מה אתם אומרים?

חוה 1

New member
מה אתם אומרים?

יש לנו אוטו (אונו) שקנינו מהשכרה לפני -13 שנה מודל 92. אחלה אוטו לא עושה בעיות (טפו טפו טפו ) אף פעם לא היו תיקונים תמיד נוסע בגשם ובחום. זה אוטו שמיועד לנסיעות בתוך שוהם . החלטנו להפרד ממנו כי קשה להכניס שלושה ילדים ללא נעילה מרכזית. כל הזמן לסגור ולפתוח את הדלתות, מעצבן. בקשנו 7000 ש"ח ,אפילו יותר מהמחירון (המחירון 6000 ש"ח) אמרנו: יתנו נמכור לא יתנו נשאר עם האוטו . אפילו לא שמנו את האוטו במקום מרכזי סתם בחניה, משהו משוהם עבר ראה ומיד הסכים לקנות.רצה לקחת את האוטו ולהחליף בעלות אמרנו לו שישאיר לנו את האוטו עד אחרי יום כיפור. לחצנו יד. לא לקחנו ממנו דמי קדימה. אפילו אמרתי לו שאם הוא ירצה להתחרט שירגיש בנוח להתקשר. עדין לא הורדנו את השלט. עוד משהו עבר מוכן לתת ב 1500 ש"ח יותר. אייל אמר שלא ,הוא לחץ יד . אנחנו פריאירים? עכשיו התקשר משהו

לורליי43

New member
תתקשרו אליו

אם אמרתם לו שאם יתחרט שירגיש נוח להתקשר, זה אמור להיות גם להפך.

droli

New member
נכון, השארתם את הכל פתוח,

ומצד שני, לא הורדתם את השלט, ז"א שאתם עדיין פתוחים להצעות לא?

חוה 1

New member
לא לא השארנו פתוח , הוא מבחינתו

רצה לקחת את האוטו. אנחנו אמרנו שיתן לנו עוד כמה ימים. לא הורדנו את השלט כי עדין לא מכרנו 100 אחוז. עדין האוטו אצלנו.

מלמלה

New member
פריירים או לא השאלה

איך את מסתכלת על עצמך במראה אחרי יום כיפור ואם 1500 ש"ח שווים לך זאת

חוה 1

New member
צדיקה אני לא , הספגטי בולנז עם

הגבינה המוקרמת למעלה מוכיח את זה. חוץ מזה אמרנו מיד לא. סתם הרגשתי קצת פראירית.

ת ב נ

New member
סליחה, אבל לא ממש הבנתי..מישהו אחר

רוצה לשלם 8,500 ש"ח על מכונית ששווה 6000 ש"ח??

דורית1900

New member
תראו

נכון שזה לא יפה, אבל זה נכון כלכלית. לא תמיד צריך להיות צדיק גדול. קחו את ה-1500 הנוספים.

לורליי43

New member
לדעתי אין פה בכלל קטע לא יפה

זה ענין כלכלי בלבד, לא חברות אישית. אבל אני בעד לתת לראשון הזדמנות ולספר לו על ההצעה הגבוהה יותר- לא למכור מאחורי גבו.

hagar3

New member
ואני התאהבתי באייל ../images/Emo13.gif

ושמחה שיש איילים בישראל. סיפור מחמם לב.

תיקי א

New member
חוזה שבע"פ הוא חוזה מחייב בדיוק

כמו חוזה חתום, עפ"י חוק החוזים. לו אני הקונה הפוטנציאלי והייתים מתקשרים אלי בטענה שיש קונה ביותר כסף, הייתי שולחת אתכם לכל הרוחות. הבעיה היחידה היא עם כך שלא עשיתם זכרון דברים, אבל מעבר לכך אתם מבחינתכם מחוייבים וכל שנותר לכם זה לקוות שגם הצד השני הגון כמותכם. אני עם בעלך.

לורליי43

New member
זה כבר ענין של חוק ולא של "נעים"

אני בעד לכבד את החוק ואם חוזה בעל פה מחייב- אז אין מה לעשות. אבל "לא נעים, לא יפה, מחשבות ביום כיפור"- כל אלה לא רלוונטים לעסקים.

למעלה