מה באשר ליעקב?

atypique

New member
מה באשר ליעקב?

עניין האנס הסורר ושאר ירקות העיבו והסיטו את העניין ממאמצי החיפוש, אשר גם טרם לעניינים האחרונים דעך קולם בתקשורת. מה קורה בעניין, יש חדש? התקדמות כלשהי? שחר

atypique

New member
אהלן ../images/Emo13.gif

אז מה, שותקים? למה לא עושים משהו בעניין? עצם זה שעבר זמן רב ומפחית את הסיכויים לסיום הפרשה באופן טוב, עדיין לא אומר שצריך לוותר על העניין...! שחר

שחר מה אתה מציע לעשות...

שעוד לא עשינו? ותודה על ההתעניינות

atypique

New member
שאלה טובה

-חיפוש עם כלבי גישוש או משהו בסגנון, בטווח של המסעדה. -פרסום חוזר של פלאיירים. -חיפוש באתרי בנייה או בורות באזור. -אפשר לנסות להתייעץ עם אית"ן (איתור נעדרים) חה"א או בזרוע היבשה, יש להם קצת יותר נסיון והצלחה מהמשטרה הכושלת. אולי להם תהיה יותר הצלחה בעניין. הייתי עושה זאת עצמאית, אבל אני בחופשת מחלה כבר זמן מה ואין לי נגישות אליהם כעת.

atypique

New member
מקפיץ

אני חושב שזה נושא יותר חשוב מדיון על שירים של שייקה לוי וכדומה.

atypique

New member
חודשיים כבר, למען הדיוק...

פשוט עד עכשיו לא יצא לי לחשוב על זה לעומק.

שחרון

כלבי גישוש? לא לעניין אחרי כ"כ הרבה זמן. כלבי גישוש לא מפעילים בעיר גדולה שבה על כל ספסל ציבורי מתחלפים עשרות אנשים ביום. בדוק. סמוך עלי. פרסום של פלאיירים- משימה לא קלה לביצוע לאור היאוש שהמתנדבים תפשו כל פעם ששנייה אחרי שנתלה פלאייר הוא כבר נתלש ע"י עובדי התברואה. אם בא לך לתלות- תקבל חיבוק של תודה. אית"ן- התייעצנו. לא סייעו בכלום. זק"א- סייעו המון. החיפוש הופסק. צבא?? רציני?? לאור מה שזכור לי נסיונו של יעקב בצה"ל די דל והוא כידוע אזרח מן השורה
הקיצר- מה שנותר זה להמשיך לשלוח מיילים שיעודדו אנשים להסתכל סביב, לעלות לתכניות רדיו מפעם לפעם, והכי חשוב- להתפלל לטוב, ואת כל אלה אנו עושים... אורית

atypique

New member
אורית ../images/Emo13.gif

-עניין כלבי הגישוש, הוא לא בדיוק לעניין ספסלים. אלא יותר לכיוון בורות ומקומות שניתן ליפול אליהם ולהעלם "כאילו בלעה אותו האדמה". -תשאירי לי STOCK של פלאיירים בנאות אפקה. אני אטפל בעניין בשכונה שלי, יותר מזה - לא מסוגל פיזית לבצע כיום. -איזה אית"ן? של הצבא? חה"א? בכל אופן, לא התכוונתי לסיוע אקטיבי של הצבא בחיפושים, אני מאמין שיש להם מספיק נעדרים משלהם - אבל הם בהחלט יכולים לתת טיפים. גם חיילים נוטים להעלם לפעמים. שבוע טוב
שחר

אז ככה.....

וואלה תאמין לי שכמעט אין בור בעיר הזו שאין לי או למישהו מאיתנו היכרות אישית (ולשמחתי לא עמוקה) איתו... פלאיירים? יש במשרד מלא. אתה מוזמן לבוא לקחת. אית"ן- של הצבא. נתנו טיפים לא יותר. לא משהו שזק"א לא ביצעו ממילא. שבוע מקסים גם לך

אתה גם יכול להיות בטוח,

שכל מה שיכול היה להיעשות, וגם מה שמעבר לזה, אורית כבר עשתה, ולא מפסיקה, ואני שכה מקורבת אליה, יודעת זאת יותר מכל. אבל תבורך על כל יוזמה ורעיון בנושא.

למעלה