מה אתן הכי אוהבות לאכול בעבודה

מה אתן הכי אוהבות לאכול בעבודה ../images/Emo21.gif

סתם כי אני רעבה ואין לי כוח לעוד פעם מאותו הדבר... אני הכי אוהבת לאכול סלט מושקע (בקריטריונים שלי, שזה אומר בלי עגבניות ופלפלים שאסור לי) או מנה של פסטה (רביולי / ניוקי).

תאירU4

New member
את מוכנה לא לדבר איתי על אוכל???

אני בבוקר לא אוכלת וצהריים הולכת לחדר האוכל - הכי טוב הכי בריא כי יש שם אוכל מגוון והמון המון סוגי סלטים. אבל היום, גם לא אכלתי בוקר, גם בשעה של א. צהריים היה לי לר. שיניים וגם לא הספקתי לאכול לפני הטיפול שום דבר - ז"א שאני מאתמול בערב רק על קפה ומים. יש מצב שבסוף אני ארזה ככה?

אוכל עכשיו....

נקודה רגישה ! הבוקר הבנתי שעליתי 2 ק"ג !!! חייבת לעשות משו אוכלת בעבודה? ממש לא אבל אמא שלי גרה ממש קרוב כך שאני יוצאת לאכול אצלה לרוב סלט ולחמניה את העיקרית אנחנו אוכלים בערב כל המשפחה

שירי ל

New member
אצלי בעבודה יש נוהג כזה-

שכשיש זמן קונים בגט שלם ומשהו למרוח ומכינים בגט גדול שלם לכל העובדים כל אחד חותך לעצמו חתיכה. בימים שאין זמן לקנות כולם מנשנשים - עוגיות ושטויות ויש ימים שאני יודעת מראש השיהיו מטורפים אז אני מביאה כריך מהבית (ובד"כ גם אותו אין לי זמן לאכול...
)

בעבודה יש לי מקרר קטן

בעבודה יש לי מקרר קטן בו אני שמה "מאמא עוף" אשר מחומם בצהרים ולזה אני מוסיפה סלט טרי (העגבניות והמלפפונים ניקנים בסופר הקרוב לעבודה). בבוקר אותו סיפור רק במקום המאמא עוף, שתי פרוסות עם קוטג'. בכלל לדעתי, בתחילת כל שבוע, כדאי לערוך קניות שיתאימו למשך כל השבוע בעבודה.

למעלה