מה אתם מבינות מן התרשים המצורף?

מה אתם מבינות מן התרשים המצורף?

ניסיתי כל מיני ואריציות של הצלבה וזה לא יוצא אותו דבר

הסבר לתרשים:

שורה ראשונה:ימין שורה שנייה: שמאל שורה שלישית: * מעבירים עין אחת למסרגת עזר ומחזיקים מקדימה, 1 ע' ימין, 1 ע' ימין ממסרגת העזר, מעברים ע' אחת למסרגת עזר ומחזיקים מאחור העבודה, ע' 1 ימין, ע' אחת ימין ממסרגת העזר *. חוזרים מ* עד* עד לסוף השורה. שורה רביעית: שמאל שורה חמישית:ימין שורה שישית: שמאל שורה שביעית: * מעבירים עין אחת למסרגת עזר ומחזיקים מאחור, 1 ע' ימין, 1 ע' ימין ממסרגת העזר, מעברים ע' אחת למסרגת עזר ומחזיקים מקדימה, ע' 1 ימין, ע' אחת ימין ממסרגת העזר *. חוזרים מ* עד* עד לסוף השורה. שורה שמינית: שמאל שורה תשיעית: ימין שורה עשירית: שאמל ואחרי שורה 10 את עוברת ישר לשורה 3 וכך ממשיכה....

הסבר לתרשים ללא צורך במסרגת עזר

במקום להעביר עיניים למסרגת עזר סורגים זאת כך: סורגים את העין השניה לפני הראשונה = הצלבה ימנית . ורק אז מורידים סורגים את הראשונה ומורידים את שתיהן למסרגה השניה . הצלבה שמאלית - להכניס את המסרגה מקדימה קודם לעין השניה לסרוג אותה ולא להוריד מהמסרגה ואז לסרוג את הראשונה ולהוריד את שתיהן במקביל מהמסרגה. שורה חוזרת היא תמיד שמאל. כאשר צריך לסגור את העיגול שיראה כמו בתרשים עושים הפוך קודם הצלבה שמאלית ואח"כ מיד ליד הצלבה ימנית בהצלחה ! כאשר צריך לעשות

אמא של דפנה, לבלי מסרגות עזר

זה לא נראה אותו דבר, בגלל זה שאלתי. גמאני חשבתי שאפשא בלי מסרגות עזר.

תנסי. גם אני הייתי מופתעת

כשראיתי את הדוגמא הזו בסוודר משנת 74, אבל קראתי את ההוראות שלהם בעברית ניסיתי וזה נראה בדיוק כמו הדוגמא שהבאת. אני כבר סרגתי מזה אפודה רק לפני שבוע.

למעלה