מה אתם אומרים על

• פותח הנושא kirs
  • פורסם בתאריך

kirs

New member
מה אתם אומרים על

נשים בהליכי גרושים שחוגגות באתרים במסיבות וגברים ועדין לא גרושות

Jen74

New member
אני אומרת שעדיף שהן חוגגות כשהן בהליכים

כי זה אומר שהנישואים שלהן כבר הסתיימו. רוב הפרודים/ות מסיימים את הנישואים שלהם בגירושים ולא נשארים ביחד. הליכי גירושים יכולים להימשך בין חודשיים לשנים רבות מיום פתיחת ההליכים באופן רשמי. האם אישה פרודה בהליכי גירושים צריכה לחכות חודשים ושנים להמשיך עם חייה רק בגלל שהיא לא גרושה רשמית?

Jen74

New member
מה שהתכוונתי להגיד...

עדיף כשהן בהליכים מאשר כשהן נשואות ולא חושבות להתגרש ורוצות להנות משני העולמות.

A M S T A F1

New member
יש כאלה ביצ'יות שהן גרושות עוד לפני החתונה

הכתובה זו רק חותמת גומי למציאת איזה איש קבע או שוטר או כבאי או קבלן אחר כך הקבלן הופך לקבלן תחת אחרי כל מה שהוא מקבל שאפשר לחלוב את משכורתו ולהנות ממשכנתא נדיבה וקיצבה נאה לכל החיים הכי מצחיק זה אלה שמיתחתנות לתמימותן עם עורך דין בסוף התהליך העורך (דין) פושט את עורך ומשאירך רק עם תחתונך.....

צנטריול

New member
מה אני אומר?

אין עם זה שום בעיה וואט סו אבר. ולא, אני לא אובייקטיבי

לקבל גט...

זה לפעמים סיפור מההפטרה, לא? נראה לי לא סביר שאנשים יצטרכו לבלוע את חרמנותם זמן רב כל כך... לא? טוב, לא יודעת.

ornitk1

New member
נשים שחוגגות...

השאלה היא למה הדיון הוא רק לגבי נשים שכאלו... לגבי גברים זאת התנהגות תקינה..? לפחות בתחום הזה הנשים משוות מעמדן אם לא בשכר לדוגמא המשך יום טוב, אורנית

rrredshay

New member
לפחות מבחינה מוסרית..

הליכים זה כמו גרושים. מי שרוצה לחגוג זה לא ממש משנה אם היא בהליכים או גרושה כבר. אגב, למה השאלה רק על נשים? מה אתה חושב על גברים בהליכים שחוגגים?

הבעיה היא שמבחינה הלכתית...

לא כך הם פני הדברים, וכל עוד אישה נשואה לגבר, היא חייבת לו נאמנות, גם אם היא מסורבת גט, גם אם הוא מכה אותה, גם אם הוא מתעלל בילדיהם- ובית הדין הרבני יעשה כל שביכולתו "לדפוק" אישה שנהגה שלא כהלכה (כפשוטו) בעת "נישואיה"... וזה אולי ההבדל בין גברים ונשים- שאם גבר יתפס "מתפרפר" בעת הפרידה, זה לא באמת ישנה לטיב ההסכמים שיחתמו בין הצדדים בהמשך... או שאני טועה? יכול להיות

rrredshay

New member
ממתי מוסר קשור להלכה?

בכלל ממתי משהו קשור להלכה? ההלכה שלנו תלושה מהמציאות ומההווה.. אפשר לשכלל את זה גם האם להתפרפר עם אווזים זה גם נחשב?

מוזר, הייתי בטוחה שמדבריי עלה...

טון ברור של התנגדות להלכה. כנראה שהובנתי לא נכון. ההלכה מעניינת את ההורים שלי (באמת), אבל לא אותי.

rrredshay

New member
דברייך הובנו כהלכה...(בלי הלכה..) ../images/Emo8.gif

זרמתי עם הציניות..

למעלה