מה אתם מאכילים את הארנבונים שלכם?

fasterNY

New member
מה אתם מאכילים את הארנבונים שלכם?

מאד מסקרן אותי הנושא הזה... הרבה וטרינרים טוענים דברים שונים, כמויות שונות... טוענים גם על אוכל שונה בגילאים שונים... אבל אין מישהו יותר חכם ממישהו שמגדל בעצמו... בן כמה הארנב\ת שלכם? מה אתם נותנים להם לאכול, וכמה? מאיזה גיל אתם נותנים להם ירקות?

מאחר ואני כאן, תשובה לשאלתך,

מאז שהיא אצלינו, ניסינו להרגיל אותה בהדרגה הן לירקות, כמו : כרוב, ברוקלי, מלפפון, גזר, חסה ערבית : שהיא מתה על זה. וממש כועסת כשזה נגמר עד לאספקה המחודשת, לאחרונה, החלה לאהוב : את ירקות הבייבי לסלט (מקווה, שכתבתי את זה נכון), מוציאים לה משם עלים רואים : שהיא ממש אוהבת את זה. בנוסף, היא מקבלת, את התערובת המשופרת, כשאני רואה, שהיא די בוררת משם. אגב, גם היא לא נלהבת מהמקלות החומים הקטנים והדקים האלה ניראה לי, שמישהו הזכיר את זה כאן. גם את החציר היא אוהבת. אני לא יודעת, עד כמה אתם יודעים. יש שניי סוגים של חציר. כניראה, שלאחד מהם, יש טעם יותר משופר, כשאת זה היא מאוד אהבה ואילו כעת, זה חסר בחנויות. משרד הבריאות החליט, שלא לייבא את זה בינתיים בגלל "שפעת העופות", זה מה שבכל אופן הם טוענים למרות, שבאופן עקרוני אני ממש לא מבינה, על-סמך מה הם מחליטים איזה סוג לייבא ואיזה סוג לא לייבא. המחלה יכולה לתפוס בשניי הסוגים לא כך ??? אבל, כיום, היא כבר מוכנה לאכול את הסוג השני. כניראה, מחוסר ברירה. אני יודעת, שמותר לתת להם מידיי פעם, לחם. פעם, היא אוכלת פעם, לא. איך שמתחשק לה כמו לכולם. אמנם, אחרוג קצת מהנושא המתקשר : שמעתם על כלב שאוהב פלאפל ??? אם לא : אז יש אחד כזה . . .

למעלה