מה אתם עושים כשאתם מרגישים שהלכה לכם המוזה???

גאיליי

New member
מה אתם עושים כשאתם מרגישים שהלכה לכם המוזה???

החורף הזה מדכא לי את המוזה עם הצבעים האלו! אני בד"כ במצבים כאלו חוזרת לקומבינציה של 4 צבעים שתמיד מצליחה להחזיר אותי למסלול אם אני משתכנעת שאין ברירה וחייבים לחזור אליה: אדום, כתום, ירוק תורכיז !!! וזה מה שאעשה היום אחרי שבימים האחרונים המוזה נטשה אותי :(

mnoya

New member
אני

פורסת לפני דברים שאני אוהבת...קולקציות צבעים שאני אוספת מכל מיני מקורות ושומרת (ספרים,עיתונים,אופנה..) זכוכיות שכרגע יותר מדברות אלי תמונות שיש לי אליהן קשר (נופים, אמנות) סקיצות שהכנתי בעבר ולא הגעתי אליהן... ולאט לאט המוזה חוזרת ואם היא לא חוזרת אז ...לא ...גם זה לגיטימי

moncha

New member
think pink

או יותר נכון purple, הסתובבתי היום בחנויות בגדים והיתה לי הארה,..כולם לובשים סגול החורף.... זה לא בדיוק עוזר למוזה אבל יוציא אותך מריבוע הצבעים שלך.

moncha

New member
הסתובבתי לקבל מוזה ../images/Emo8.gif

<שרה מסמיקה ומתנצלת מראש... שנתפסה על חם ...>

גאיליי

New member
חחחחח

כל גוני הסגול הם חזק מאוד בחורף - כבר שנתיים דורשים ממני את הצבע הזה בחרוזים ואני שונאת אותו!!!! זה נקרא לדכא את המוזה עוד יותר.... אני פשוט אחזור נראה לי לכתום, אדום, ירוק ותורכיז ושהלקוחות שלי ילמדו לחיות עם זה - לא?

natali_rh

New member
עושה רק את הצבעים ש"עושים" לי את זה

הלקוחות תמיד "מריחים" מה עושים מתוך אהבה ומה מחובה.... חוצמזה תמיד טוב לעשות הפסקות פה ושם

לא הבנתי????

כל החרוזים המדהימיםםםם שהעלת כאן בימים האחרונים זה לא חרוזי מוזה?? אז מה אם יום אחד אין לך מוזה, אז היא ברחה??? מה שלי עוזר, זה לראות אמן אחר בפעולה וזה מעורר לי את כל החושים. תמשיכי ליצור חרוזים מדהימים

גאיליי

New member
הלוואי יום אחד זה כבר איזה שבועיים

על זה לא חשבתי, לא ניסיתי אף פעם לראות אמן אחר בפעולה, שווה ניסיון.

שרי

אתמול פגשתי את סיגליתא בגיל רפאל והבנתי ממנה שאת ממודיעין, אז אנחנו די" שכנות" אולי פעם ננצל את העובדה שאנו גרות במרחק 15 דקות נסיעה אחת מהשניה.

גאיליי

New member
כן, היא סיפרה לי שנפגשתן ונהנתה מאוד

לשוחח איתך :) איפה את גרה? אולי אני אקפוץ לראות ככה אמן אחר בפעולה חחח

למעלה