מה אתם חושבים על סקיי עד עכשיו?

מה דעתכם על סקיי?

• הכי ביי לוזרס

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    4

igloo2

New member
חצי עונה עברה, מה אתם חושבים בינתיים על הסדרה? :alien:

הרבה אומרים שהיא ילדותית, אני מסכים שהיא יותר מותאמת לילדים מאשר השמיניה 2+3 או האי
מצד שני היא לא ירודה/שטחית/אינפנטילית ברמה שכבר מביך לראות... בלי להזכיר שמות של סדרות נוער אחרות
אני רוצה להאמין שהמתח יעלה בהדרגה. גם העונה הראשונה של השמיניה היתה ילדותית עם בדיחות קרש ומשחק חלש והדבר הכי מפחיד בה היה רוברטו. בסקיי היה פרק שלם על :poop: וזה עדיין עדיף על פרק שלם על התיק של נטשה.
שכונה והאי הן דוגמאות למה קורה כשהולכים יותר מדי מהר לקצה ונגמרים הרעיונות איך עוד להוסיף ולרגש אחרי 2 עונות. בשכונה העונה השלישית היתה הרבה יותר איטית,"קלילה" ופאן מהקודמת (אחרי שלירון נרצח פעמיים ורחלי נלחמה בנאצים), ובאי העונה השלישית היתה כבר כמה רמות מתחת :sleep:
אני חושב שסקיי זו סדרה חמודה סך הכל ושזו טבעה של טלויזיה להיות יותר "רגישה" ופחות טראומטית לצופים, עיין ערך מרקו לעומת סדרות הילדים של היום. ואני מאמין שעוד יגיעו מקרי רצח מסתוריים לעוצמה :devilish:

מה עוד אהבתי :
1. השחקנים באמת נראים תלמידי תיכון, לעומת השמיניה למשל (שלא לדבר על פלאשבק,שם חלק מהתלמידים נראו יותר מבוגרים מהמורים... אפרופו סדרות שפחות התחברתי אליהן)
2. בכללי הקאסט מצוין. מבין לגמרי על מה גיורא ונועה דיברו על כמה שרביד התאימה להיות סקיי/מילי
3. הפתיח :love: אף פעם לא מעביר אותו והוא מאוד מתאים לאוירה החייזרית. יש בו אפילו משהו יפני כזה של אנימה
4. ההשקעה בהפקה. הבקתה באלסקה מעוצבת מדהים,החייזרים נראים אמינים (חששתי מאיזו חייזרית נמוכת קומה שנראת כמו איטי), וכמובן סצינת האופניים🚴‍♀️

מה פחות אהבתי :
1. אנחנו אמורים להאמין שאריק, ברוש ומקס הם מגה חנונים שאף אחד לא מדבר איתם ודוחפים אותם במסדרונות,אבל זה אמין כמו שהשמיניה (אהמ עדי הימלבלוי ומיכאל אלוני) הם חבורת חנונים... בואו,חנונים לא נראים כמו דוגמנים מלאי ביטחון עצמי.
ברוש נראה קצת חנון בגלל התלתלים והמשקפיים, אבל אריק ומקס? יותר נראים כמו אלה שיציקו לחנונים :ROFLMAO:
אני גם עדיין לא קונה את זה שמקס רוסי:unsure:
2. הקאסט קטנטן בהשוואה לסדרות האחרות,וזה קצת משעמם לראות רק את אותן 5 דמויות. גם די ברור למשל שמקס יהיה עם שלי כי הם האחרונים שנותרו
3. זה שב-yes חתכו קטע שדיברו על שכונה. הלו,אני לא אעבור להוט רק בגלל זה 😡
4. שיש רק 42 פרקים. הייתי מעדיף עוד פרקי פלאשבק ואפילו עוד קצת מריחות, אבל 42 זה ממש מעט,ומבאס שכבר מתקרבים לסוף העונה 😞 ולחשוב שבחממה 3 היו כמעט פי 2 יותר

Roei152

Well-known member
מנהל
הפתיח :love: אף פעם לא מעביר אותו והוא מאוד מתאים לאוירה החייזרית. יש בו אפילו משהו יפני כזה של אנימה
פחות התחברתי לפתיח , פתיח שפחות עובד לי מבחינת המנגינה ומה שנעשה שם ... הפתיח של ספיידרז - הוא פתיח קצבי שכולל בתוכו את המשפחה הראשית עושה פעלולי בלשות כמו ללעבור בחיישנים , לדבר באוזניה ,להשקיף במשקפת ואני לא מעביר אותו
שיש רק 42 פרקים. הייתי מעדיף עוד פרקי פלאשבק ואפילו עוד קצת מריחות, אבל 42 זה ממש מעט,ומבאס שכבר מתקרבים לסוף העונה 😞 ולחשוב שבחממה 3 היו כמעט פי 2 יותר
זה דווקא יתרון מבחינתי , העיקר הוא לא מספר הפרקים , אלא כמה הסיפםפור מסופר טוב דוקא אני מעדיף הורדהה בפרקים ושלא יהיו פרקי פלאשבק ... שוב נקודת זכות לספיידרז , לה לא היה פרק פלאאשבק אחד והיא התדדה ב40 פרים מותחים וקצביים.. שכונה ההיתה בעייתית בגלל זה...
די ברור למשל שמקס יהיה עם שלי כי הם האחרונים שנותרו
לא בהכרח.. מילי לא בטוח תחזור ליוני ... ויש לנו עוד עונה בטוחה , ועונה שלישית לפי הספירה הקבועה של גיורא. שעוד לא אושרה ...

Roei152

Well-known member
מנהל
אבל זה אמין כמו שהשמיניה (אהמ עדי הימלבלוי ומיכאל אלוני) הם חבורת חנונים... בואו,חנונים לא נראים כמו דוגמנים מלאי ביטחון עצמי
טועה , גיורא לא ניסה לעשות חבורת חנונים בשמיניה ...
הוא עשה חבורה של נערים שחלקם יותר מקובלים ומתיחסים יותר בקלילוות (מיקה,אדם) חלקם ממוצעים (נטשה , רוני , אבי) החנונים שם הם ניני ודורי ...

YossihNew

Well-known member
זה תלוי אם מחונן זה מהשורש חננה.

וזה בעצם הדגש- מחוננים. שונים מאוד, אבל מה שקושר זה הלמדא.

igloo2

New member
טועה , גיורא לא ניסה לעשות חבורת חנונים בשמיניה ...
הוא עשה חבורה של נערים שחלקם יותר מקובלים ומתיחסים יותר בקלילוות (מיקה,אדם) חלקם ממוצעים (נטשה , רוני , אבי) החנונים שם הם ניני ודורי ...
אני זוכר כמה פעמים שהוא דיבר על השמיניה כ"חבורת חנונים שפותרת חידות"
ושזה הופך אותה להרבה יותר חינוכית וחיובית מהטלנובלות הארגנטינאיות שהיו לפניה
זה כמובן נאמר בסדרה הרבה פחות מאשר בסקיי, אבל עדיין

shminia.png

YossihNew

Well-known member
טוב, הוא טועה. אף פעם הם לא היו חנונים ולא קיבלתי מהם וייב של חנונים. מחוננים כן. חכמים כן. חנונים לא.

Roei152

Well-known member
מנהל
נראה לי שמה שגיורא התכוון , זה שעד השמיניה , אם בנים רצו הרפתקאות ואקשן , הם הלכו לדרגון בול וסדרות באנימה , בנות יותר אהבו טלנובלות ספרדיות ,.. בשמיניה הוא לימד אותם שאפשר כחול לבן - סיפור המשכי שיש בו מתח ואקשן וגם רוממניטקה .. גם בנים וגם בנות אהבו את המתח של השמיניה.. השמיניה היה דבר מאוד מחבר..

שיר m

Well-known member
היי היי ברוך הבא לפורום:-):

סדרה די דבילית לדעתי... אבל זה הולך ומשתפר
בעיקר כי השחקנים טובים אז הם מפצים על כל המסביב וזה כיף לראות אותם

את הפתיח אני גם אוהבת ולא מעבירה

מספר הפרקים לא משנה, מה שכן זה שהם חוזרים על עצמם המון וזה קצת מעצבן
שונאת פרקי פלאשבק:-P:

למעלה