מה אתם יודעים על stairway?

• פותח הנושא ShikS
  • פורסם בתאריך

ShikS

New member
מה אתם יודעים על stairway?

טוב..אני מניח שיש כמה ששמעו על זה וכמה שלא..תאמינו או לא-השיר מעביר מסר שטני עכשיו..למה אני חושב ככה? קודם כל, יש את האתר הזה:http://www3.telus.net/jefmil/stairwaybackwards.htm שם אתם יכולים לישמוע את השיר אחורה..עכשיו מישהוא שמע על זה אי פעם או יודע על זה משהוא? הנה המילים: So here's to my Sweet Satan. The other's little path Would make me sad, Whose power is faith. He'll give those with him 666. And all the evil fools, they know he made us suffer sadly. Oo מה לעזעזל?ואני עד היום חשבתי שזה שיר שקשור לגן עדן..

ShikS

New member
שחכתי לציין..

זה נכון..ניסיתי בעצמי להפוך את זה..וזה אמיתי. ת'אמת? ניסיתי להפוך את כל השיר אבל זה רק הבית הזה, אז אין לכם מה לנסות.

MusicA

New member
זה שיר שקשור לגן עדן,

ב90 אחוז מהשירים שתהפוך תשמע מילים אם תחפש. האנשים שמעו מה שחיפשו, כאלה שטויות.

ofirush 14

New member
בדיוק,

איך אפשר להאמין לשטויות האלה?! יש להיט, יש משועממים, והמשועממים מנסים להרוס את הלהיט. יענו, מה, אתה באמת חושב שהם עשו ת'שיר הזה לשטן? נו, היה הגיוני. זה חרטא. כמו שהודיה אמרה, זה פסיכולוגי.

jimorrison

New member
חחחחחח

אני כבר הפסקתי להגיב לאנשים האלה..זה כבר מציק ומשעמם.. אני חושב שצריך להכין הודעה כזו שהיא כבר מוכנה לשאלה הזו

השטן נמצא באנשים ולא במוזיקה כל

שהיא . רוצה הוכחה ? הנה יש כאן באתר הזה בקישור . אבל תראה עד הסוף, בסוף תראה את השטן ! הסרטון מופיע בחלון האמצעי!

Mitzy Morrison

New member
סתם בולשיט.

כן באמת אם מקשיבים לשיר בלי המילים מול העיניים שומעים סתם ג'יבריש.... סתם אנשים שמשעמם להם בחיים ממציאים דברים טיפשיים שכאלו. ואוי ווי.... הסרטון הזה נורא!! סגרתי אותו באמצע! מזל שאני צמחונית (ובטח שלא נוגעת בפרוות וכאלה).

בטריה

New member
אני אסביר לך מה כל הקטע הזה..

יש הרבה שירים, ולא רק stairway שכשמשמיעים אותם אחורה זה יוצר "מסר" מסויים... מה הקטע של אלה שיוצרים את כל השטויות האלה? תכלס כשמשמיעים אחורה אי אפשר להבין כלום והכל נשמע ג'יבריש, אז לפי איך שזה בערך נשמע שמים מילים מסויימות, ואז בגלל שיש לך מולך מילים מסויימות, כשאתה שומע את השיר כל הג'יבריש כאילו נהיה מובן כי אתה מתרגם את זה במוח לאיך שהמילים נשמעות... אם תשמע שיר אחורה בלי רשימת מילים מסויימת לפניך אתה לא תבין כלום... תנסה אפילו את stairway בלי להסתכל על המילים ה"שטניות" ורק תקשיב לשיר ותראה שאין מילים מגובשות ושזה סתם ג'יבריש.

jimorrison

New member
עכשו זה כבר פחות יעבוד

בגלל שהוא ראה את המילים..פסיכולוגית הוא כבר ישבץ אותם בשיר

MusicA

New member
חוץ מההתחלה של איזה שיר של פינק

פלויד, וזה אמיתי, שומעים שם את ווטרס נראה לי אומר "ברכותיי, גילית את המסר ההפוך, בלה בלה בלה". אני אחפש את זה.

jimorrison

New member
כן..זה יודע שזה נכון

הוא אומר בירכותי גילת את המסר הסודי ואתה יכול לשלוח את זה לפינק פלויד משהו..לא זוכר גם

ShikS

New member
האמ..אתם צוחקים?

שומעים את המילים בברור.. זה הודעה לסטן >< נו יש מישהוא שאולי קצת יודע על הדבר הזה?

MusicA

New member
מצטער להרוס לך את הקטע, אבל

זה ז*ון שכל אחד גדול. באמת באמת נראה לך שהם ישבו וחשבו איך לעשות את זה? שטן זה עם ש', לא ס'. כולנו שמענו על זה לפני כמה שנים או חודשים, אין מישהו שיודע על הדבר הזה כי אין מה לדעת.

hodaya17

New member
חחח הכי מצחיק שיש שם גם את בריטני

בגירסה השטנית...פחחחחחחחחח

Seventh Sojourn

New member
חארטה אחת גדולה

אנשים שומעים מה שהם רוצים לשמוע יש את זה גם בשיר של Ace Of Base השיר הוא Happy Nation יש שם יענו מסר חבוי בעברית,הכל חארטה אחת גדולה

למעלה