממש בררן מבחינת מראה חיצוני או גיל.

אבל יש בי כאילו מין ביישנות מסויימת שלא נוח לי להגיד לחוקית שלי שבא לי שהיא תשתין עלי....או שבא לי לעשות לה רימינג או כל מיני סטיות קטנות אחרות שאני אוהב.
כאילו חשוב לי שהיא תראה בי גבר ״נורמלי״
ואת הסטיות הקטנות אני משאיר לאותה בחורה ״חיצונית״ שלא אכפת לי שתדע שאני אוהב להריח בית שחי מזיע של אישה.....לדוגמא....
אין ספק שיש לך סטיות שעבור אישתך או אחר זה עלול להתפרש חריג,שונה, וזה גם מאד תלוי ברמת הפתיחות בינכם .
ממה שאני מבינה מאד חשוב לך להראות עבורה "נורמלי"ואולי יש דברים שהיא תסכים?
האם הסקס בינכם שגרתי?

למעלה