מה אתם חושבים על סמים

מה אתם חושבים על סמים

מה אתם חושבים על סמים: כשאתם על סמים, על מה אתם חושבים? על שימוש בסמים, מה דעתכם? הצעה לסקר בתחום

KEiN

New member
אם את מדבר על סמים פסיכודאלים

למינהם.. לדעתי זהו קיצור דרך להארות למינהם, מישהו שאין לו סבלנות לחכות לוקח LSD או איזה פטריה- ומקבל את תכלית החיים בבומבה אחת ענקית-ישר לאף (מה שגורם לפעמים לאיבוד השפיות)... לדעתי עדיף ללמוד משקט ובסבלנות, ואם צריך מריחואנה או סמי הרגעה כדיי להיכנס לאווירה אז סחטיין, אבל קיצורי דרך (לפי מה שלמדתי) אף פעם לא מקצרים את הדרך (אחרת הם היו הדרך עצמה
)...

קסם 1

New member
קיצורי דרך

אין קיצורי דרך . הדרך הקצרה ביותר להגיע למשהו באמת ,היא ללכת כל הדרך. מדהים שלנער בן 15 יש כאלה תובנות (אגב הדיבור על הסמים הוא מתוך ניסיון).

KEiN

New member
הילדים של היום.... ../images/Emo13.gif

לא הבנתי את הקטע הזה של ´אין קיצורי דרך´- ראיתי תוכנית מעניינת על סמים- ועל כאלה שלקחו LSD וגם דיברתי עם כמה כאלה- לפי מה שהבנתי LSD מספק לך סוג מסויים של הארה- למרות שהוא מאלץ אותה פיזית, למרות שהוא גם יכול לטמטם אותך לגמרה..... ויש את הדרך הארוכה- שזאת ההתחברות עם עצמך ודברים כאלה- עד שאתה מסיג לבד את מה שהLSD היה יכול לספק...

drall

New member
לא הבנת - אז נסביר

מה שאל אס די עושה הוא מפריע לפעולתו התקינה של המוח , כלומר הקלט החושי והפנימי מתקבלים בתודעה בצורה מעוותת , מה שכמובן משפיע גם על המטאבוליזם. לא רק שהתהליך הזה אינו הארה , אלא שהוא די ההפך ממנה. לדעתי נמרוד , אין לך מה לחפש בפורום מדיטציה בגילך. לך לצופים. דרול

KEiN

New member
לך לצופים?

אם אני רואה שמתנשאים עליי ככה- כנראה שבאמת לא כדאי לי להיות פה, לא משנה מה הגיל שלי... הצופים? אוליי אחד ההקצנות הכי גדולות של כפיה חברתית בעעעע... גם כן מנהל פורום...

בארס

New member
מתנשאים עליך ..

...קיין ? ככה? לא בטוח, בכלל לא בטוח ! כשאתה הולך לצופים, או לכל מקום אחר ואתה מרגיש שמישהו מתנשא או צוחק עליך הדבר הכי טוב לעשות הוא להשאר עוד קצת בסביבה :) איך אמר מוטי הגשש? תשפיל את עצמך, תהייה סמרטוט. תתנסה בזה בעיקר בשביל לראות אם נשאר מיזה משהו. הדרך הכי טובה לגלות שאתה לא ילד היא לנסות להיות כזה :) לנסות "להסכים" לאיך שנשמע לך שהסביבה "מגדירה" אותך. מניסיון אני יכול לומר לך שזה מהלך מנצח :) באופן רב ממימדי לחלוטין. וזה שאתה עדיין צעיר מידי ,זה גם נכון וגם כבוד גדול. והמשימה הרוחנית הגבוהה ביותר שניצבה בפני האדם מאז ומעולם, היא לחיות בדיוק ! את מה שהוא, בכל זמן נתון.

KEiN

New member
אף פעם לא התכחשתי לעובדה

שיש בתוכי ילד שאני ילד ואני תמיד ישאר ילד... אבל שיעיפו אותי לצופים בגלל דבר שאני לא שולט בו (כמו גיל למשל)- וזה נושא שמעניין אותי- זה לא לעניין. באמת שלא... אתה חושב שזה לא לגילי להתעניין בדברים כאלה? מזה פה משטרת מחשבות? זה מעניין אותי! לא בשביל הקטע של השאנטי הזה, זה מה שמושך אותי...

yaga1

New member
חזק ואמץ קיין...

תמשיך להיות בדיוק מה שאתה ואל תשים לב אם נשווה את ההתפתחות ה"רוחנית" ליציאה מבריכה של בוץ אל הגדה הנקייה הלא כל הצועדים בבריכה זו כולל אלו שממש קרובים (או חושבים שהם קרובים)לגדה, עדיין דורכים בבוץ ולפעמים גם משפריצים ממנו לצדדים ככה זה בבריכה של בוץ...אל תתרגש... פשוט תמשיך ללכת

קסם 1

New member
KEIN

כשאני כתבתי "שמדהים שלנער בן 15 יש כאלה תובנות" לא התכוונתי להקניט אותך. אני באמת התפעלתי, כי בד"כ מה שמעניין נערים בגילך זה דברים אחרים ולא העולם הרוחני וזה נהדר שהנושא מעניין אותך. תשאר בסביבה.

drall

New member
הדרך המהירה לגהנום

בנושא הזה אני מעדיף לא להתייחס לטיעונים רוחניים , או לשיקולים מקצועיים אלא להגיב מתוך ניסיון חיים פרופר. אין שאלה שהתשובה אליה כל כך חותכת , כל כך מובהקת כל כך חד משמעית כמו השאלה הזאת. משימוש בסמים אף פעם לא יצא שום דבר טוב , רק רע והרבה. אין סמים קשים ואין סמים קלים יש רק סמים מאמללים ומתוך עשרות ומאות האנשים שאני מכיר והשתמשו בסמים זו המסקנה היחידה והמוחלטת. אם אתם רוצים דרך קלה ובטוחה שתפיל אתכם לתהום , זו הדרך, לגבי היתר יש ויכוח אבל סמים הם פשוט סבל צרוף שניתן לצרוך אותו ואז הוא מצטבר ומתגבר. דרול

jedi

New member
מסכים, אבל . . .

סיימתי עכשיו את "משנתו של דון חואן" מאת קרלוס קסטנדה. כולם שם עוסקים בלעיסת קקטוסים נמרצת. אני עדין מנסה להחליט אם הם מטורפים, או שיש יכולת כישוף שמסתתרת בצמחים מסויימים. זאת לא דרך שאני מתכוון לנקוט בה, אבל מסקרן אותי אם זו בכלל דרך.

אינקה

New member
../images/Emo20.gif זו הסכנה בהתרשמות חלקית

אם תקרא את שאר הספרים תשמע את דון חואן אומר לקרלוס "נתתי לך צמחי הזיות רק כי היית נוקשה ומטומטם ולי לא היה מספיק זמן לנקוט איתך בדרך אחרת". מסקנה: אם אינך מטומטם - אל תלך בדרך זו.
יש תיעוד לשימוש בסמים גם ב"דרך האדם החכם" על פי גורדייף, אבל ההסתייגות היא כי בדרך זו צריך מורה מיוחד אשר מכיר ויכול להתאים את החומרים והמינונים למצבו המסויים של התלמיד באותו הרגע, והוא מלווה אותו בתהליך. אם אין לך מורה כה - הרי אתה קופץ באנג´י ללא חבל. לא חבל? ;)

למעלה