מה אתם אומרים על

BernAmit

New member
מה אתם אומרים על

סדרת ה X של Cort? מעניין אותי לדעת מה אנשים חושבים על הדגמים האלה משום שאני לא מבין בזה כל כך... תודה :)

Mr MAG

New member
הן אחלה

הדגמים שתמצא פה בארץ בד"כ הם 2, 6, 11 וcustom. ה2 ממש פשוטה, HH, גשר "טרמולו" פשוט כמו בפנדר\חיקויי פנדר. צורה של איבנז. די נוחה, נשמעת לא מדהים במיוחד. הכי פשוטה בסדרה ומקבילה בערך ל GIO של איבנז. 6 מקבילה לסדרת הRG הנמוכה של איבנז, משהו כמו 570 ומטה. HSH, גשר פלויד רוז עם נעילות, גיטרה די נחמדה בכלליות ואחלה מאוד לתקציב שלה. 11 היא אמורה להיות משהו בסגנון RG פרסטיג' מהסדרות הנמוכות יותר, HSH, יש לה פליים מייפל טופ, פלויד, הפיקאפים הם של מייטימייט חברה שעושה את כל הפיקאפים של קורט רק שב11 הם יותר טובים. אחלה גיטרה שקצת יקרה יותר בגלל הקוסמטיקה ובכלליות ממש נחמדה ושווה את המחיר. הקסטום יקרה פי 2 מכל השאר אבל שווה לדעתי. בנויה ממש טוב, פיקאפים של דאנקן, נשמעת מעולה (HH) גם פלויד קצת יותר יציב משל השאר, בגדול ממש אחלה גיטרה ששווה לשקול אם אתה בכיוון של להשקיע באיבנז או ג'קסון. יש גם X9 שאמורה להיות כמו X11 אבל בלי הפיצ'רים הקוסמטיים, ו XMP1 שהיא מסדרת המאסטרפיס ומטורפת לחלוטין. את שתיהן לא ראיתי בארץ מעולם ולכן אין לי חוות דעת אישית. ע לכל אלו שפירטתי מקודם ניגנתי במו ידיי. ממליץ ללכת לחנות מיוזיק סנטר ולנסות אותן אם זה מה שמעניין אותך. בהצלחה !

למעלה