מה אתם חושבים?

מה אתם חושבים?

מה אתם חושבים אם הייתם פוגשים בחורה עם גשר??? ( כן זה שעל השניים) למה אני שואלת ... כי אמא שלי פתאום החליטה לעשות גשר... אז היא אמרה לי שזה משהו שתמיד רצתה.. אמרתי לה... טוב.. ( יש לי אמא מופרעת :) ) בכל מקרה האם הייתם יוצאים עם בחורה כזאת? או זה היה מחריד.. זה נוגד ל2 המינים...

HaifaMan

New member
לא נראה לי שזה היה מפריע לי...

זה זמני גם ככה... לא חושב שהייתי מוותר על בחורה שווה בגלל זה.

../images/Emo45.gif

אבל, שוב פעם בגלל שלא התנסתי וחוותי זאת אז אני לא יכולה לומר בוודאות איך הייתי מגיבה...

vered 212 sexy

New member
תלוי איזהגשר

אם יש לה גשר גשר (סטייל כביש אגרה, רק בגשר) הייתי קופצת על המציאה אם הגשר בשיניים... אמממ... קצת מוריד תחשק

ספיר 24

New member
תאמיני לי אחותי עם גשר

וזה לא ממש עוצר את הגברים מלהתחיל איתה.

וואלה?

מממ תגידי לה שאני כבר מתקשר :) לא יצא לי לצאת עם מגושרת ככה שאין לי מושג עד כמה זה מפריע לחלק זה לא מתאים ולחלק כן :)

vered 212 sexy

New member
לא אמרתי שלא!

אני אישית לא אוהבת אני מאמינה שמיליון אנשים אחרים כן אוהבים.

אקסיומה

New member
תשמעי...

לי פעם היה גשר על השיניים (בגיל 16), ועדיין הייתי יוצאת עם בנים, וזה לא היה מפריע להם. והיה לי גם חבר שהיה לו גשר בשיניים... זה באמת לא כזה נורא ומפריע כמו שזה נשמע.

דניזבל

New member
היה לי גשר 4 שנים, שנתיים הפסקה ואח"כ עשיתי

שוב כי הרופא היה חרא, ולא זה לא דחה בנים, דווקא זאת הייתה תקופה דיי פוריה, אני אישית חושבת שזה סקסי :) יאאאמי אבל זה היה בתיכון.. גם חייל עם גשר זה חמוד.. אבל בחור בן 25... זה כבר ווירד..

Noam S

New member
גשר? בגילה? זה לא קצת מאוחר מידי?

זה יכול לעזור בגילאים הללו? בכל אופן, לא נראה לי שזה היה מפריע. אם יש משיכה אז למה לא? חוץ מזה שזה לא דבר קבוע גשר...

עם ניתוח בעיקר כן

גם אני האמת לא עשיתי בגיל המתאים ואני רוצה לעשות אבל אני לא יודע באמת.. בעיקר בגלל ההעלויות וכל מה שכרוך בכך אבל גם בגלל שפשוט קצת מפחידה אותי המחשבה שידחו אותי בגלל זה \:

לא יצא לי להתנסות...

אבל זה לא אמור להוות בעיה לפי דעתי....גם ככה זה זמני.. בופו של דבר זה משתלם

omni4

New member
שאלה דבילית

גשר זה בריאות של השיניים, נכון נראה לו משהו אבל זה יורד מתישהו, בגלל זה לפסול בחורה? לא נראה לי שמישהו פה היה פוסל את בר רפאלי/פריז הילטון/..... אם היה להן גשר או שאף אחת לא הייתה פוסלת את דודי בלסר/רודריגו/.... אם היה להם גשר.

למעלה