מה אתם אומרים על אורמת?

מצב
הנושא נעול.

limor251

New member
מה אתם אומרים על אורמת?

מה אתם אומרים על אורמת?
כדאי לקנות בימים אלו?

Ananasss

New member
אני נכנסתי לפני שבועיים

מה אתם אומרים על אורמת?
כדאי לקנות בימים אלו?
אני נכנסתי לפני שבועיים
בינתיים זה עולה שלושה אחוז בשבוע ושבוע אחרי יורד שלושה אחוז וכו' אני סבלני אבל לא עוד הרבה (-:

limor251

New member
היתה המלצה בלאומי "תשואת יתר"

ההחלטה שלך
המניה מדשדשת עם ירידה לאורך זמן. אני מופסד עליה 8 אחוז. ההחלטה בידיך.
אני מחפשת מניה שתהיה מנוגדת להתנהגות של טבע בשוק על מנת למזער סיכון. מישהו יכול להמליץ לי על כיוון?

nirshats

New member
אפשר שורט על המדד.

אני מחפשת מניה שתהיה מנוגדת להתנהגות של טבע בשוק על מנת למזער סיכון. מישהו יכול להמליץ לי על כיוון?
אפשר שורט על המדד.
בגדול אם אתה מאמין שטבע תעשה תשואה עודפת על המדד אפשר לקנות טבע ולמכור בשורט את המדד (קסם שורט או מכשיר דומה). ככה גם אם המדד ירד 10% וטבע תרד רק 5% אתה עדיין תרוויח. אני אישית לא הייתי עושה את זה. קח בחשבון גם שאפשר להפסיד פעמיים אם טבע יורדת למרות שהמדד עולה.

asafasa

New member
אני לא מבין את הרציונל

אפשר שורט על המדד.
בגדול אם אתה מאמין שטבע תעשה תשואה עודפת על המדד אפשר לקנות טבע ולמכור בשורט את המדד (קסם שורט או מכשיר דומה). ככה גם אם המדד ירד 10% וטבע תרד רק 5% אתה עדיין תרוויח. אני אישית לא הייתי עושה את זה. קח בחשבון גם שאפשר להפסיד פעמיים אם טבע יורדת למרות שהמדד עולה.
אני לא מבין את הרציונל
במקום מניה שמתנהגת הפוך או תעודת סל שורט , למה לא להקטין פשוט את החשיפה למניות ולהגדיל את החלק הסולידי התוצאה תהיה אותה תוצאה

nirshats

New member
לא תמיד

אני לא מבין את הרציונל
במקום מניה שמתנהגת הפוך או תעודת סל שורט , למה לא להקטין פשוט את החשיפה למניות ולהגדיל את החלק הסולידי התוצאה תהיה אותה תוצאה
לא תמיד
נגיד שאני מאמין שטבע תכה את המדד. מאידך אני לא יודע אם המדד יעלה או ירד. ז"א אני יודע שאם יעלה - תעלה יותר , אבל אם תרד תרד פחות. הרציונל הוא שסנטימט שלילי משפיע לרעה גם על מניות "טובות". ואז כל מה שנשאר לעשות הוא את הנ"ל. ככה אפשר לקבל תשואה חיובית שנגזרת מההפרש בין טבע למדד. כל זאת בלי קשר לסנטימנט בשוק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה