מה אתן עושות נגד עצירות?

בונדית

New member
להקפיד על שתייה והרבה ירקות ופירות טריים

אני נעזרת בתכשיר שנקרא קון-סטימר שעוזר למערכת העיכול ומותר בהריון - זה תערובת של תמציות צמחים.
בנוסף אפשר לשתות כוס מיץ שזיפים אחת ליום.

בונדית

New member
יש מוכנים ואפשר גם להשרות שזיף מיובש

ולאכול אותו ולשתות את המים שלו - מה שיותר נוח ומתאים לך

NoniB

New member
בהריון הקודם

בשלב מסויים היתה לי עצירות נוראית, התחלתי לשתות כל בוקר כוס מים שהמסתי בה סיבים תזונתיים כלשהם... לא זוכרת בדיוק מה זה היה, קיבלתי אז את ההמלצה כאן וזה עזר פלאים !!! אני מודה שזה היה דוחה והיה לי ממש קשה לשתות את זה, אבל זה היה שווה כי זה פתר את כל הבעיות וההקלה שזה נתן לי היתה שווה הכל. זה כמובן אחרי שניסיתי את כל ההצעות הרגילות של שזיפים, יוגורט שזיפים ועוד כאלה.
לא שמתי לב באיזה שלב של ההריון את, אבל אם את בהתחלה ורק התחלת ברזל - תנסי להחליף סוג כי לפעמים סוגים מסויימים יכולים לגרום לעצירות.

miki214

New member
אני שבוע 11 +2

טרם התחלתי לקבל תוסף ברזל כי בנתיים לפי הבדיקות דם שלי אין לי צורך לקבלת תוסף (עפ"י הרופא שלי).
הבנתי שבלי שום קשר לתוסף בשלב הזה של ההריון מתחילה עצירות עקב ההורמונים הרבים בגוף.

לליתות16

New member
לבדוק עם הרופא שלך, אולי להחליף את סוג הברזל

?
זה יכול לעזור מאוד.

תזונה נכונה

הרבה ירקות פירות ומים.
פחות פחממות ושוקולדים

המים הם בהחלט סוג של סוד הקסם.
תנסי גם יוגורטים למיניהם וגרנולה.

skychick

New member
ניסיתי הכל ובאמת הכל

את כל מה שיציעו לך כאן במשך 8 חודשים
הדבר היחיד שעזר לי זה חיידקים פרוביוטים
לקחתי חודשיים רצוף מנה מוגדלת ועכשיו אני לא צריכה בכלל הכלל פרפקט אפילו עם ברזל
לקחתי של אלטמן פמינה+
לי זה הדבר היחיד שבאמת עזר

altirit

New member
גם אני עם אותה הבעיה.

איך שהתחלתי עם הברזל, התחילה ה"חגיגה"... גם ככה העיכול שלי לא היה משהו לפני ההריון, אבל זה החמיר עוד יותר. החלפתי לברזל יותר קל, משתדלת לאכול ירקות ופירות, אבל נראה לי שמה שעוזר באמת זה תוסף סיבים תזונתיים BENEFIBER שמותר בהריון. אין ו טעם בכלל. אפשר להמיס אותו בכל דבר, ובאמת באמת אין טעם לוואי. משתדלת כל בוקר עם שתיה כלשהי (בדרך כלל הקפה) כף אחת. בנתיים כבר כחודשיים המצב התאזן. יש עוד דבר נוסף, יש חליטה שנקראת "אשחר" זה קליפה של איזה שיח שמוכרים בבתי טבע. ביררתי וזה מותר בהריון. מכינים כוס חליטה ושותים כל יום. זה מאוד עוזר. הטעם מר נורא, ובגלל הבחילות שהיו לי במהלך הריון באיזשהו שלב נכנעתי והפסקתי לשתות כי לא סבלתי את הטעם יותר. אם אין לך בחילות - אולי תנסי. כי זה מאוד עוזר. וזה גם לא מפתח תלות. זה גם לא גורם לשלשולים (אם את לא מגזימה עם המינון) אלא מרכך את הצואה. (סליחה על הפרטים)...

למעלה