מה אתם הייתם עושים ?? חיים הכט

BellA עלמה

New member
מה אתם הייתם עושים ?? חיים הכט

פשוט מזעזע סיטואציה 1 ביום של הטרדה מינית בסופר - בוס מטריד עובדת - קונים באים והולכים ומעטים עושים משהו לעצור את זה סיטואציה 2 זוג הומואים נכנסים לחנות בתחנת דלק - המוכר מסרב למכור להם שוב רק בחורה אחת כמה ועוזבת את החנות האם זו הישראל שאנחנו חיים בה?? עצוב

maybesure

New member
לא צפיתי בתכנית

אבל במקרה הראשון הייתי מערבת משטרה אם היה צורך ובטוח הייתי מסננת לו משהו. במקרה השני הייתי נמענת מלקנות שם דלק או כל מוצר אחר. קרה לי פעם שהייתי אצל רופא נשים, חטיאר שהחשיב את עצמו. לפני בתור היה הייתה אשה כהת עור, כנראה מאחת מארצות אפריקה. כשנכנסתי הוא אמר משהו כמו "אוף.. לעבוד עם הקופים האלו!" קמתי בהפגנתיות ויצאתי מהמרפאה. יותר לא חזרתי אליו.

BellA עלמה

New member
הממ לגבי המקרה של ההטרדה

האמת הייתי חוששת להתערב הייתי חוששת שהגבר עלול לתת לי מכות אבל יכול להיות שהייתי מתקשרת למשרה או הולכת לאחראי בסופר או לשומר או משהו כזה. לגבי ההומוסקסואלים שהתחבקו בתחנת דלק - לא מפריע לי עיניין ההומואים אבל כן הפוצי מוצי בפומבי. מה הייתי עושה ? כנראה שלא מתארבת או שפשוט יוצאת מהחנות

maybesure

New member
אמנם אני לא טיפוס

של מוצי קוצי מול קהל - אבל ממש לא מפריע שזוגות, סטרייטים או הומוסקסואלים, יעשו זאת. זאת אהבה - מה רע בה?

maybesure

New member
זה נכון גם לסטרייטים

אבל אם סרייטים עושים זאת בציבור אין שום סיבה לדחוף לארון זוגות הומוסקסואלים.

BellA עלמה

New member
אבל יותר להומואים

כשרואים 2 סטרייטים (זוג גבר ואישה) עושים פוצי מוצי בגן ציבורי אומרים אוי איזה מתוקים .. כמה יפה היא אהבה. שרואים זוג הומואים המחשבה היא אחרת

maybesure

New member
המחשבה שלך..

כי אינך רואה בהם שווי זכויות לזכויות האדם באשר הן. ולא קצת צביעות לפתוח הודעה ב"האם זו הישראל שאנו חיי בה?? עצוב" כשאת עצמך חלק מהישראל הזו?

BellA עלמה

New member
אני כן רואה בהומואים שווי זכויות

מה שאדם עושה בביתו זו עיניינו בלבד בציבור לא מתאים . זה הכל

maybesure

New member
נו באמת - תחליטי..

זוגות סטרייטים פוצי מוצי בגנים זה בסדר - וזוגות הומוסקסואלים לא.. איזה שיוויון יש בזה??

ק א סי

New member
לצערי זו הגישה הכי נפוצה ככל הנראה

"על הנייר" הרוב מסכימים שצריך להיות שוויון אבל עדין לא מסוגלים לראות מערכת יחסים כזו בלי להרים גבה. לפני כמה ימים חזרתי עם חבר'ה מהעבודה מארוחת צהריים. ברחוב באו מולנו זוג בחורות יד ביד. מייד באה הלחישה "תראו אותן....!!!. אני שאלתי "מה מיוחד בזה?" ופתאום כולם התביישו לענות. ואגב, אני לא אוהבת לראות התגופפויות מיניות בציבור, לא משנה מאיזה מין כל אחד מבני הזוג.

מסכימה ../images/Emo45.gif

מבחינתי-גברים ונשים, או נשים ונשים, או גברים וגברים-לא אוהבת ולא רוצה לראות את מה שצריך להיות בחדר המיטות שלהם (או על השולחן במטבח
-איפה שהם אוהבים
).

BellA עלמה

New member
תראי אני מאמינה שלכל אחת\ אחד

יש את הזכות לחיות את חייו איך שבא לו כל עוד הוא לא פוגע באחר כמובן. הומואים\ לסביות\ ממש לא מפריע לי

Netta79

New member
מעניין

איזו מחשבה? על מה את חושבת כשאת רואה זוג הומואים מתחבקים ?

Netta79

New member
:)

בעלי צחק עלי שאני הייתי מתערבת בכל סיטואציה ... אני מכחישה!

למעלה